projektory  kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja i projekt kina domowego


» produkty » Projektory do kina domowego » klasa średnia
 JVC DLA-X70R
klasa średnia
Produkt niedostępny
0.7-calowy chip D-ILA x3 3D READY
rozdzielczość Full HD 1080p
kontrast 80 000:1
jasność 1 200 lumenów
4K (3,840 x 2,160 pixels) 2D D-ILA
Nowość 2012


PRODUKT WYCOFANY - zastąpiony nowszym modelem

Projektor JVC DLA-X70R to model znajdujący się dokładnie w środku oferty projektorów kinowych przeznaczonych na rok 2012. W stosunku do modelu niższego oferuje bardziej wyrafinowana technologię i rozwiązania które spotkamy tylko w 2 wyższych urządzeniach. W stosunku zaś do modelu najwyższego został uszczuplony o kilka cech wskazujących na wyjątkowość modelu najwyższego. Posiada również nieco gorsze parametry niż model najwyższy.

JVC DLA-X70R zdaje się być optymalnie wyważonym projektorem 3D do kina domowego. Oferuje niezwykle zaawansowane rozwiązania, przekładające się na wysoką jakość obrazu przy bardzo rozsądnej jak na klasę produktu cenę.

Kontrast natywny wynosi aż 80 000:1, który jest uzyskiwany metodą naturalną – bez dynamicznej przysłony, często stosowanej przez konkurencję. Dzięki nowemu, zmodyfikowanemu układowi optyki udało się uzyskać jasność na poziomie 1200 lumenów. Co ważne, producent deklaruje że w trybie 3D jasność jest znacznie wyższa niż w poprzedniej generacji projektorów. To mogłoby oznaczać, że mamy do czynienia z jednym z jaśniejszych projektorów 3D w swojej klasie.

 


Wyróżnienia:

JVC DLA-X70 został laureatem plebiscytu "Złoty Pixel", zdobywając pierwsze miejsce w kategorii "Najlepszy projektor kina domowego w cenie ponad 10 000 zł". To wyróżnienie zostało przyznane przez użytkowników serwisu hdtv.com.pl, możemy zatem przekonać się, jak zadowoleni są klienci, którzy kupili ten projektor japońskiej firmy. [Czytaj więcej...]


 

 

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.


Zobacz inne produkty:

JVC DLA-X30
JVC DLA-X90R
Projektory 3D w Cinematic
Projektory do kina domowego


prywatne kino
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.