» fotele kinowe » Projektory do kina domowego
 Projektory do kina domowego
klasa high-end


Poniżej prezentujemy naszą pełną ofertę na projektory do kina domowego.

 

 

 

AVIELO
Wszystkie projektory ze stajni Avielo są zaprojektowane, a następnie ręcznie produkowane w Norwegii. Projectiondesign twórca serii AVIELO, jako jeden z nielicznych producentów wszystkie swoje produkty wykonuje samodzielnie. Avielo znane jest na świecie z niesłychanie wysokiej jakości optyki oraz wysokiej jasności. Produkty zarezerwowane dla najbardziej wymagających. Wszystkie modele wykorzystują technologię DLP.
Zakres cenowy rzutników firmy AVIELO: 30 000 - 260 000 zł.

 Avielo Prisma Avielo Prisma HD
Najmniejszy i jednocześnie najtańszy projektor filmowy w ofercie producenta. Lekki i poręczny. Może stać się podstawą systemu kina domowego dla osób ceniących sobie ponadprzeciętność. Projektor DLP, 0.95"DMD, koło kolorowe RGBRGB, Vidi UHP oraz lens shift. Klasa: średnia
Zalecana szerokość ekranu: do 220 cm
Avielo Quantum Avielo Quantum
Równie lekki i kompaktowy jak Prisma HD oferuje wyższą jakość obrazu. Idealny do różnego typu instalacji systemów kina domowego - wyposażony w lens shift oraz 3 obiektywy różniące się współczynnikami rzutowania.
Klasa: średnia 
Zalecana szerokość ekranu: do 240 cm
Avielo Radiance

Avielo Radiance
Najjaśniej świecący kompaktowy projektor filmowy w ofercie Avielo. Olbrzymie możliwości kalibracji projektora i bardzo wysokie parametry techniczne wymagają precyzyjnej instalacji.
Klasa: średnia
Zalecana szerokość ekranu: do 240 cm

Avielo Optix

Avielo Optix
Niezwykle wyrafinowana konstrukcja projektora kinowego powstała na bazie doświadczeń z profesjonalnych modeli. Układ 2 lamp jest w stanie dostarczyć niezwykle jasny obraz. Duży wybór dostępnych obiektywów pozwoli na instalację w najtrudniejszych warunkach.
Klasa: wyższa
Zalecana szerokość ekranu: do 400 cm (może pracować w trybie 1 lampy)

Avielo 2.35

Avielo SuperWide 235
Pierwszy na świecie projektor z natywną rozdzielczością 2560x1080, zdolny wyświetlić obraz w formacie 2.35:1 bez użycia obiektywu anamorficznego. Bardzo wysoka jasność i najlepsze możliwe komponenty.
Klasa: High End 
Zalecana szerokość ekranu: do 400 cm (może pracować w trybie 1 lampy)

Avielo Kroma

Avielo Kroma
Projektor posiadający zamiast tradycyjnej lampy, układ 3 diod RGB. Projektor LED dysponujący stosunkowo wysoką jasnością. Układ wymiennych obiektywów pozwoli na instalację w każdych warunkach.
Klasa: High End 
Zalecana szerokość ekranu: do 270 cm

Avielo Helios

Avielo Helios
Najwyższy i najbardziej dopieszczony projektor norweskiego producenta. Układ 3-chipsetów DMD 1080p i możliwość pracy w wariancie 2 lamp 330W - pozwala na pracę z olbrzymimi ekranami.
Klasa: High End 
Zalecana szerokość ekranu: do 700 cm  (może pracować w trybie 1 lampy)

EPSON
Produkty polecane dla osób ceniących sobie dobrą jakość w bardzo atrakcyjnej cenie. Dobre wykonanie produkty, w przyzwoitej cenie. Polecane do pomieszczeń doskonale zaciemnionych. Projektory Epson mogą być podstawą prostego, ale dobrej klasy systemu kina domowego. Urządzenia pracują w technologii 3LCD.
Zakres cenowy rzutników firmy Epson: 10 000 - 30 000 zł.

