projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  ARCAM Diva AVR250 - amplituner do kina domowego, test What Hi-Fi Sound and Vision


Arcam Diva AVR250 - amplituner do kina domowego


Arcam diva AVR250 

Amplituner Arcam Diva AVR250 został przetestowany przez redakcję brytyjskiego magazynu What Hifi Sound and Vision. 
Poniżej przedstawiamu obszerne fragmenty recenzji:

"Za:
Doskonałe odtwarzanie ścieżek audio przy filmach DVD

Przeciw
Nic

Werdykt
W tym przedziale cenowym nie znajdziesz nic lepszego od AVR250, wart każdego zapłaconego grosza

Arcam diva AVR250

Tekst:
Dotychczas w segmencie przystępnej cenowo elektroniki użytkowej  do kina domowego nie znajdowaliśmy zbyt często produktów z Wielkiej Brytanii. Jeśli jednak przyjrzymy się dokładniej zauważymy, że Arcam zaczyna poważnie zagrażać produktom Japońskim w stosunku jakość/cena.
Nowy Arcam AVR250 (1000 Funtów) dosłownie „wślizguje się” zaraz za sztandarowym modelem, który zdobywa najwyższe wyróżnienia (5 gwiazdek) - AVR300 (kosztujący 1300 Funtów).
Nowy model został zaprojektowany z myślą o mniejszych pomieszczeniach, a nieco niższa cena przekłada się na mniejszą moc (75W na kanał zamiast 100W), usunięciu wyjść przedwzmacniacza, a także kilka estetycznych zmian.

Arcam AVR250 ma możliwość pracy z 7 kanałami, a także najnowszymi systemami dźwięku przestrzennego włączając Dolby Digital EX i DTS EX. Amplituner dba nie tylko o doskonały dźwięk, ale i o wizję – potrafi przetworzyć sygnał composite i S-video na component video.
AVR250 doskonale serwuje każdy typ filmu, pochłania całkowicie zarówno w pełnym akcji przeboju kinowym, jak i romansie wyciskającym wszystkie łzy. W filmie katastroficznym Day After Tomorrow, Arcam przenosił prosto z wygodnego fotela wprost do środka śnieżycy. Efekty dźwiękowe są tworzone w sposób dokładny i precyzyjny, doskonale kontrolując całą scenę dźwiękową.
Odtwarzanie płyt CD lub tryb dźwięku wielokanałowego spowoduje, że  pojawi się wyraz zadowolenia na Twojej twarzy. Arcam AVR250 dostarcza niesłychaną szczegółowość detali i rozdzielczość jak na tej klasy amplituner. Płyta DVD-A Foo Fighters „One by One” będzie Cię kołysała w rytm gitarowych riffów przez cały następny dzień.

Arcam tworzy doskonałe produkty zorientowane na rynek kina domowego dbając jednocześnie o ich muzykalność. Dlatego właśnie AVR250 wyznacza nową jakość do której będziemy odnosili konkurencyjne produkty w swojej klasie cenowej."

 

sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.