» produkty » Multiroom » Producenci » Russound
 multiroom RussoundRussound oferuje pełną gamę systemów multiroom audio, regulatorów głośności, klawiatur ściennych, głośników i innych akcesoriów niezbędnych do optymalnej budowy systemu multiroom.

 

multiroom Russound CA4

Russound CA4 służy do obsługi i nagłośnienia 4 niezależnych stref. Budżetowa konstrukcja o sporych możliwościach. Od momentu pojawienia się na rynku system CA4 stał się hitem sprzedażowym. Znakomity stosunek ceny do możliwości. Przeznaczony do mieszkań, apartamentów i niewielkich domów.

 

multiroom Russound CAS44

Russound CAS4 umożliwia wykorzystanie 4 źródeł do nagłośnienia 4 niezależnych stref audio. Przeznaczony do mieszkań, apartamentów i niewielkich domów.

 

 

multiroom Russound CAM6.6

Russound CAM6.6 wyposażony jest w architekturę RNET. Umożliwia wykorzystanie 6 źródeł do nagłośnienia 6 niezależnych stref audio. Przeznaczony do dużych apartamentów i domków jednorodzinnych.

 

 

 

multiroom Russound MCA-C5

Najbardziej zaawansowany i zarazem najnowocześniejszy system multiroom w ofercie Russound. Zdolny do obsłużenia 8 źródeł dźwięku i 8 stref audio. Należy do serii C i posiada pełne wsparcie dla systemu RNET. Przeznaczony dla dużych domów i luksusowych rezydencji.

 

System multiroom Russound możemy rozszerzyć o dedykowane źródła takie jak tuner radiowy Russound ST2 i serwer Russound SMS3&.

tuner radiowy Russound ST2

ST2 Dual to podwójny tuner radiowy stworzony z myślą o współpracy z systemami multiroom firmy Russound wyposażonych w system RNET.

 

serwer Russound SMS3

Serwer muzyczny SMS3 firmy Russound pozwala na skompletowanie na dysku twardym kolekcji płyt dochodzącej nawet do 4 000 tytułów. Sprzęt umożliwia łatwy dostęp do pełnej kolekcji z każdego miejsca w domu, jeśli tylko objety jest systemem multiroom. Jednocześnie SMS3 daje możliwość wysłania do trzech sygnałów równocześnie (trzy strefy).

 
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.