projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna
OPPO BDP-103EU ze złotem! Recenzja Franka Doorhofa, właściciela htforum.nl


Odtwarzacz OPPO BDP-103EU ledwo pojawił się na rynku, a już zdobył wyróżnienie. Frank Doorhof, właściciel renomowanego, znanego w Holandii forum internetowego htforum.nl zrecenzował nowy odtwarzacz Blu-ray OPPO i przyznał mu wyróżnienie "Gold status", które otrzymuje tylko najlepszy sprzęt kina domowego.

OPPO BDP-103EU

Doorhof zwrócił uwagę na referencyjną jakość obrazu, dostarczaną przez odtwarzacz OPPO, jak również na audiofilski dźwięk, który zadowoli nawet najbardziej wymagające ucho. Holenderski recenzent kina domowego docenił również rozbudowane funkcje sieciowe odtwarzacza uniwersalnego OPPO BDP-103EU, pozwalające nie tylko na odtwarzanie plików w sieci lokalnej przez protokoły SMB/CIFS, ale również na korzystanie z serwisów internetowych, takich jak YouTube czy Netflix. Co ważne, ekspert z Niderlandów potwierdził łatwość obsługi, którą wyróżnia się odtwarzacz uniwersalny OPPO BDP-103EU. Intuicyjne sterowanie zawsze było mocną stroną OPPO, nie inaczej jest w nowej serii. Nikt nie powiedział przecież, że kino domowe musi być trudne w obsłudze!

Holenderski ekspert zwrócił uwagę na jeszcze jedną, istotną zaletę odtwarzacza do kina domowego OPPO BDP-103EU. Mianowicie, uniwersalny odtwarzacz OPPO cechuje się tak wysoką jakością dźwięku i obrazu, że można śmiało zrezygnować z osobnego odtwarzacza płyt SACD i DVD-A. Doorhof podsumował OPPO BDP-103EU krótko - po prostu się w nim zakochał i uważa go za doskonały w stosunku jakości do ceny odtwarzacz uniwersalny. Bezapelacyjne złoto!

Strona produktu:

OPPO BDP-103EU

 

kino domowe multiroom sterowanie Wrocław
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Nasza firma wykonuje projekt, integruje oraz przeprowadza instalacje wszystkich form nowoczesnych technologii, takie jak prywatne kino czy niewielka prywatna salka kinowa, instalacje audio i video poprzez systemy sterowania oświetlenia i inteligentnego budynku. Firma Cinematic dostarcza rozwiązania dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Wykonuje instalacje audiowizualne i instalacje av na terenie miasta Wrocław oraz na terenie całego kraji. Oferta obejmuje nagłośnienie audio, multiroom, kino domowe, sale konferencyjne, salki szkoleniowe, automatyka domowa - inteligentny dom, dystrybucja sygnału audio-video, sterowanie oświetleniem, systemy sterowania, sprzedaż urządzeń av, instalacja oraz programowanie. Nie ograniczamy się do samego miasta Wrocław, instalacje wykonujemy na terenie całego kraju. Projektory w prywatnych kinach dobieramy z oferty: Sim2, Runco, Digital Projection oraz JVC 3D. Nasza firma zrzeszona jest w organizacji ISF, ponadto posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą przez nas wiedzę i doświadczenie. Publikujemy artykuły i recenzje w prasie specjalistycznej i kolorowej.