Pioneer PDP-5000EX - Najlepszy Produkt Roku, CES 2007


50-calowy ekran plazmowy 1080p, PDP-5000EX (w USA występujący pod symbolem PRO-FHD1) na Międzynarodowej Wystawie Elektroniki Konsumenckiej w Las Vegas otrzymał nagrodę Produkt Roku od czasopisma "Sound and Vision Magazine" oraz "Ultimate AV".

PDP-5000EX to pierwszy na świecie 50 calowy ekran plazmowy o rozdzielczości 1080p. Głównym wyzwaniem dla twórców 50-calowego ekranu plazmowego zdolnego do reprodukcji obrazu 1080p, było zredukowanie rozmiaru piksela o połowę w celu umieszczenia ponad 2 millionów pikseli w 50 calowej matrycy plazmowej. Opracowaliśmy najmniejszy na świecie piksel mierzący .576 mm, co w rezultacie zapewnia doskonałą jakość obrazu. Głębia obrazu, zwłaszcza podczas oglądania materiału zakodowanego w standardzie 1080p, jak na płytach Blu-ray, zapewnia prawdziwe wrażenie trójwymiarowości.

PDP-5000EX uznano również za Najlepszy Produkt: Komponent HD przez stowarzyszenie (EISA) pod koniec ubiegłego roku.

.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.