» produkty » Multiroom » Producenci » Sonos » odtwarzacze strefowe
 odtwarzacze strefoweSonos Connect (poprzednio ZonePlayer ZP90)
Sonos Connect, znany wcześniej jako ZonePlayer 90, pozwala na odtwarzanie muzyki w dowolnym miejscu w domu, na każdym urządzeniu audio, które już posiadamy - systemie stereo, głośnikach aktywnych, a także kina domowego. Wystarczy podłączyć go do dowolnego urządzenia audio ze wzmacniaczem i od razu stanie się częścią bezprzewodowego systemu Sonos.
cena: kontaktSonos Play:3 - Nowość!
Sonos Play:3 jest bezprzewodowym system muzycznym typu all-in-one, który wypełnia całe pomieszczenie krystalicznie czystym dźwiękiem. Play:3 posiada system 3 przetworników, z których każdy jest indywidualnie zasilany przez dedykowany wzmacniacz cyfrowy. W jego skład wchodzą 1 głośnik wysokotonowy, 2 średniotonowe i oraz 1 pasywny, tylny port basowy dla bogatszego dźwięku.
cena: kontaktSonos Play:5 (poprzednio ZonePlayer S5)
Sonos Play:5 jest bezprzewodowym system muzycznym typu all-in-one, który wypełnia całe pomieszczenie krystalicznie czystym dźwiękiem. Play:5 posiada system 5 przetworników, z których każdy jest indywidualnie zasilany przez dedykowany wzmacniacz cyfrowy. W jego skład wchodzą 2 głośniki wysokotonowe, 2 średniotonowe i 1 subwoofer.
cena: kontakt
klasa średnia
Sonos Connect:Amp (poprzednio ZonePlayer ZP120)
Sonos Connect:Amp, znany wcześniej jako ZonePlayer 120, posiada wbudowany cyfrowy wzmacniacz w celu zapewnienia najwyższej jakości dźwięku w dowolnym pomieszczeniu. Wystarczy podłączyć Connect:Amp do ulubionej pary głośników, dużych lub małych i uzyskamy dostęp do nieograniczonej liczby utworów i stacji radiowych.
cena: kontakt.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.