» fotele kinowe » Projektory do kina domowego
 Projektory do kina domowegoklasa podstawowa

Projektory do kina domowego dla osób rozpoczynających przygodę z wielkim ekranem. Szukających kompromisu pomiędzy bardzo atrakcyjną ceną projektora, a jakością obrazu. Największym ograniczeniem dla urządzeń należących do tej kategorii są użyte komponenty i jakość wykonania.
Zakres cenowy do ok. 20.000 zł*

 

klasa średnia

Projektory kinowe oferujące bardzo dobry stosunek jakości do ceny. W projektorach należących do tej kategorii z reguły nie stosuje się najnowszych rozwiązań technologicznych. Urządzenia o ograniczonej mocy świetlnej.
Zakres cenowy ok. 20.000 zł - 35.000 zł*

 

klasa wyższa

Urządzenia o "wideofilskim" charakterze, przeznaczone dla wymagających użytkowników, szukających wysokiej jakości. Urządzenia z reguły bardzo zaawansowane pod kątem technologicznym oraz użytych komponentów.
Projektory spełniające wysokie wymagania co do jakości i precyzyjności obrazu.
Zakres cenowy ok. 35.000 zł - 70.000 zł*

 

klasa high-end

Projektory kinowe dążące do ideału. Referencyjna jakość i wykonanie. Wzorcowe kino domowe. Doskonale nadające się zarówno do kameralnych pomieszczeń kinowych, jak i sporych sal kinowych z rzędami foteli.
Zakres cenowy od 70.000 zł*...

* - kwoty orientacyjne
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.