» produkty » Multiroom » Producenci » Sonos » odtwarzacze strefowe
 Sonos Play:3 - Nowość!
Sonos Play:3 jest bezprzewodowym system muzycznym typu all-in-one, który wypełnia całe pomieszczenie krystalicznie czystym dźwiękiem. Play:3 posiada system 3 przetworników, z których każdy jest indywidualnie zasilany przez dedykowany wzmacniacz cyfrowy. W jego skład wchodzą 1 głośnik wysokotonowy, 2 średniotonowe i oraz 1 pasywny, tylny port basowy dla bogatszego dźwięku.

Sonos Play:3 dostarcza wysokiej jakości dźwięk i z powodzeniem może konkurować ze znacznie większymi i bardziej złożonymi urządzeniami audio. Wystarczy tylko podłączyć go do gniazdka zasilającego w pomieszczeniu, w którym chcemy słuchać muzyki.

 
NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Krystalicznie czysty dźwięk, który wypełnia całe pomieszczenie

Play:3 jest bezprzewodowym system muzycznym wyposażonym w 1 przetwornik wysokotonowy, 2 niskotonowe oraz 1 pasywny, tylny port basowy dla bogatszego dźwięku. Zapewnia czysty dźwięk, który idealnie wypełnia muzyką kuchnię, sypialnię lub każde inne pomieszczeniu w domu lub biurze.

Wygodne rozwiązanie "wszystko w jednym"

Play:3 to kompletny bezprzewodowy system muzyczny, który działa wszędzie tam, gdzie chcemy słuchać muzyki. Nie potrzeba podłączać go do głośników lub sprzętu audio. Wystarczy podłączyć go do zasilania i już można cieszyć się odtwarzaną muzyką. A jeśli chcemy słuchać muzyki także w innych pomieszczeniach? Wystarczy ustawić w nich dodatkowe Play:3 i nie trzeba kłaść już żadnych dodatkowych kabli. Play:3 można ustawić zarówno w pionie, jak i w poziomie, dzięki czemu łatwo go do wkomponować w każdym wnętrzu.

Natychmiastowy dostęp do nieprzebranych zasobów muzycznych

Sonos uwalnia muzykę z Internetu, komputera oraz innych źródeł i dzięki łączności bezprzewodowej można ją odtwarzać w całym domu. Tam gdzie jest Play:3 (lub inny ZonePlayer) otrzymujemy dostęp do tysięcy bezpłatnych internetowych stacji radiowych oraz milionów utworów z najpopularniejszych serwisów muzycznych online. Co więcej, możliwe jest odtwarzanie osobistej biblioteki muzycznej takiej jak iTunes ®. I można to robić w którymkolwiek lub we wszystkich pokojach. Można nawet połączyć swoje ulubione źródła dźwięku, takie jak Apple AirPort Express ®, odtwarzacz CD lub TV i słuchać na wszystkich ZonePlayer'ach w całym domu.

Sterowanie za pomocą iPhone i innych jednostek

Sonos zapewnia bezprzewodowe sterowanie muzyką i wszystkimi ZonePlayer'ami za pomocą szerokiej listy kontrolerów. Dzięki darmowym aplikacjom możemy sterować systemem z naszego iPhone'a lub innego telefonu posiadającego system Android, z iPod touch lub iPad. Możemy również wykorzystać dedykowany kontroler z dotykowym ekranem Sonos CR200, który będzie dostępny dla wszystkich domowników. Dodatkowo dostępne jest oprogramowanie Sonos Controller for Mac lub PC umożliwiające  sterowanie z komputera stacjonarnego lub laptopa. Wszystkie te kontrolery współpracują tak płynnie, że można je dowolnie miksować w zależności od potrzeb.

Najlepsza w swojej klasie technologia bezprzewodowa dla multiroom

Dzięki najlepszej w swojej klasie technologii bezprzewodowej do multiroom, Play:3 dostarcza wspaniałe brzmienie muzyki w dowolnym pomieszczeniu w domu, bez skomplikowanego okablowania. Technologia SonosNet 2.0 o topologii mesh zapewnia doskonały zasięg i jakość łączności, co daje gwarancję, że ​​muzyka dotrze do odpowiednich pomieszczeń - znajdujących się bliżej lub dalej - w odpowiednim momencie.

