» produkty » Multiroom » zestawy
 zestawy
klasa podstawowa
Russound CA4 KIT
Najnowszy zestaw w ofercie Russound służący do obsługi i nagłośnienia 4 niezależnych stref. Budżetowa konstrukcja o sporych możliwościach. Od momentu pojawienia się na rynku system CA4 stał się hitem sprzedażowym. Znakomity stosunek ceny do możliwości. Przeznaczony do mieszkań, apartamentów i niewielkich domów.
klasa high-end
Russound MCA-C5 KIT
Najbardziej zaawansowany i zarazem najnowocześniejszy system multiroom w ofercie Russound. Zdolny do obsłużenia 8 źródeł dźwięku i 8 stref audio. Zestaw należy do serii C i posiada pełne wsparcie dla systemu RNET. Przeznaczony dla dużych domów i luksusowych rezydencji..: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.