projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  Projektor Optoma H57 testowany w DVD video magazyn


Przedstawiamy fragmenty recenzji zamieszczonej w ostatnim numerze DVD video magazyn:

"Podłączymy doń praktycznie wszystko co można mieć w kinie domowym. H57 ma wejście komponent, RGB, S-Video i kompozytowe. Ponadto wyposażono go w wejście komputerowe DVI (HDCP) oraz D-SUB VGA. Jest także wejście sterujące RS-232.

Przy montażu zadbano sufitowym zadbano o wygodę użytkownika: wiadomo, że naturalna pozycja ekranu gwarantująca odpowiedni komfort, to pozycja taka, żeby nie trzeba było podnosić głowy do góry. Wyposażono zatem H57 w regulację "offset" tak, aby projektor mógł być zamontowany płasko do sufitu, a żeby obraz rzucał na ekran na ścianie który jest nieco niżej, niż poziom samego projektora. Unikamy dzięki temu konieczności korekcji trapezu i kolejnych zniekształceń.

optoma h57

Sam obraz za sprawą "Pixel Works" jest znakomity. Czerń głęboka, kolory żywe, paleta szeroka a i z czerwienią - tak charakterystyczną dla poprzednich wersji DLP- żadnych problemów. Kolor, kiedy ma byc żywy, jest żywy, jednak kiedy autor obrazu chce, aby ten był zgaszony i stonowany, DLP Dark Chip nie ma z tym żadnych problemów.

Obraz z H57 śmiało możemy uznać za jeden z najlepszych jakie w tej klasie cenowej mozna uzyskać... Jest to niewątpliwie nasz redakcyjny typ i projektor, do którego będziemy porównywać konkurencję."

DVD video magazyn 7/8 2005

 

 

sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.