projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  Nagrody EISA rozdane!
EISA (European Imaging and Sound Association) to największa na rynku europejskim organizacja zajmująca się szeroko pojmowaną promocją urządzeń audio-video. W swych szeregach skupia obecnie przedstawicieli z 52 pism, zajmujących się branżą foto, audio i video, pochodzących z 19 krajów Europy.

Jak każdego roku, po raz kolejny Europejskie stowarzyszenie EISA przyznało swoje nagrody dla najlepszych produktów roku 2005/2006.

Do grona nagrodzonych urządzeń należą m.in.:


 
Projektor InFocus IN76
Przy wyróżnieniu zwrócono na uwagę na bardzo oryginalne wzornictwo z eleganckim wykończeniem. Pochwalono także możliwość uzyskania dużej wielkości obrazu przy precyzyjnych ustawieniach fabrycznych. Wszystko to za bardzo atrakcyjną cenę.

Projektor Sony VPL-VW100
„Wywodzący się ze wspaniałego projektora Qualia 004, i nawet udoskonalony pod pewnymi względami, VPL-VW100 dalej przesuwa granice bezkompromisowego obrazu wysokiej definicji, i to przy zaskakująco umiarkowanej cenie. Bazując na trzech najnowszej generacji panelach SXRD (każdy z HD 1920x1080 pikseli), VPL-VW łączy najlepsze parametry całkowicie szklanej optyki legendarnego Carl Zeissa z ksenonową lampą o zmiennej przesłonie, co jest rozwiązaniem preferowanym w zastosowaniach profesjonalnych. Razem z zaawansowanymi firmowymi procesorami wideo i oprogramowaniem, VPL-VW100 ustanawia nowy poziom referencyjny dla domowych systemów wideo, pomagając kreować kino domowe najlepsze z osiągalnych na naszej planecie.” 
Loewe Individual
Niemieccy specjaliści z Loewe zawsze umieli idealnie połączyć wzornictwo z jakością swoich produktów. Wraz z serią telewizorów LCD Loewe Individual, klient ma możliwość wyboru paneli bocznych w różnych kolorach i obiciach, włączając oryginalne kryształy Swarovski. 
 
Pioneer PDP-5000EX
Specjaliści z Pioneera jako pierwsi dostarczyli na rynek ekran plazmowy o wielkości 55" i rozdzielczości 1920x1080. Ekran wyposazony w złącze DVI, component, a także 2 wejścia HDMI.
Użytkownik ma pełną swobodę przy wyborze urządzeń współpracujących z PDP-5000EX.Poniżej pełna lista nagrodzonych urządzeń z części Video:

LCD TV : Sony KDL-32V2000
HIGH-END LCD :  TV Philips 37PF9731D
PLASMA TV : LG 42PC1RR
HIGH-END PLASMA TV : Panasonic VIERA TH-50PV600/PX600E
PROJECTION TV : JVC HD-70ZR7U
HDV CAMCORDER : Sony HDR-HC3E
DVD CAMCORDER : Panasonic VDR-D300
MEDIA CAMCORDER : Sanyo VPC-HD1
DIGITAL VIDEO RECORDER : LG RH200MHS
EDITING SOFTWARE : Pinnacle Studio Plus v. 10 Titanium Edition
HD-COMPONENT : Pioneer PDP-5000EX
VIDEO INNOVATION : Samsung LED-‘backlight’
HT DESIGN : Loewe Individual
VIDEO PROJECTOR : InFocus IN76
HIGH-END VIDEO PROJECTOR : Sony VPL-VW100sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.