projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  Optoma podbija USA


Badanie Pacific Media Associates uwzględniło 25 najważniejszych dla resellerów aspektów z zakresu marketingowego wsparcia, oferowanych przez producentów towarów i jakości wsparcia posprzedażnego. Każdy z badanych oceniał te dziedziny według pięciostopniowej skali ocen. Aby badanie było bardziej miarodajne, respondenci musieli wpierw uszeregować pytania według subiektywnego znaczenia dla nich samych. W ten sposób uzyskanie przez marki wyższych ocen w mniej istotnych kategoriach nie mogło być przeciwwagą dla ewentualnych uchybień w najważniejszych dla dilerów sektorach.

Jak powiedział Michael Abramson, który w Pacific Media Associates odpowiada za roczny raport, ze względu na to, że obecnie na rynku projektorów panuje duża konkurencja, producenci muszą starać się wyróżnić swój produkt. Z wyników badań można wywnioskować, że uatrakcyjnienie oferty przez dogodne warunki zakupu, dobry marketing i odpowiednie wsparcie techniczne w najbliższym czasie zadecydują - według Abramsona, o powodzeniu konkretnych modeli. Optoma zdobywając najwyższe oceny nie tylko w kategorii "Produkt", ale też w obszarze "Cena/Jakość" udowodniła, że wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nie tylko ankietowanych handlowców, ale też końcowych użytkowników. Wraz z Optomą w pierwszej trójce znalazły się projektory marki Epson i Mitsubishi.

Pacific Media Associates (PMA) jest firmą specjalizującą się w badaniach i dostarczaniu informacji o rynkach komunikacji wizualnej na świecie. W obszarze jej zainteresowań badawczych znajdują się projektory, telewizory ciekłokrystaliczne i plazmowe oraz ekrany z tylną projekcją. Publikacje z serii Large-Screen Displays Industry Service dostarczają co kwartał szczegółowe raporty o aktualnej sprzedaży tych urządzeń na świecie oraz na podstawie posiadanych informacji przewidują nadchodzące trendy w branży. Co miesiąc aktualizowany raport Large-Screen Displays Tracking Service. Zawiera on oprócz danych sprzedażowych i analiz aktualne ceny rynkowe konkretnych modeli oraz listę najlepiej sprzedawanych urządzeń obrazujących duży format w Północnej Ameryce na podstawie danych od największych resellerów i dystrybutorów.

Źródło: dystrybutor

sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.