projektory  kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja i projekt kina domowego


» produkty » Projektory do kina domowego » klasa high-end
 Sim2 NERO 3D HB
klasa high-end
Produkt niedostępny
Chipset: 1 Chip DMDs 0,95” 1080p
Jasność: do 3 000 ANSI Lumenów
Kontrast: 30 000:1
Rozdzielczość: 1920 x 1080
Technologia DynamicBlack
Platforma elektroniczna znana z serii Lumis
System optyczny ALPHAPATH


Sim2 NERO to nowa linia produktów 3D w skład, której wchodzą: NERO 3D-1NERO 3D-2 oraz NERO 3D HB (High Brightness). Do podstawowych różnic pomiędzy poszczególnymi propozycjami z serii NERO należą jasność oraz kontrast. Dzięki temu, dużo prościej jest dobrać odpowiedni projektor do warunków instalacyjnych, panujących  w danym pomieszczeniu. Takie założenia postanowione przez producenta sprawiają, że seria NERO staje się bardzo atrakcyjna dla instalatorów oraz klientów końcowych. 

Firmie Sim2 udało się opracować serie projektorów, przeznaczonych do instalacji w kinach domowych, gwarantującą zbliżone parametry obrazu do projektorów znacznie kosztowniejszych, co jest dużym osiągnięciem. Dzięki temu, linia NERO wypełnia idealnie lukę pomiędzy poszczególnymi klasami projektorów. NERO to równowaga pomiędzy innowacją, mocą oraz precyzją.

Sim2 NERO 3D HB to projektor 3D, który  idealnie sprawdzi się instalacjach, gdzie konieczne jest zastosowanie projektora o dużej jasności i wysokim kontraście. Dużej mocy lampa, w którą wyposażony jest NERO 3D HB gwarantuje uzyskanie jasności sięgającej aż 3 000 ANSI Lumenów, technologia DynamicBlack sprawia, że współczynnik kontrastu sięga 30 000:1. Tak wysokie parametry gwarantują uzyskanie obrazu najwyższej jakości w pomieszczeniach, w których panują trudne warunki instalacyjne. Jasny salon, rozświetlony pokój gościnny to miejsca, gdzie NERO 3D-2 poradzi sobie idealnie.

Podobnie jak w modelach NERO 3D-1,  NERO 3D-2, projektor Sim2 NERO 3D HB  zastał wyposażony szereg sprawdzonych technologii znanych z modeli z serii Lumis. Wśród nich znajdują się:

• PureMovie: Pozwala wyświetlić czysty i nieprzetworzony obraz pochodzący ze źródła. Wszystkie, nawet najbardziej podstawowe układy są pomijane w celu uniknięcia jakichkolwiek zakłóceń czy zniekształceń. Tryb ten pozwala nam w pełni docenić obraz 1080p pochodzący ze źródła w wysokiej jakości.

• PureMotion 2D: Tryb stworzony specjalnie dla szybkich i dynamicznych scen w materiałach sportowych. Dzięki niemu zyskujemy na płynności ruchu, wolnym od migotania i rozmazywania obrazu. Tryb PureMotion przeznaczony jest zarówno do oglądania wydarzeń sportowych, jak i użytkowania popularnych konsoli gier wideo.

• PureMotion 3D: Został przeznaczony do uzyskania najwyższego poziomu reprodukcji obrazu przestrzennego. Dzięki niemu materiały 3D, stają się jeszcze bardzie trójwymiarowe.

Do projektora Sim2 NERO 3DHB  przewidziano trzy opcjonalne obiektywy:  T1 (1.37-1.66:1),  T2 (1.75-2.48:1) oraz T3 (2.6-3.9:1).

 

Specyfikacja Sim2 NERO 3D HB:

• Chipset: 1 Chip DMDs 0,95” 1080p
• Jasność: do 3 000 ANSI Lumenów
• Rozdzielczość: 1920 x 1080
• Kontrast: do 30 000:1
• Technologia DynamicBlack
• Platforma elektroniczna wykorzystywana w projektorze Lumis 3D-Solo
• Żywotność lampy: 2 500h w trybie normal, 3 000h w trybie eco
• lens Shift ręczny : przesuw +/-50%
• Opcjonalne obiektywy: T1 (1.37-1.66:1),  T2 (1.75-2.48:1) oraz T3 (2.6-3.9:1)
• 2 x HDMI 1,4
• 1 x  RGBVH (VGA-UXGA) (D-sub 15)
• 1 x Component
• 1 x Composite Video
• 1 x RS232 (D-sub 9 pin)
• 1 x USB
• Kolor: czarny (matowy)

Seria rzutników Sim2 NERO 3D otrzymała nagrodę za najlepszy produkt roku 2012 serwisu CEPro.pl.

CEPro.com

„W ciągu kilku ostatnich lat Sim2 włożyło niesamowitą ilość pracy w rozwój i badania ich produktów i możliwe, że najlepszym przykładem wysiłków firmy, aby opracować przełomowe produkty jest projektor Nero 3D. Z ceną stanowiącą ledwie połowę wartości jego większego brata Sim2 Lumis, Nero pokazuje, że jakością obrazu rywalizować może z 3-chipowymi projektorami DLP.” [Czytaj więcej...]


PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.


Zobacz inne produkty:

Sim2 NERO 3D-1
Sim2 NERO 3D-2
Projektory 3D w Cinematic
Projektory do kina domowego


prywatne kino
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.