projektory kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja i projekt kina domowego


» produkty » Multiroom » serwery filmowe
 DF Solutions Link
Produkt niedostępny
Link to odtwarzacz do serwera DF Base. Po dodaniu do sieci, która już zawiera serwer, urządzenie rozszerza system o dodatkową strefę audio-video. Każda jednostka może być niezależnie konfigurowalna dla różnych stopni ochrony rodzicielskiej. Dodatkowo poza funkcjonalnością urządzenie jest małe, dyskretne i ciche - idealne do szafki AV pod telewizorem.

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.Jedno lub więcej urządzeń zainstalowanych w domu ma możliwość komunikacji z serwerem DF Base. Stwarza to możliwość odtwarzania w kilku pokojach jednocześnie materiałów audio lub wideo zgromadzonych w domowej bibliotece multimedialnej. Każdy dodany do otoczenia sieciowego odtwarzacz zwiększa także przestrzeń dyskową systemu o dodatkowe 160GB.

Interfejs użytkownika wyświetlany na telewizorze podłączonym do DF Link nie różni się niczym od tego wyświetlanego przez DF Base. Odtwarzacz posiada również identyczne możliwości w korzystaniu z multimediów. Dzięki komunikacji z jednostką centralną wszystkie playlisty, informacje i recenzje filmów czy miniatury okładek będą wyświetlały się w taki sam sposób jak na centralnym serwerze DF Base odpowiedzialnym za ściąganie i gromadzenie wszystkich dodatkowych informacji. Na odtwarzaczu DF Link możliwe jest oglądanie materiałów z wbudowanego dysku wewnętrznego (160GB), jak i również z dysku serwera Base oraz podłączonych do sieci dysków NAS. Warto zaznaczyć, że źródło z którego korzystamy nie ma żadnego wpływu na komfort i płynność w odtwarzaniu filmów, muzyki czy zdjęć.

Obejrzyj film prezentujący interfejs użytkownika

Ważną cechą odtwarzacza DF Link jest możliwość niezależnej od DF Base, autonomicznej dla każdego pojedynczego urządzenia konfiguracji kontroli rodzicielskiej. Jeśli odtwarzacz znajduje się w pokoju dzieci, tylko wybrane filmy będą widoczne w menu użytkownika.


Ważniejsze cechy:
 • Podpięcie jednego lub więcej odtwarzaczy DF Link zwiększa liczbę niezależnych stref audio i wideo
 • Identyczny interfejs użytkownika i funkcje odtwarzania jak w serwerze DF Base
 • Kompatybilny z BluRay (opcja)
 • Nie wymaga konfiguracji aby poprawnie komunikować się ze wszystkimi urządzeniami w systemie
 • Cichy i niewielkich rozmiarów
 • Rewolucyjny interfejs 3D
 • Doskonała jakość odtwarzania 1080p
 • Biografie I recenzje dostępne na bieżąco
 • Pełna kontrola rodzicielska
 • Współpracuje z dyskami NAS

Produkt wycofany z oferty!


prywatne kino
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.