Epson TW9000

Epson TW9000
Projektor kina domowego o bardzo dobrych parametach, dobrym wyposażeniu i znakomitym jak na swoją cenę obrazem. Doskonały do idealnie zaciemnionych pomieszczeń i ekranów o przekątnej nie większej niż 110".
Klasa: podstawowa
Zalecana szerokość ekranu: do 220 cm


JVC
Firma zdobyła sławę i uznanie konstruując pierwszy projektor do kina domowego przekraczający barierę kontrastu natywnego15 000:1, wyznaczając tym samym nowy rekord. Wszystkie projektory kinowe wykorzystują technologię DILA. Są znakomicie wyposażone, m.in. duży zakres powiększenia obrazu, lens shift motoryczny. Stosunkowo wysoka jasność i bardzo wysoki kontrast sprawiają, że produkty kinowe JVC cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób samodzielnie tworzących swoje systemy kinowe.
Zakres cenowy rzutników firmy JVC: 14 000 - 40 000 zł.

JVC DLA-X3

 

 

 

 

JVC DLA-X30
Najchętniej i najczęściej kupowany projektor 3D do domu. Model JVC X30 otwiera ofertę japońskiego producenta. Jest to bazowa wersja projektora 3D w wydaniu JVC.  Oferuje nieco wyższą jasność niż wyższe modele, przy niższym kontraście. Projektor Full HD o bardzo dobrej jakości zarówno w trybie trójwymiarowym jak i standardowej projekcji 2D. II generacja projektorów 3D z ulepszoną jasnością, efektami 3D i wyrazistością obiektów trójwymiarowych. Doskonały stosunek jakości do ceny.
Klasa: podstawowa wyższa
Zalecana szerokość ekranu: do 270 cm w 2D

 

 

 

JVC DLA-X35
Podstawowy projektor filmowy w ofercie - JVC DLA-X35. Doskonały stosunek jakości do ceny modelu JVC DLA-X35 jest atutem również nowego modelu, podobnie jak bardzo dobre parametry projekcyjne. Rzutnik JVC DLA-X35 cechuje się polepszoną jasnością oraz lepszym obrazem w stosunku do poprzedniej generacji. Możliwa jest również projekcja 3D.
Klasa: podstawowa wyższa
Zalecana szerokość ekranu: do 270 cm w 2D

 

 

 

JVC DLA-X55R
Projektor do kina domowego JVC DLA-X55R to wypełnienie luki między tańszym JVC DLA-X35, a sporo droższym JVC DLA-X75. Projektor kinowy JVC DLA-X55 stanowi doskonałe uzupełnienie gamy projektorów JVC. Posiada najlepsze cechy znane z modeli wyższych - X75R oraz X95R w atrakcyjnej cenie. 
Klasa: podstawowa wyższa
Zalecana szerokość ekranu: do 270 cm w 2D

 

JVC DLA-X7

 

 

 

 

 

 

JVC DLA-X70R
Projektor filmowy JVC X70R to projektor dla osób ceniących sobie wysoką jakość w atrakcyjnej cenie . Model stanowi środek oferty JVC przez co zwykle wybierają go klienci, którzy oczekują „czegoś więcej” niż model podstawowy, a jednocześnie nie chcą decydować się na model najwyższy – JVC X90R. Wersja na rok 2012. W stosunku do tańszego modelu X30 posiada szereg ulepszeń i modyfikacji. Najważniejsza z nich dotyczy projekcji 4K, dzięki czemu struktura obraz jest pełniejsza i bardziej szczegółowa. Ponadto oferuje bardziej naturalny i videofilski charakter.
Klasa: podstawowa wyższa
Zalecana szerokość ekranu: do 270 cm w 2D

 

 

 

JVC DLA-X75R
Projektor JVC DLA-X75R to następca udanego modelu X70R. Świetnej jakości materiały, wysoki kontrast i doskonała jakość obrazu plasują projektor tylko półkę niżej niż X95. Projektor dla wymagających, dysponujących nieco niższym budżetem niż wymaga tego model flagowy JVC.
Klasa: podstawowa wyższa
Zalecana szerokość ekranu: do 270 cm w 2D

JVC DLA-X9

 

