projektory  kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja i projekt kina domowego
instalacja audio-wizualna


» produkty » Projektory do kina domowego » klasa high-end
 Sim2 MICO 160
klasa high-end
Projektor 3D pracujący w technologii LED
Technologia LED, żywotność min. 30 000 godzin
Jasność 1000 lumenów
Kontrast 100 000:1
DynamicBlack
Platforma SIM2 ProPower z dwurdzeniowym procesoremSim2 MICO 160 podobnie jak model MICO 150, to jedno chipowy projektor 3D LED z rozdzielczością 1080p, bazujący na zupełnie nowej technologii PureLED. Firma Sim2, jako pierwsza na świecie, opracowała technologię 3D LED bazującą na trzech diodach LED (czerwona, zielona, niebieska), będących zarówno źródłem obrazu, jak i światła.  Dzięki takiemu rozwiązaniu zdecydowanie wzrasta żywotność projektora (do 30 tysięcy godzin), co przekłada się na oszczędności związane z brakiem konieczności wymiany kosztownej lampy. Wprowadzenie technologii PureLED przełożyło się również na uzyskanie wyższej o 25% jasności w stosunku do swoich poprzedników (MICO 40, MICO 50 oraz MICO 60). Uzyskany współczynnik kontrastu stoi na zachwycającym poziomie sięgającym 100 000:1. W modelu  MICO 160 zastosowano nową platformę Sim2 ProPower z dwurdzeniowym procesorem, co przełożyło się na uzyskanie bardzo dobrych parametrów obrazu 2D, jak i 3D. Podyktowane było to wzrostem zapotrzebowania na duże moce obliczeniowe, gwarantujące wyświetlenie obrazu pochodzącego ze źródła Full-HD. Seria MICO charakteryzuje się szeroką gamą wejść, wśród których możemy znaleźć: HDMI, DVI(Dual link), HD-SDI (Dual link, 3G). Dodatkowo Mico 160 został wyposażony w złącze LAN.

W nowych modelach z serii MICO nie zabrakło również sprawdzonych technologii, stosowanych w topowych modelach z serii Lumis. Wśród nich możemy znaleźć:

• PureMovie: Pozwala wyświetlić czysty i nieprzetworzony obraz pochodzący ze źródła. Wszystkie, nawet najbardziej podstawowe układy są pomijane w celu uniknięcia jakichkolwiek zakłóceń czy zniekształceń. Tryb ten pozwala nam w pełni docenić obraz 1080p pochodzący ze źródła w wysokiej jakości.

• PureMotion 2D: Tryb stworzony specjalnie dla szybkich i dynamicznych scen w materiałach sportowych. Dzięki niemu zyskujemy na płynności ruchu, wolnym od migotania i rozmazywania obrazu. Tryb PureMotion przeznaczony jest zarówno do oglądania wydarzeń sportowych, jak i użytkowania popularnych konsoli gier wideo.

• PureMotion 3D: Został przeznaczony do uzyskania najwyższego poziomu reprodukcji obrazu przestrzennego. Dzięki niemu materiały 3D, stają się jeszcze bardzie trójwymiarowe.

Sim2 MICO 160 może pochwalić się zupełnie nowo zaprojektowaną obudowa. W tym przypadku inżynierowie postawili na nowoczesne odważne rozwiązania, polegające na połączeniu szkła kryształowego z wysokiej jakości tworzywem sztucznym.  Firma Sim2 stara się wykonać produkty idealne, nie tylko pod względem parametrów wyświetlanego obrazu, ale charakteryzujące się nowoczesnym designem, idealnie współgrającym z ergonomią. Efektem takich założeń jest otrzymanie  produktu zachwycającego pod każdym względem.

Specyfikacja Sim2 MICO 160:

• Chipset: 0.95" 1080p DLP® DarkChip4
• Jasność: do 1 000 ANSI Lumenów
• Rozdzielczość: 1920 x 1080
• Nowa platforma SIM2 ProPower  z dwurdzeniowym procesorem
• Technologia PureLED SIM2
• Żywotność LED (szacunkowo): 30 000 h
• Technologia DynamicBlack
• Kontrast: do 100 000:1 z DynamicBlack
• Opcjonalne obiektywy: T1 (1,5 - 2,1: 1) i T2 (2,1 - 3,9: 1)
• Lens Shift z napędem: przesuw w  pionie w górę 60% / w dół 25%, w poziomie ±8%
• 2 x HDMI 1,4
• Złącze LAN


cena: kontakt

Zobacz inne produkty:

Sim2 M.150
Sim2 Grand Cinema Mico 60C
Sim2 MICO 50
Projektory 3D w Cinematic
Projektory do kina domowego


prywatne kino
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Wykonujemy projekty, instalacje oraz kalibracje systemów audio i video. Specjalizujemy się w projektowaniu i instalacji systemów typu kino w domu. Proponujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracjš systemów nagłoœnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowišzujšce profesjonalistów zrzeszonych w ramach organizacji CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœlana pod kštem akustyki, obsługi, tak aby obsługiwać system z jednego panelu bšdŸ pilota, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniajšcy wrażenia lepsze niż w kinie.