projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna


» produkty » Projektory do kina domowego » klasa średnia
 InFocus IN83
klasa średnia
Technologia DLP DarkChip4
Kontrast 5000: 1 (15000: 1 przy użyciu IRIS)
Rozdzielczość 1080p (1920x1080)
Jasność 1600 ANSI lumenów
model wycofany


Projektor Infocus IN83 potrafi dostarczyć iście kinowych doznań w domowym zaciszu. Wyposażony w najnowszy chipset firmy Texas Instruments - DarkChip4 generuje niesłychanie detaliczne i czytelne poziomy czerni. Nareszcie czerń jest przekazywana w sposób naturalny i przekonywujący.  Biorąc pod uwagę niesłychaną jasność jaką jest w stanie uzyskać IN83, staje się on doskonałą ofertą do pomieszczeń, w których idealne zaciemnienie jest niemożliwe do uzyskania Według deklaracji producenta po kalibracji do D65 jasność wynosi aż 1600 lumenów. Natywny kontrast na poziomie 5000:1 może zostać zwiększony aż do poziomu 15 000:1, jeśli tylko uruchomimy układ przesłony, w jaką wyposażony jest projektor.

Tylny panel złącz wyposażony jest w najnowszy standard HDMI 1.3. Dzięki czemu możliwe jest wyświetlenie ponad 1 biliona kolorów. Za obróbkę sygnału video odpowiada 10-bitowy procesor Pixelworks DNX. Dodatkowo procesor ma na pokładzie wsparcie dla formatu 2.25:1.

Potwierdzeniem teorii, że producent na poważnie podszedł do tematu wysokiej jakości obrazu, jest fakt, że IN83 został wyposażony w specjalne ustawienia ISF dzień oraz ISF noc, które umożliwiają profesjonalną kalibrację obrazu dokonaną przez odpowiedniego specjalistę.

Nagroda InFocus IN83Projektor IN83 otrzymał nagrodę „Gorący Produkt” na stronach serwisu Projectorreviews!

"InFocus IN83 jest fantastycznym projektorem przeznaczonym do kina domowego. Produkuje zachwycający, jasny, dokładny i naturalnie wyglądający obraz. Gamma kolorów jest rewelacyjna już po odpaleniu projektora na domyślnych ustawieniach. Po przeprowadzeniu kalibracji dokładność odwzorowania kolorów przeszła jakiekolwiek oczekiwania. Projektor z łatwością przeszedł różne testy szumów, w tym test artefaktów. IN83 jest po prostu najlepszym projektorem w tej klasie cenowej, oferując dodatkową ostrość i dokładność oraz wręcz podwójną jasność w porównaniu do swych konkurentów." 

Model wycofany z produkcji.

 


 

 


cena: kontaktsim2 multi-room
kino domowe multiroom sterowanie Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Zajmujemy się projektowaniem, integracją oraz instalacją wszystkich form nowoczesnych technologii, począwszy od kina domowego, audio i video poprzez systemy sterowania oświetleniem i inteligentnego budynku. Firma Cinematic dostarcza rozwiązania dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Oferta obejmuje nagłośnienie audio, multiroom, kino domowe, sale konferencyjne, salki szkoleniowe, automatyka domowa - inteligentny dom, dystrybucja sygnału audio-video, sterowanie oświetleniem, systemy sterowania, sprzedaż urządzeń av, instalacja oraz programowanie. Działamy zarówno na terenie samego Wrocławia jak i całego kraju. Naszymi partnerami są renomowani producenci. Projektory: Sim2, Runco, Digital Projection, Epson. Ekrany: Stewart Filmscreen, Adeo, Projecta, farby Screen Goo. Elektronika: Arcam, Denon, Nad, Parasound, Ada, Anthem. Multiroom: Russound, Nuvo, Netstreams, Xantech, Imerge. Sterowanie: Crestron, Cue, AMX, Philips Pronto. Głośniki: Triad, Polk Audio, Tru Audio, Velodyne, Speakercraft, Russound, Focal, Usher oraz wiele innych. Systemy kinowe JBL Synthesis oraz Genelec. Nasza firma zrzeszona jest w organizacji ISF, ponadto posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą przez nas wiedzę i doświadczenie. Publikujemy artykuły i recenzje w prasie specjalistycznej i kolorowej.