» produkty » Multiroom » panele sterujące
 Panele ścienne
Ścienne panele dotykowe umożliwiające współpracę i kontrolę nad systemami multiroom firmy Russound. Sterowanie odbywa się za pomocą przycisków zlokalizowanych na panelu. Część z paneli posiada wyświetlacze ułatwiające komunikację z główną jednostką.

klawiatura multiroom

Panel sterujący Russound Color Touchscreen TS3

Najbardziej zaawansowany panel ścienny przeznaczony do współpracy z najnowszą serią C i kontrolerem MCA-C5. Panel pozwala na pełną kontrolę nad systemem multiroom dzięki prostemu, lecz bogatemu w opcje interfejsowi. Doskonały kolorowy wyświetlacz jest w stanie wyświetlić informacje o aktualnym źródle dźwięku i jego szczegółach takich jak: aktualnie grająca stacja radiowa, utwór muzyczny, album itp. Panel wyświetla także godzinę oraz poziom głośności.

Dostępne kolory:

 

 

klawiatura russound mdk-c6Panel sterujący Russound MDK-C6

Panel sterujący MDK-C6 jest montowanym na ścianie panelem o standardowym rozmiarze dla kontrolerów z serii C. Monochromatyczny wyświetlacz pokazuje informacje o odtwarzaniu takie jak: playlista, kanał, artysta, tytuł, gatunek i wiele więcej przy użyciu usługi Russound Smart Sources. Wygodna klawiatura pozwala na wejście do praktycznie wszystkich ustawień systemu oraz do kontroli źródła odtwarzania. Panel posiada także regulację podświetlenia klawiatury oraz ekranu.

Dostępne kolory:  

 

 

 

Panel sterujący Russound SLK-1

Panel SLK-1 jest panelem ściennym przystosowanym do sterowania pojedynczą strefą w kontrolerach MCA-C3 oraz MCA-C5. SLK-1 posiada pięcio-znakowy ekran LCD służący do wyświetlania informacji o aktualnym źródle, poziomie głośności oraz statusie systemu. Panel ten został zaprojektowany do podstawowej kontroli. Posiada on podświetlane na biało przyciski do sterowania głośnością, zasilaniem oraz wyborem źródła danej strefy, a także podstawowe przyciski kontroli odtwarzania takie jak odtwarzanie/pauzowanie oraz poprzedni i kolejny utwór.
Dla dodatkowej wygody - panel umożliwia uruchomienie i wyłączenie całego systemu, oraz posiada odbiornik IR do sterowania pilotem.

Dostępne kolory:

 

 

 


 

 


.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.