» produkty » Multiroom » Producenci » Nuvo
 Multiroom NuvoNuVo Technologies amerykański producent systemów multiroom, wielokrotnie nagradzany za swoje produkty. Nuvo szczególną uwagę przywiązuje do jakości odtwarzanego dźwięku. Wielu zatrudnionych inżynierów wywodzi się ze środowisk związanych z branżą muzyczną, co daje im niespotykaną wrażliwość na jakość dźwięku. Producent szczyci się tworzeniem rozwiązań, o jakich eksperci audio marzą, by mieć w swoich ich domach.

Nuvo ma w swojej ofercie 3 systemy Multiroom: Simplese, Essentia i Grand Concerto. Dzięki temu, w zależności od potrzeb i budżetu, każdy może dobrać odpowiedni system Multiroom dla siebie.
 

multiroom Nuvo Simplese

Najprostszy i jednocześnie najbardziej przystępny cenowo w ofercie NuVo system multiroom o nazwie "Simplese" pozwala na niezależne słuchanie muzyki z czterech źródeł w czterech pomieszczeniach. System charakteryzuje się prostotą obsługi i atrakcyjną ceną.

 

   

multiroom Nuvo Essentia

NuVo Essentia oferuje wyraźny dźwięk z sześciu źródeł, w sześciu różnych strefach w domu. Jest to zróżnicowany i rozbudowany system w zaskakująco przystępnej cenie. Essentia jako pierwszy w całości system posiada logo Energy Star - zużywa poniżej 1 wata energii, podczas trybu czuwania.


 

   

multiroom Nuvo Grand Concerto

Najwyższej klasy zestaw tworzący profesjonalny i kompletny system do sterowania i rozprowadzania zasobów audio w całym domu. Rozbudowanie profesjonalnej instalacji multiroom w którym wszystkie źródła komunikują się z wyświetlaczami i sterownikami w poszczególnych pomieszczeniach, sprowadza się do podłączenia urządzeń NuVo za pomocą NuVoNet do expandera.

 

 

System multiroom NuVo możemy rozszerzyć o dedykowane źródła takie jak tuner radiowy NuVo T2FAM oraz serwer Nuvo MPS4.

tuner radiowy NuVo T2FAM

Główną zaletą tunera NuVo T2FAM jest elektronika, która umożliwia odbierać sygnał radiowy w najwyższej jakość. Tuner pozwala na odbiór dwóch stacji jednocześnie. 

   

serwer NuVo MPS4

Spełnienie marzeń audiofilów, którzy chcieliby rozbudować swój domowy system muzyczny o cyfrowy serwer. Urządzenie może automatycznie pobrać, gromadzić na własnym dysku i scalić w jedną, spójną bibliotekę wszystkie utwory audio znajdujące się w domowej sieci lokalnej, bez względu na format zapisu (obsługa MP3, WMA, M4A i WAV).
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.