» produkty » Projektory do kina domowego » klasa podstawowa
 Sim2 CUBE 20th
klasa podstawowa
Chipset: 1 Chip DMD
Rozdzielczość: Full HD (1920x1080)
Wysoka jasność: do 2 300 ANSI Lumenów
Obudowa z szkła kryształowego
Włoski design

Specjalna wersja projektora z okazji 20-lecia firmy


Projektor CUBE 20th należy do nowej jubileuszowej serii projektorów wydanej na 20-lecie istnienia firmy Sim2. Przez ostatnie 20 lat Sim2 wielokrotnie zaskakiwało miłośników wysokiej jakości obrazu produktami stanowiącymi rewolucję w dziedzinie domowej projekcji:

• W 2001 roku firma zaprezentowała pierwszy 1-chipowy projektor DLP,
• W 2005 roku Sim2 zaprezentowało pierwszy na świecie projektor 3-chipowy w kompaktowej, niewielkiej obudowie,
• W 2010 roku Sim2 zaprezentowało pierwszy na świecie projektor LED o wysokiej jasności,

Linia projektorów 20th to kolejny krok Sim2 w kierunku miłośników wysokiej jakości projektorów kinowych. Projektory z nowej serii to przystępniejsze cenowo wersje 3 najpopularniejszych modeli Sim2 z różnych przedziałów cenowych. Maurizio Cini, szef Sim2 swoimi słowami potwierdza, że nowa seria projektorów wydana z okazji 20 lecia firmy oferuje jakość znaną ze swoich znanych odpowiedników w wyraźnie niższych cenach:

Filozofią Sim2 od zawsze było spełnienie wymagań i oczekiwań najbardziej wymagających klientów, oferując im rozwiązania, jakość i wydajność poprzez ciągłe udoskonalanie naszych rzutników. Wraz z serią „20-lecia”, cieszymy się że możemy zaoferować nasze wartości i tradycje w nowej, znacznie niższej cenie.

 

 

CUBE 20th to projektor opracowany z myślą o właścicielach mieszkań oraz domów o nowoczesnym wystroju wnętrza. Najtańszy projektor w ofercie Sim2 stworzony jest dla użytkowników, którzy chcą uzyskać dobrej jakości obraz w swoim salonie, czy sypialni, bez potrzeby posiadania dedykowanej salki kinowej.

Projektor Sim2 CUBE 20th oferuje wysokiej jakości obraz, świetne wykonanie, elegancki wygląd oraz kompaktowe rozmiary. Zastosowana w projektorze technologia DLP oparta o chipset 1080p Full HD firmy Texas Instrument pozwala na wyświetlenie szczegółowego obrazu o naturalnych kolorach i wysokim kontraście. Nowy projektor Sim2 obsługuje również projekcję obrazu 3D z wykorzystaniem technologii aktywnej zapewniając obraz o niezwykłej głębi. Sim2 CUBE 20th dysponuje wysokim zapasem mocy świetlnej, dzięki czemu pozwala na projekcję również w słabo zaciemnionych pomieszczeniach.

Nowoczesny design projektor zawdzięcza pięknej szklanej obudowie, identycznej jak w Sim2 Crystal Cube. Elegancki wygląd obudowy pozwala postawić CUBE 20th w dowolnym wnętrzu, projektor będzie stanowić piękny element wystroju pomieszczenia.

Dzięki kompaktowym rozmiarom CUBE 20th jest łatwy w transporcie i można go bezproblemowo ustawić nawet na stoliku, półce, czy szafce. Projektor dostarczy ostry, czytelny obraz również bez wykorzystania ekranu projekcyjnego, wyświetlając obraz bezpośrednio na białej, gładkiej ścianie. CUBE 20th idealnie nadaje się na wypady do znajomych,  pozwalając wspólnie przeżywać kinowe emocje w ich domu.

 

 

Specyfikacja CUBE 20th:

• Chipset: 1 chip DMD
• Jasność: do 2 300 ANSI Lumenów
• Rozdzielczość: 1920 x 1080
• Pobór mocy lampy 190W, 165W (ekonomicznie)
• Throw ratio: 1.38 – 2.05 : 1  (+/- 5%)
• Rozmiar obrazu  Od 50” do 180”
• 2 x HDMI 1,4


.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.