projektory  kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja i projekt kina domowego


» produkty » Projektory do kina domowego » klasa podstawowa
 JVC DLA-X35
klasa podstawowa
Projektor 3D 1080p DILA z linii JVC 2013
Jasność 1300 lumenów
Kontrast 50 000:1
Rozdzielczość Full HD 1080p

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY. DOSTĘPNY JEST NASTĘPCA MODELU. Najnowszy projektor JVC - JVC DLA-X35 - to następca doskonale przyjętego na rynku modelu DLA-X30. Podobnie jak świetny poprzednik, JVC X35 to projektor 3D do kina domowego o bardzo dobrym stosunku jakości do ceny. Natywny kontrast rzędu 50 000:1 i jasność na poziomie 1300 lumenów pozostają niezmienione w stosunku do DLA-X30, nowy model JVC został jednak usprawniony pod wieloma innymi względami. Dzięki temu zarówno projekcja 2D, jak i 3D wyróżnia się jeszcze lepszą jakością niż u poprzednika. Podczas projekcji 3D zaobserwujemy żywszy, bardziej nasycony obraz oraz mniej przenikania, czyli niepożądanego efektu crosstalk. Projektor do kina domowego JVC DLA-X35 wyposażony jest w funkcję konwersji materiału 2D do 3D, pozwalającą oglądać filmy nagrane w dwóch wymiarach jako 3D.


Aby cieszyć się projekcją 3D, nowy projektor JVC DLA-X35 będzie mógł zostać wyposażony w emiter i okulary 3D nowej generacji. Najnowsze okulary 3D JVC są wygodniejsze od poprzedników, zapewniając jednocześnie dobrą jasność podczas oglądania 3D. Kolejną nowością jest możliwość ukrycia emitera, który, podobnie jak okulary, wykorzystuje technologię RF zamiast IR, jak w poprzednim modelu. Co ciekawe, projektor JVC DLA-X35 może być sterowany za pomocą smartfona lub tabletu, dzięki specjalnej aplikacji, która przenosi funkcjonalność pilota zdalnego sterowania na smartfon lub tablet. JVC X35 oferuje ponadto pamięć pięciu konfiguracji obiektywu - ustawień ostrości, zbliżenia i przesunięcia obrazu.

Nowy projektor JVC DLA-X35 jest dostępny w białym i czarnym matowym kolorze.

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY. DOSTĘPNY JEST NASTĘPCA MODELU.cena: kontakt

Zobacz inne produkty:

JVC DLA-X55R
JVC DLA-X75R
JVC DLA-X95R
Projektory 3D w Cinematic
Projektory do kina domowego


prywatne kino
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.