JVC DLA-X90R
Najwyższy i najbardziej dopracowany model kinowy JVC. Projektor 3D z doskonałą jakością 2D i niesamowitym kontraście. Rozwija swoje skrzydła w dedykowanym pomieszczeniu z pełną kontrolą światła. Najwyższy parametr kontrastu ze wszystkich oferowanych przez producenta modeli, komponenty ręcznie selekcjonowane w celu zapewnienia najlepszej jakości obrazu. Projekcja aktywna.
Klasa:  średnia wyższa
Zalecana szerokość ekranu: do 270 cm w 2D

 

 

 

JVC DLA-X95R
Model flagowy i duma JVC. JVC DLA-X95R cechuje się starannym wykonaniem, opartym na ręcznym doborze komponentów. Projektor do kina domowego 3D klasy wyższej JVC X95 cechuje się wysokim kontrastem i najwyższą jakością projekcji 2D oraz 3D. Przeznaczony do dedykowanych pomieszczeń kinowych - prywatnych salek kinowych oraz wydzielonych pomieszczeń rozrywkowych.
Klasa:  średnia wyższa
Zalecana szerokość ekranu: do 270 cm w 2D

 


Sim2
Włoski producent urządzeń projekcyjnych do kina domowego i na rynek profesjonalny. Wszystkie konstrukcje powstają samodzielnie w siedzibie firmy we Włoszech. Firma zdobyła uznanie wprowadzając wiele innowacji i wprowadzając nowe technologie w bardzo atrakcyjnych cenach. Sim2 jaki pierwszy zaprezentował niewielki kompaktowy projektor 3-chipowy DLP. W swoim segmencie cenowym produkty wyróżniają się jakością i możliwościami. Urządzenia zarezerwowane dla najbardziej wymagajacych i ceniących sobie przede wszystkim bardzo wysoką jakość w atrakcyjnej cenie.
Zakres cenowy rzutników firmy Sim2: 20 000 - 500 000 zł.

Sim2 D60

Sim2 Domino D60
Projektor filmowy otwierający ofertę włoskiego producenta. Dysponuje wysoką jasnością i bardzo dobrym kontrastem. Idealny do pracy w salonie lub pomieszczeniu wydzielonym. Z racji na atrakcyjną cenę oferuje doskonały stosunek jakości do ceny.
Klasa:  podstawowa
Zalecana szerokość ekranu: do 270 cm

Sim2 HT380

Sim2 Grand Cinema HT380
Prawdopodobnie najchętniej kupowany projektor w ofercie Sim2. Doskonała jakość obrazu w bardzo rozsądnej cenie. Niesłychanie jasny i dynamiczny obraz. Niemal trójwymiarowy obraz z głębią i ekspresją przypominającą znacznie droższe 3-chipowe konstrukcje. Oferowany w 2 wersjach optyki.
Klasa:  średnia wyższa
Zalecana szerokość ekranu: do 280 cm

Sim2 Mico 40

Sim2 Mico 40
Projektor otwierający serię urządzeń LEDowych. Zamiast tradycyjnej lampy posiada 3 diody LED. Tym samym pozbawiony jest wielu naleciałości charakterystycznych dla projektorów 1-chipowych DLP. Sercem priojektora jest chipset DMD DakrChip3 1080p.
Klasa: wyższa
Zalecana szerokość ekranu: do 250 cm

 

Sim2 Mico 150
Sim2 MICO 150 to zupełnie nowa, jedno chipowa konstrukcja 3D LED, bazujący technologii PureLED. Dynamiczna przesłona oraz technologia  ALPHAPATH gwarantują uzyskanie kontrastu na poziomie 100,000:1. MICO 150 w stosunku do swoich poprzedników (Mico 40, Mico 50 oraz Mico 60) charakteryzuje się wyższa o 25% jasnością.
Klasa: High End

