projektory  kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja i projekt kina domowego


» produkty » Projektory do kina domowego » klasa wyższa
 JVC DLA-X95R
klasa wyższa
Nowy flagowy model JVC
Projektor 3D 1080p
Wysoki kontrast 130 000:1
Jasność 1200 lumenów
Funkcja e-Shift2 - skalowanie do 4K
Konwersja 2D do 3D

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.JVC DLA-X95R jest następcą flagowego projektora JVC DLA-X90R. Ręcznie składany projektor 3D JVC X95 to najwyższy model w gamie japońskiego producenta. Nowość JVC wyposażona jest w trzy 0,7-calowe chipy D-ILA Full HD. High-endowy projektor do kina domowego JVC X95R może pochwalić się imponującymi parametrami: współczynnik kontrastu rzutnika wynosi oszałamiające 130 000:1, a jasność 1200 lumenów. JVC DLA-X95R wyposażony jest w funkcję e-Shift2, dzięki której projektor jest w stanie wyświetlać materiał wyjściowy Full HD lub SD w rozdzielczości 4K (3840x2160 pikseli).

Zarówno podczas projekcji 2D, jak i 3D, JVC X95R wyróżnia się referencyjną jakością video. Projektor do kina domowego JVC DLA-X95R wyposażony jest także w funkcję konwersji materiału 2D do 3D, pozwalającą oglądać filmy nagrane w dwóch wymiarach jako 3D. Nowy rzutnik wyposażony jest również w system kalibracji CMS (Colour Management System) oraz system automatycznej kalibracji. Co istotne, projektor do kina domowego JVC DLA-X95 posiada certyfikat THX i ISF.

Aby cieszyć się projekcją 3D, nowy rzutnik JVC DLA-X95R korzysta z emitera i okularów 3D nowej generacji (poprzednie okulary i emiter są kompatybilne z nowym projektorem). Najnowsze okulary 3D JVC są wygodniejsze od poprzedników, zapewniając jednocześnie dobrą jasność podczas oglądania 3D. Kolejną nowością jest możliwość ukrycia emitera, który, podobnie jak okulary, wykorzystuje technologię RF zamiast IR. Co ciekawe, projektor JVC DLA-X95 może być sterowany za pomocą smartfona lub tabletu, dzięki specjalnej aplikacji, która przenosi funkcjonalność pilota zdalnego sterowania na smartfon lub tablet. JVC X95 oferuje ponadto pamięć aż dziesięciu konfiguracji obiektywu (w X35 i X55 - 5) - ustawień ostrości, zbliżenia i przesunięcia obrazu. Co istotne, JVC DLA-X95R jest wykonany ręcznie ze starannie dobieranych i skrupulatnie sprawdzanych materiałów.

Flagowy model JVC - DLA-X95R - wyposażony jest w automatycznie zasłaniany obiektyw, dzięki czemu po zakończeniu projekcji soczewka zostanie zakryta bez ingerencji użytkownika. Takie rozwiązanie chroni obiektyw i pozwala zachować go w czystości.

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.cena: kontakt

Zobacz inne produkty:

JVC DLA-X35
JVC DLA-X55R
JVC DLA-X75R
Projektory 3D w Cinematic
Projektory do kina domowego


prywatne kino
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.