projektory  kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja i projekt kina domowego


» produkty » Projektory do kina domowego » klasa średnia
 JVC DLA-X55R
klasa średnia
Projektor JVC DILA 3D 1080p
Kontrast 50 000:1
Jasność 1300 lumenów
Funkcja e-Shift2 - skalowanie do rozdzielczości 4K

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY. DOSTĘPNY JEST NASTĘPCA MODELU.Nowy projektor JVC - JVC DLA-X55 - to absolutna nowość w gamie japońskiego producenta. Projektor 3D JVC X55 to model pośredni między JVC DLA-X35 a JVC DLA-X75. Tak pozycjonowanego projektora brakowało w serii X30/X70, stąd odpowiedź JVC na wymagania klientów. JVC X55 to projektor 3D klasy średniej o świetnym, zrównoważonym stosunku jakości do ceny. Natywny kontrast rzędu 50 000:1 i jasność na poziomie 1300 lumenów to wartości takie same, jak w X35. JVC DLA-X55 zyskał jednakże funkcję e-Shift2, dzięki której projektor jest w stanie wyświetlać materiał wyjściowy Full HD lub SD w rozdzielczości 4K.

Zarówno podczas projekcji 2D, jak i 3D, JVC X55 wyróżnia się jakością lepszą niż w przypadku niższego modelu. Projektor do kina domowego JVC DLA-X55R wyposażony jest także w funkcję konwersji materiału 2D do 3D, pozwalającą oglądać filmy nagrane w dwóch wymiarach jako 3D. Nowy rzutnik otrzymał również system kalibracji CMS (Colour Management System), podobnie jak wyższe modele z serii.

Aby cieszyć się projekcją 3D, nowy rzutnik JVC DLA-X55R jest wyposażony standardowo w emiter i dwie pary okularów 3D nowej generacji. Najnowsze okulary 3D JVC są wygodniejsze od poprzedników, zapewniając jednocześnie dobrą jasność podczas oglądania 3D. Kolejną nowością jest możliwość ukrycia emitera, który, podobnie jak okulary, wykorzystuje technologię RF zamiast IR, jak w poprzednim modelu. Co ciekawe, projektor JVC DLA-X55 może być sterowany za pomocą smartfona lub tabletu, dzięki specjalnej aplikacji, która przenosi funkcjonalność pilota zdalnego sterowania na smartfon lub tablet. JVC X55 oferuje ponadto pamięć pięciu konfiguracji obiektywu - ustawień ostrości, zbliżenia i przesunięcia obrazu.

Projektor JVC DLA-X55R dostępny jest w następujących kolorach: czarny mat oraz biały mat.

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY. DOSTĘPNY JEST NASTĘPCA MODELU.

cena: kontakt

Zobacz inne produkty:

JVC DLA-X35
JVC DLA-X75R
JVC DLA-X95R
Projektory 3D w Cinematic
Projektory do kina domowego


prywatne kino
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.