projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna
Sim2 Nero 3D-1 - zdobywca nagrody HCC Award 2012 w kategorii "Najlepszy projektor"


Sim2 Nero 3D-1

Gdybyśmy chcieli porównać projektor 3D Sim2 Nero 3D-1 do znanego Olimpijczyka, byłby nim zapewne Michael Phelps. Podobnie jak niesamowicie utalentowany pływak, projektor do kina domowego Sim2 Nero 3D-1 nie pozostawia złudzeń konkurentom i ciągle udowadnia, że jest najlepszym, bezkonkurencyjnym rzutnikiem w swojej kategorii. Prywatna sala kinowa z projektorem Sim2 Nero 3D-1 staje się niezwykłym miejscem, w którym kino domowe nabiera nowego znaczenia - rzutnik 3D Sim2 Nero gwarantuje spektakularne doświadczenia z projekcji zarówno w 3D, jak i w 2D. Czerpiąc technologię z flagowego projektora 3D Sim2 Lumis 3D-S, Nero jest jedynym w swoim rodzaju reprezentantem najwyższej klasy rzutników kina domowego. Kino w domu? Projektor filmowy Sim2 Nero 3D-1 zapewni doznania znane z profesjonalnego kina w prywatnej sali kinowej. Nagroda zdecydowanie zasłużona - Sim2 Nero 3D-1 to najlepszy projektor  w swojej klasie!

 

Zobacz produkt:

Sim2 Nero 3D-1

kino domowe multiroom sterowanie Wrocław
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Nasza firma wykonuje projekt, integruje oraz przeprowadza instalacje wszystkich form nowoczesnych technologii, takie jak prywatne kino czy niewielka prywatna salka kinowa, instalacje audio i video poprzez systemy sterowania oświetlenia i inteligentnego budynku. Firma Cinematic dostarcza rozwiązania dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Wykonuje instalacje audiowizualne i instalacje av na terenie miasta Wrocław oraz na terenie całego kraji. Oferta obejmuje nagłośnienie audio, multiroom, kino domowe, sale konferencyjne, salki szkoleniowe, automatyka domowa - inteligentny dom, dystrybucja sygnału audio-video, sterowanie oświetleniem, systemy sterowania, sprzedaż urządzeń av, instalacja oraz programowanie. Nie ograniczamy się do samego miasta Wrocław, instalacje wykonujemy na terenie całego kraju. Projektory w prywatnych kinach dobieramy z oferty: Sim2, Runco, Digital Projection oraz JVC 3D. Nasza firma zrzeszona jest w organizacji ISF, ponadto posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą przez nas wiedzę i doświadczenie. Publikujemy artykuły i recenzje w prasie specjalistycznej i kolorowej.