Prosta konfiguracja i rozbudowa

Konfiguracja Play:3 jest bardzo prosta - wystarczy podłączyć go do gniazdka zasilania. Techniczna wiedza ani doświadczenie nie są do tego wymagane. Nie są potrzebne głośniki ani inny sprzęt audio. Wszystko co jest potrzebne aby zacząć,  to szybki dostęp do Internetu oraz router. Jeden ZonePlayer lub ZoneBridge w systemie musi być podłączony do routera, a cała reszta będzie działać bezprzewodowo. Potem w każdej chwili można dodać więcej Play:3 w innych pomieszczeniach bez użycia przewodów.

Nowe funkcje i serwisy muzyczne oraz automatyczne aktualizacje

W przeciwieństwie do większości innych konsumenckich produktów elektronicznych, Play:3 oraz cały system Sonos będzie stawał się coraz lepszy również po zakupie. Dzięki darmowym automatycznym aktualizacjom oprogramowania zawsze będą dostępne najnowsze funkcje i usługi. Wystarczy zarejestrować się w systemie i Sonos automatycznie powiadomi o dostępności aktualizacji oprogramowania. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk i system sam się zaktualizuje.

 

Kliknij, aby otworzyć zdjęcie wysokiej rozdzielczości
Kliknij, aby otworzyć zdjęcie wysokiej rozdzielczości Kliknij, aby otworzyć zdjęcie wysokiej rozdzielczości

 
DANE TECHNICZNE
Audio  
Wzmacniacz 3 wzmacniacze cyfrowe klasy D
Głośniki 3 przetworniki - jeden wysokotonowy, dwa średniotonowe i jeden radiator basowy. Każdy przetwornik jest indywidualnie zasilany dedykowanym wzmacniaczem
Ustawienie Stereo pair pozwala na grupowanie dwóch Play:3 w tym samym pokoju z jednym Play:3 służącym jako kanał lewy a drugim jako kanał prawy
Muzyka  
Obsługiwane formaty audio

skompresowane MP3, AAC (MPEG4), WMA (w tym zakupione pliki do pobrania Windows Media), Audible (Format 4), Ogg Vorbis, Flac (bezstratny), Apple Lossless, nieskompresowane pliki WAV i AIFF. Natywne wsparcie dla częstotliwości próbkowania 44.1kHz, dodatkowe wsparcie dla 48 kHz, 32kHz, 24kHz, 22kHz, 16kHz, 11kHz i 8 kHz.

Obsługiwane serwisy muzyczne Last.fm, Deezer, Napster® oraz wszystkie serwisy oferujące utwory bez zabezpieczenia DRM
Systemy operacyjne (przechowywanie plików) Windows ® XP SP2 lub ​​nowszy; Mac OS X 10.4 i nowsze; urządzenia NAS (Network Attached Storage) obsługujące CIFS
Obsługiwane stacje radia internetowego obsługiwany jest streaming MP3 i WMA
Obsługiwane pliki okładek albumów GIF, JPEG, BMP, PNG
Obługiwane playlisty iTunes®, Rhapsody, WinAmp®, Windows Media Player®, MusicMatch™ (.m3u, .pls, .wpl)
Tryby odtwarzania repeat (powtarzanie), shuffle (losowe odtwarzanie), crossfade (płynne przechodzenie z jednego utworu w drugi)
Networking  
Łączność bezprzewodowa SonosNet 2.0, z bezpiecznym kodowaniem AES, sieć peer-to-peer o topologii mesh
Mostkowanie sieciowe

1 port pozwalający pozwalający urządzeniom na łączenie się poprzez Ethernet w sieci SonosNet lub w sieci domowej

Ogólne  
Zasilanie AC 120/240V, 50-60Hz, z automatycznym przełącznikiem
Przyciski na obudowie przycisk zwiększania oraz zmniejszania poziomu głośności, przycisk wyciszenia (mute)
Wymiary 132 x 268 x 160 mm
Waga 2.6 kg
Dostepne wykończenia białe z grillem w kolorze metalicznym; czarne z grillem w kolorze grafitowym (uwaga: grilla nie można odłączyć)
Obsługa języków Sonos System Software obsługuje holenderski, angielski, francuski, niemiecki, włoski, japoński, chiński uproszczony, hiszpański, szwedzki
 

 

Dowiedz się więcej o systemie multiroom Sonos
Zobacz przykład systemu Sonos


cena: kontakt.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.