projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna
Sim2 zgarnia prestiżowe nagrody!


CePro to jeden z największych magazynów przeznaczonych dla branży instalacyjnej. Treść przeznaczona głównie dla specjalistycznych firm zajmujących się instalacjami audio-video, automatyką domową i systemami sieciowymi. Zrzesza zarówno firmy instalacyjne jak i producentów z segmentu AV.

Produkty wybrane przez zespół ekspertów z branży integratorów oraz redaktorów CE Pro i Electronic House, muszą spełnić następujące kryteria: innowacyjności, funkcjonalność, mieć przewagę nad konkurencją oraz oferować korzyści dla instalatorów.

Custom Retailer’s EXCITE Awards nagradza produkty, które wyróżniają się innowacyjnością, wysoką wydajnością i rozwiązaniami zorientowanymi na zamówienia profesjonalnych instalacji.

Zdobywca wyróżnień, projektor do kina domowego, a właściwie prywatnych salek kinowych, jest niezwykle zaawansowaną konstrukcją bazującą na układzie 3 chipsetów DMD. Oferuje bardzo wysoką jasność, przy imponującym kontraście. Jest to także pierwszy konsumencki projektor 3D, który posiada rozwiązania spotykane w komercyjnych projektorach kinowych. Mowa tu przede wszystkim o genialnej technologii „Triple Flash”, która sprawia że obraz 3D jest przestrzenny, pozbawiony wszelkich wad i niedoskonałości, nie męczy wzroku i jest przy tym niemal namacalny. Sim2 Lumis Solo 3D jest prawdopodobnie jednym z najlepszych projektorów kinowych 3D na chwilę obecną. Oferując przy tym doskonałą jakość w 2D, czyli tradycyjnej technologii projekcyjnej.

projektor 3d sim2

testy projektorów

SIM2 CRYSTAL 35 został wyróżniony przez magazyn Residential Systems w kategorii najlepszy produkt wideo 2011,  za wysoki poziom wzornictwa przemysłowego.

Oto jak jeden z redaktorów  Residential Systems argumentuje decyzję o przyznaniu nagrody: „ Firma SIM2 powinna być szczególnie dumna z modelu CRYSTAL 35, ponieważ Award Resi to niezwykle ekskluzywne wyróżnienie…”
Resi Awards to uznanie za estetykę produktu, łatwość obsługi oraz oryginalność. Wysokie wymagania sprawiają, że status Resi jest bardzo ciężko osiągnąć.Projektor Sim2 Crystal 35 posiada kilka niezaprzeczalnych atutów: bardzo jasno świeci, wyświetlany obraz jest ostry niczym brzytwa, pełen detali i szczegółów. Obraz jest tak wyraźny, że sprawia wrażenie jakbyśmy w rzeczywistości wyświetlaną akcję oglądali przed naszymi oczami.kino domowe multiroom sterowanie Wrocław
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Nasza firma wykonuje projekt, integruje oraz przeprowadza instalacje wszystkich form nowoczesnych technologii, takie jak prywatne kino czy niewielka prywatna salka kinowa, instalacje audio i video poprzez systemy sterowania oświetlenia i inteligentnego budynku. Firma Cinematic dostarcza rozwiązania dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Wykonuje instalacje audiowizualne i instalacje av na terenie miasta Wrocław oraz na terenie całego kraji. Oferta obejmuje nagłośnienie audio, multiroom, kino domowe, sale konferencyjne, salki szkoleniowe, automatyka domowa - inteligentny dom, dystrybucja sygnału audio-video, sterowanie oświetleniem, systemy sterowania, sprzedaż urządzeń av, instalacja oraz programowanie. Nie ograniczamy się do samego miasta Wrocław, instalacje wykonujemy na terenie całego kraju. Projektory w prywatnych kinach dobieramy z oferty: Sim2, Runco, Digital Projection oraz JVC 3D. Nasza firma zrzeszona jest w organizacji ISF, ponadto posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą przez nas wiedzę i doświadczenie. Publikujemy artykuły i recenzje w prasie specjalistycznej i kolorowej.