projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  Loewe Concept L32 zdobył wyróżnienie w VIDEOmix !


Kolejny raz Loewe Concept L32 zdobył uznanie wśród redaktorów pism specjalistycznych. Tym razem telewizor był brany pod lupę w VIDEOmix. Zdobył tam wyróżnienie. Szczególnie urzekł jakością i wiernością wyświetlanego obrazu.

Zamieszczamy podsumowanie obszernej recenzji:

"Testowany odbiornik Loewe jest telewizorem wysokiej klasy, spełniającym wymagania HD ready. Przede wszystkim należy podkreślić wysoką jakość obrazu zasługującą na najwyższą ocenę – obraz jest niemal doskonały. Odtwarzane kolory są wyjątkowo żywe, a szczegóły – wyraźne. Jakość obrazu oceniano za pomocą obrazów testowych zarejestrowanych na płycie DVD. Odtwarzanie kolorów i szczegółów jest wyjątkowo dobre, co sprawia, że obraz ogląda się z dużą przyjemnością. Odtwarzana jest cała 16-stopniowa skala gradacji w obrazie czarno-białym. Obraz żywy jest jasny i kontrastowy. Nie ma migotania, ruch jest odtwarzany poprawnie.
Dźwięk należy ocenić jako co najmniej dobry. Jest naturalny, wyraźny i dobrze uzupełnia doskonały obraz telewizora. Tor fonii w system Virtual Dolby Surround.
Na uwagę zasługuje wyposażenie telewizora w tuner DVB oraz liczne przydatne funkcje dodatkowe. Należy także wspomnieć o możliwości współpracy z komputerem i rozbudowanych funkcjach obsługi telegazety."

sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.