projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna
Odtwarzacz Blu-ray OPPO BDP-95EU produktem sezonu 2011/2012 zdaniem magazynu Audio-Video.


Oto jak redaktorzy czasopisma Audio-Video komentują wyniki plebiscytu:

„Format Blu-ray po 5 latach od premiery dojrzał do tego, by zainteresowali się nim specjalistyczni wytwórcy. I choć wybór drogich odtwarzaczy multiformatowych, jest już całkiem szeroki, to tylko niektóre z propozycji  są godne uwagi. Kalifornijskie OPPO jest autentycznym specem od odtwarzaczy wizyjnych, które w dodatku mają świetne sekcje audio. Najlepszym tego przykładem jest druga generacja odtwarzacza BD OPPO wysokiej klasy: BDP-95EU. Dzięki braku tradycyjnej struktury dystrybucji  i niskim marżom dilerskim (oraz sprzedaży bezpośredniej), jak również doskonałemu know-how, firma zaoferowała urządzenie, które swobodnie mogłoby być dwa razy droższe. Znakomity, 8-kanałowy tor audio z oddzielną, zbalansowaną sekcją stereo na bazie zaawansowanych 32-bitowych przetworników ESS Sabre 32 to niejedyny atut. Stale rozwijany firmware i obsługa praktycznie wszystkich formatów wideo, łącznie z odczytem obrazów ISO płyt Blu-ray 3D, także stanowią o niezwykłej atrakcyjności tego modelu. W pełni zasłużona wygrana dla najlepszego tego typu „plejera” na rynku.”

Oprócz tej, jakże prestiżowej nagrody należy wspomnieć o wielu innych wyróżnieniach jakie odtwarzacz OPPO BDP-95EU zdobył w prasie specjalistycznej na całym świecie.

 

Serwis specjalistyczny "Secrets of Home Theater and High Fidelity" uznał OPPO BDP-95 za nalepszy odtwarzacz wieloformatowy roku 2011.

 

 

 

 

Niezwykle popularny, specjalistyczny portal Audioholics, który znany jest z niezwykłej dociekliwości i wnikliwości w zagadnienia audio - uznał model BDP-95 produktem roku 2011.

 

 

 


Prestiżowy magazyn amerykański stereophile wyróżniła OPPO BDP-95 nagrodą "Produkt Roku 2011". Magazyn znany jest z poważnego podejścia do tematu audio, stąd może dziwić nagroda dla tak "budżetowego" urządzenia. Z reguły redakcja ma do czynienia na co dzień z wielokrotnie droższymi konstrukcjami.

 

 

 

 


Portal The Absolute Sound przeprowadził szczegółowy test odtwarzacza OPPO BDP-95. Wyniki okazały się tak znakomite, że redaktorzy TAS bez wahania ogłosili BDP-95 produktem roku 2011.

 

 

 

To tylko kilka z wielu wyróżnień dla odtwarzaczy OPPO w prasie branżowej...

 

kino domowe multiroom sterowanie Wrocław
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Nasza firma wykonuje projekt, integruje oraz przeprowadza instalacje wszystkich form nowoczesnych technologii, takie jak prywatne kino czy niewielka prywatna salka kinowa, instalacje audio i video poprzez systemy sterowania oświetlenia i inteligentnego budynku. Firma Cinematic dostarcza rozwiązania dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Wykonuje instalacje audiowizualne i instalacje av na terenie miasta Wrocław oraz na terenie całego kraji. Oferta obejmuje nagłośnienie audio, multiroom, kino domowe, sale konferencyjne, salki szkoleniowe, automatyka domowa - inteligentny dom, dystrybucja sygnału audio-video, sterowanie oświetleniem, systemy sterowania, sprzedaż urządzeń av, instalacja oraz programowanie. Nie ograniczamy się do samego miasta Wrocław, instalacje wykonujemy na terenie całego kraju. Projektory w prywatnych kinach dobieramy z oferty: Sim2, Runco, Digital Projection oraz JVC 3D. Nasza firma zrzeszona jest w organizacji ISF, ponadto posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą przez nas wiedzę i doświadczenie. Publikujemy artykuły i recenzje w prasie specjalistycznej i kolorowej.