Sim2 Lumis

Sim2 Lumis 3D-S Uno
Sim2 Lumis 3D-S Uno to tańsza wersja modelu Lumis 3D-S do zastosowań w profesjonalnym kinie domowym. Jest to projektor najwyższej klasy, oferujący 3-chipową konstrukcję, co pozwala mu na pracę w większości warunków oświetleniowych. Posiada on niezwykłą jasność, aż 2600 lumenów, oraz kontrast 10 000:1. Dzięki nowoczesnemu silnikowi optycznemu ALPHAPATH daje on niezwykle ostry i dokładny obraz. Dzięki Sim2 Lumis Uno nasze kino domowe dostarzy nam niezapomnianych i porywających kinowych wrażeń, zarówno w technologii 3D jak i 2D.
Klasa: High End

 

Sim2 Lumis

Sim2 Lumis 3D-S
Profesjonalna technologia kinowa w zastosowaniu domowym. Rozwiązania z najwyższej półki. Oferuje nieporównywalną jakość obrazu 3D 1080p w stosunku do projektorów z niższego segmentu. Prawdziwie trójwymiarowy efekt, nawet gorzej przygotowane materiały 3D wyglądają na tym projektorze znakomicie. Dzięki specjalnej konstrukcji 3-chipowej projektor może bez problemów pracować w trybie 3D w salonie przy niepełnym zaciemnieniu czy Sali kinowej z dużym ekranem powyżej 120 cali. Tak powinna wyglądać każda projekcja 3D. Rzutnik posiada jasność wynoszącą aż 3 000 lumenów. Projekcja aktywna wykorzystująca technologię Triple Flash – tę samą która jest wykorzystywana w profesjonalnych kinach. Nie powoduje dyskomfortu podczas projekcji 3D i zmęczenia wzroku.
Klasa: High End
Zalecana szerokość ekranu: do 350 cm

 

Sim2 Lumis

Sim2 Lumis HC 3D-D
Układ 2 specjalnie zmodyfikowanych projektorów typu Lumis. Możliwość pracy w trybie 2D oraz 3D. Najlepsza technologia 3D Infitec. System projekcji Lumis 3D oferuje niespotykane dotąd wrażenia, dostępne dla klienta końcowego. System nie wymaga specjalnego ekranu przeznaczonego do projekcji 3D. W systemie wyświetlania 2D system projekcyjny Lumis 3D jest w stanie wyświetlić obraz z jasnością 7000 ANSI Lumenów oraz współczynnikiem kontrastu przekraczającym 12.000:1
Klasa: High End
Zalecana szerokość ekranu: do 350 cm

 

projektor sim2 3d

Sim2 NERO 235
Sim2 NERO 235 to idealny projektor do instalacji w  kinach domowych,  gdzie istotne jest uzyskanie obrazu w proporcji 2,35:1. Dzięki NERO 235 uzyskamy obraz anamorficzny wolny od wad i artefaktów, bez konieczności stosowania dodatkowych soczewek i mechanizmów. Wbudowana dużej mocy lampa, gwarantuje jasność na poziomie  2,000 ANSI Lumenów. W projektorze zastosowano  układy DarkChip4 o rozdzielczości wynoszącej 2560 x 1600.
Klasa: High End

 

projektor sim2 3d

Sim2 NERO 3D-1
Podstawowy projektor 3D w ofercie włoskiego producenta. Wyrafinowana technologia i doskonałej jakości komponenty są gwarancją niezapomnianych wrażeń podczas projekcji 3D. Model NERO 3D-1 oferuje słynną jakość Sim2 w atrakcyjnej cenie. Oferta skierowana do wymagających klientów. Model dostępny w 3 wersjach różniących się optyką. Rzutnik 3D dysponujący wysoką jasność oraz technologią 3D pozbawioną artefaktów. Projekcja aktywna.
Klasa: High End

 

projektor sim2 3d

Sim2 NERO 3D-2
Starszy brat modelu 3D-1 dysponujący technologią BrilliantColor odpowiadającą za szerszą paletę barw i bardziej żywe kolory, DynamicBlack dostarczającą czernie na lepszych, niższych poziomach niż wersja podstawowa modelu. Posiada parametr kontrastu wynoszący 30 000:1. Projektor pracuje w technologii 2D i 3D. Obraz powstaje na bazie układu optycznego AlphaPath, co jest gwarancją jasnego i doskonale ostrego obrazu na ekranie. Projekcja aktywna.
Klasa: High End

 

