projektory  kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja i projekt kina domowego


» produkty » Multiroom » serwery muzyczne
 Serwer NuVo MPS4
klasa wyższa
Spełnienie marzeń audiofilów, którzy chcieliby rozbudować swój domowy system muzyczny o cyfrowy serwer. Urządzenie może automatycznie pobrać, gromadzić na własnym dysku i scalić w jedną, spójną bibliotekę wszystkie utwory audio znajdujące się w domowej sieci lokalnej, bez względu na format zapisu (obsługa MP3, WMA, M4A i WAV).

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.Poza możliwościami integracji z systemami Grand Concerto, Essentia i Renovia za pomocą NuVoNet i sterowania zasobami przy pomocy systemowych kontrolerów ściennych, urządzenie dodatkowo rozbudowuje możliwości sterowania multiroom’em. Do serwera dołączone jest nowoczesne i łatwe w obsłudze oprogramowanie NuVo App. Pozwala to na przeglądanie i kontrolę całego systemu za pomocą podłączonego do sieci lokalnej komputera lub iPhone’a.

Główne cechy:
  • pojemność dysku twardego 320GB pozwalająca zapisać nawet 30 000 utworów
  • podłączenie do sieci lokalnej o prędkości 10/100/1000 Mbit/sek
  • podłączenie magistrali NuVoNet
  • wejścia USB 1 front, 3 tył
  • wejście szeregowe RS-232 dla integracji z zewnętrznymi systemami sterowania
  • automatyczna synchronizacja z największym portalem oferującym ponad 100 000 stacji radiowych online
  • wbudowane moduły kontrolne dla pełnej obsługi muzyki przez systemy sterowania Crestron, AMX i URC
  • harmonogramy - ustawienie zmiany playlisty wraz ze zmianą pory dnia<br>•&nbsp;rozbudowa możliwości Grand Concerto o sterowanie z poziomu telefonu iPhone i komputera

Serwer muzyczny Nuvo MPS4 pozwala na archiwizację płyt audio poprzez:
- włożenie płyty CD audio do tacki serwera, przez co automatycznie serwer MPS4 dokona zrzutu na dysk muzyki we wcześniej zadeklarowanym formacie pliku audio.
- wgranie po sieci plików muzycznych, jeśli wcześniej już mieliśmy kolekcję płyt audio w wersji cyfrowej.

Trudno sobie wyobrazić zaawansowany system multiroom bez możliwości odsłuchania swoich ulubionych płyt. Serwer muzyczny stał się nieodzowną częścią rozwiązań z zakresu nagłośnienia całego domu. Dzięki Nuvo MPS4 każdy z domowników może jednocześnie słuchać swoich ulubionych płyt, nie przeszkadzając sobie wzajemnie.

Niezwykle atrakcyjnie prezentuje się obsługa serwera muzycznego poprzez panele sterujące, w tym również iPad. Dzięki specjalnej aplikacji możliwe jest sterowanie serwerem oraz systemem multiroom poprzez panel iPad. Na ekranie wyświetlane są informacje na temat artysty oraz okładka albumu.


PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.


prywatne kino
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.