projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  Loewe w doborowym towarzystwie


Oprawa wieczoru była ekskluzywna, bowiem "gwiazda wieczoru" - płaski telewizor o wyjątkowej linii wzorniczej, wykończony kryształami Swarovskiego, tylko na taką zasługuje.

Prezentację uświetnił pokaz mody Macieja Zienia, w trakcie którego piękne modelki w wyszukanych sukniach, odsłaniały kolejno poszczególne modele z serii Loewe Individual umieszczone na wybiegu. Odsłony Individual Selection Limited Edition Swarovski dokonała Ilona Felicjańska, w sukni inspirowanej kryształami Swarovskiego i zaprojektowanej przez projektanta specjalnie na ten wieczór. Oprawę muzyczną wydarzenia zapewnił recital Krzysztofa Kiljańskiego.

Zgromadzeni goście mogli podziwiać kilkadziesiąt wyjątkowych telewizorów z linii Individual umieszczonych w salonie Mercedes-Benz w pokojach zaaranżowanych przez Bo Concept, a niektóre nawet osobiście wypróbować korzystając z podłączonego komputera Windows Media Center. Dało to okazję do poznania trendów, jakie będą obowiązywały w naszych domowych salonach w najbliższej przyszłości, w którym wszystkie urządzenia elektroniczne będą sterowane za pomocą domowego centrum komputerowego.

Marek Bokuniewicz - Prezes Zarządu DSV Trading S.A., dystrybutora marki Loewe w Polsce, w rozmowie z Marcinem Mellerem - prowadzącym imprezę, mówił o najnowszych technologiach oraz systemie HD ready oraz podkreślił, że to wyjątkowa okazja do zapoznania się z modelem Individual Selection Limited Edition Swarovski, bowiem ilość dostępnych egzemplarzy tego telewizora została ograniczona do 1000 sztuk w każdym z dostępnych kolorów (Dark Crystal i Light Crystal) na całym świecie. W Polsce do sprzedaży trafi zaledwie 20 egzemplarzy tego modelu.

 

W salonie można również było obejrzeć luksusowe samochody Mercedes-Benz, w tym model SLK 200 Kompressor z kryształkami Swarovskiego umiejscowionymi na felgach. Goście chętnie korzystali z możliwości oglądania samochodu i zasiadali za kierownicą Mercedesa przenosząc się do świata luksusu a piosenkarka Maria Sadowska w tak znakomitej oprawie z wyraźną przyjemnością pozowała do sesji zdjęciowej.

 

sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.