Sim2 HT5000

Sim2 HT5000E
Największy, najjaśniejszy i najbardziej zaawansowany projektor w serii Grand Cinema. Polecany do dużych salek kinowych, post produkcji filmowej, salek projekcyjnych i niewielkich kin cyfrowych. Dostępność wielu dedykowanych obiektywów różniących się parametrami rzutowania.  
Klasa: High End
Zalecana szerokość ekranu: do 400 cm

Sim2 HT5000

Sim2 Teatro 80
Przedstawiciel nowej serii Teatro oferującej urządzenia do studiów telewizyjnych i filmowych, a także do salek kinowych. Praca w układzie 2 lamp umożliwia wyświetlenie obrazu o jasności rzędu 4500 ANSI lumen po kalibracji. Zastosowania profesjonalne i ekstremalne systemy kina w domu.
Możliwy wybór z oferty dostępnych 6 obiektywów.
Klasa: High End
Zalecana szerokość ekranu: do 600 cm

Runco
Amerykańska legenda. Jedna z pierwszych firm na świecie oferujących projektory do kina domowego. Oferta skierowana do rynku instalacyjnego z racji na bardzo wyrafinowane rozwiązania techniczne. Runco należy do najlepszych i niewątpliwie tym samym do jednych z najdorższych projektorów kinowych. Na szczeście dzięki bogatej ofercie łatwo dopasować urządzenie nie tylko do specyfiki instalacji, ale i budżetu projektu.
Zakres cenowy rzutników firmy Runco: 30 000 - 1 000 000zł.

Runco LS-3

Runco LS3
Projektor otwierający ofertę projektorów kinowych. Model będący uboższą wersją starszego brata LS7. Pomimo niższej ceny i gorszych parametrów zaskakuje jakością obrazu oferowaną w bardzo atrakcyjnej cenie.
Runco LS-5

Runco LS5
Model uchodzący za wzorzec projektora DLP 1-chipowego. Imponująca jakość obrazu, głębia, ostrość, dynamika - wszystko przy imponujących parametrach technicznych. Jeden z najpopularniejszych projektorów w ofercie Runco.

   

Sony
Sony jest od wielu lat znaczącym graczem na rynku projektorów kina domowego. Bazuje na swojej własnej technologii SXRD, która jest zaimplementowana począwszy od najprostszych urządzeń poprzez te najbardziej zaawansowane. Projektory Sony bardzo często jako pierwsze posiadają najnowsze technologie. Słynny model Qualia 004 był jednym z pierwszych konsumenckich urządzeń do kina domowego oferującym jakość 1080p, zaś w roku 2012 pojawił się pierwszy „domowy” projektor 4K, model Sony VPL-VW1000ES.
Zakres cenowy rzutników firmy Sony: 3000 - 80 000zł.

Sony VPL-HW50ES

Sony VPL-HW50ES 
Model ten charakteryzuje się nieprzeciętnie jasnym, ostrym i wyraźnym obrazem. A wszystko to dzięki zaimplementowaniu technologii i funkcji dotychczas dostępnych tylko w dużo droższych modelach. Szczególną uwagę zwrócono na poprawę jakości obrazu wyświetlanego w pomieszczeniach oświetlonych, takich jak salon w domu.

Sony VPL-VW95ES

Sony VPL-VW95ES 
Sony VPL-VW95ES to projektor Full HD 3D do kina domowego wyposażony w panele SXRD i wyróżniający się znakomitym współczynnikiem kontrastu dynamicznego. Dzięki systemowi Advanced Iris 3 posiada fenomenalny kontrast 150 000:1. Sony VW95ES to najlepszy rzutnik 3D średniej klasy.

Sony VPL-VW1000ES

Sony VPL-VW1000ES 
Projektor Sony VPL-VW1000ES to pierwszy projektor z natywną obsługą rozdzielczości 4K, dzięki czemu możemy oglądać filmy UltraHD. Posiada on też możliwość up-scalingu FullHD do 4K dzięki czemu nasza kolekcja Blu-ray nabierze nowej jakości. Sony VW1000ES to przełomowy rzutnik, wprowadzający rozdzielczość 4K do naszego domu.

   

.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.