projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  Sharp przedstawia projektor DLP do kina domowego full HD.


Sharp XV-Z20000

projektor do kina domowego - Z20000

 

Projektor posiada konstrukcję, znaną nam już z serii Z12000. Konstrukcja sprawdzona, budząca respekt i wzbudzająca wiarygodność swoim wyglądem. Optyka oczywiście Konica Minolta – najwyższej jakości stosowana w rozrywce domowej.
Budowa oparta jest na nowym 0,9” chipsecie DMD o rozdzielczości „full HD”. Oznacza to, że projektor będzie mógł wyświetlić w trybie natywnym obraz o rozdzielczości 1080p.

Sharp XV-Z20000

Wstępną specyfikacją nie powinniśmy się sugerować, ponieważ będzie ona poddawana jeszcze prawdopodobnie modyfikacjom, w miarę jak przybliżać się będzie realna data wypuszczenia projektora na rynek.
Według wstępnej specyfikacji projektor Sharp XV-Z20000 będzie posiadał jasność 1200 ANSI lumenów i kontrast 10.000:1. Koło kolorowe będzie najprawdopodobniej 7-segmentowe obracające się z prędkością 5x. Projektor ma trafić na rynek w III kwartale 2006 roku.
Jego cena jeszcze nie jest znana.


sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.