» produkty » Multiroom » Producenci » Sonos » urządzenia sterujące
 urządzenia sterująceSonos Controller dla iPad touch
Sonos Controller dla iPad touch to bezpłatna aplikacja, która wprowadza sterowanie systemem na zupełnie nowy poziom. Ze względu na większe możliwości, jakie dostarcza duży ekran, menu jest jeszcze bardziej przyjazne użytkownikowi.
cena: kontaktSonos Controller dla iPhone
Sonos Controller dla iPhone jest darmową aplikacją, która zamienia iPhone lub iPod w pełnoprawnym Sonos Controller, który działa poprzez domową sieć WiFi. Jego zaletą jest to, że mieści się w kieszeni, dzięki czemu można go nosić przy sobie w całym domu.
cena: kontaktSonos Controller dla systemu Android
Sonos Controller for Android to bezpłatna aplikacja, która przekształca smartphone z systemem Android w bezprzewodowy kontroler muzyki. Wystarczy chwycić telefon, pobrać aplikację z Android Market i przejąć kontrolę nad muzyką w całym domu.
cena: kontakt.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.