5 lat gwarancji na telewizory plazmowe Pioneer


Obawiasz się nowych technologii? Już nie musisz. Pure Vision - nowa seria telewizorów wysokiej rozdzielczości Pioneer teraz z pakietem specjalnym - 5 lat opieki serwisowej.

Do każdego telewizora plazmowego Pioneer* zakupionego w oficjalnej sieci dystrybucji Pioneer w Polsce, od 1 listopada do 31 grudnia 2006 r., otrzymasz 5 lat opieki serwisowej.

* promocją objęte są modele: PDP-507XD, PDP-507XA, PDP-427XD, PDP-427XA, PDP-4270XD, PDP-4270XA.
**1 rok gwarancji i 4 lata pogwarancyjnej opieki serwisowej.

Wystarczy tylko najpóźniej do 14.01.2007r. złożyć wniosek o pogwarancyjną opiekę serwisową POS. To proste, wniosek w postaci elektronicznej można wypełnić na www.pioneer.pl. Można również wypełnić i odesłać pocztą tradycyjną wniosek drukowany, który jest załączony do instrukcji obsługi telewizorów plazmowych objętych ofertą specjalną i oznaczonych na kartonach specjalną naklejką „5 lat opieki serwisowej”.

Sprawdź, czy telewizor Pioneer, który planujesz kupić jest objęty ofertą specjalną. W DSV Trading S.A., od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00-16:00, dowiesz się pod numerem tel.: 058 661 28 00 lub pod adresem e-mail: pioneer@dsv.com.pl, czy numer seryjny TV, który chcesz kupić znajduje się w bazie danych produktów objętych ofertą.

Ofertą specjalną objęty jest każdy z wymienionych wyżej TV plazmowych zakupionych w terminie od 1.11.2006 r. do 31.12.2006 r. Produkt musi zostać zgłoszony w terminie do 14.01.2007r. do objęcia przez DSV Trading S.A. (wyłączny dystrybutor Pioneer na terenie Polski) na wniosek kupującego warunkami POS.

.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.