projektory  kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja i projekt kina domowego


» produkty » Projektory do kina domowego » klasa średnia
 JVC DLA-X75R
klasa średnia
Projektor 3D 1080p
Kontrast 90 000:1
Jasność 1200 lumenów
Funkcja e-Shift2
Certyfikaty THX i ISF
System kalibracji CMS

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.JVC DLA-X75R - to następca świetnego projektora DLA-X70R. Projektor 3D JVC X75 to model plasowany w gamie między JVC DLA-X55R a flagowym JVC DLA-X95R. Wyposażony w trzy 0,7-calowe chipy D-ILA projektor 3D do kina domowego JVC X75R może pochwalić się imponującymi parametrami: natywny kontrast wynosi 90 000:1, a jasność 1200 lumenów. JVC DLA-X75R wyposażony jest w funkcję e-Shift2, dzięki której projektor jest w stanie wyświetlać materiał wyjściowy Full HD lub SD w rozdzielczości 4K.

Zarówno podczas projekcji 2D, jak i 3D, JVC X75R wyróżnia się jakością lepszą niż w przypadku niższego modelu. Projektor do kina domowego JVC DLA-X75R wyposażony jest także w funkcję konwersji materiału 2D do 3D, pozwalającą oglądać filmy nagrane w dwóch wymiarach jako 3D. Nowy rzutnik otrzymał również system kalibracji CMS (Colour Management System) oraz system automatycznej kalibracji, będący dotychczas wyróżnikiem topowych modeli JVC. Co istotne, projektor do kina domowego JVC DLA-X75 posiada certyfikat THX i ISF.

Aby cieszyć się projekcją 3D, nowy rzutnik JVC DLA-X75R korzysta z emitera i okularów 3D nowej generacji (poprzednie okulary i emiter są także kompatybilne z nowym projektorem). Najnowsze okulary 3D JVC są wygodniejsze od poprzedników, zapewniając jednocześnie dobrą jasność podczas oglądania 3D. Kolejną nowością jest możliwość ukrycia emitera, który, podobnie jak okulary, wykorzystuje technologię RF zamiast IR. Co ciekawe, projektor JVC DLA-X75 może być sterowany za pomocą smartfona lub tabletu, dzięki specjalnej aplikacji, która przenosi funkcjonalność pilota zdalnego sterowania na smartfon lub tablet. JVC X75 oferuje ponadto pamięć aż dziesięciu konfiguracji obiektywu (w niższych modelach - 5) - ustawień ostrości, zbliżenia i przesunięcia obrazu.

Projektor do kina domowego JVC DLA-X75R jest dostępny w czarnym, błyszczącym kolorze. Podobnie jak flagowy X95R, JVC DLA X75R został wyposażony w automatycznie zasłaniany obiektyw, dzięki któremu utrzymanie go w czystości jest łatwiejsze niż w projektorach bez tej funkcji.

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY. DOSTĘPNY JEST NASTĘPCA MODELU.
PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.


Zobacz inne produkty:

JVC DLA-X35
JVC DLA-X55R
JVC DLA-X95R
Projektory 3D w Cinematic
Projektory do kina domowego


prywatne kino
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.