projektory  kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja i projekt kina domowego


» produkty » Projektory do kina domowego » klasa podstawowa
 Epson EH-TW9000W
klasa podstawowa
kontrast: 200000:1
jasność lampy: 2400 ANSI Lumenów
żywotność lampy: 4000 (tryb normal), 5000 (tryb eco)
wsparcie dla technologii 3D
funkcja bezprzewodowej transmisji obrazu HD 3D

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.Projektor EH-TW9000W to nowa propozycja firmy Epson. Ten specjalnie zaprojektowany projektor 3D FullHD został stworzony z myślą o miłośników filmów, którzy cenią sobie magię kina domowego.
EH-TW9000W charakteryzuje się wysokiej jakości obrazem FullHD z możliwością wyświetlenia filmów w technologii 3D oraz dużą jasnością, sięgającą poziomu 2400 ANSI Lumenów. Wysoki współczynnik kontrastu  dynamicznego stojący na poziomie 200000:1 oraz nowe panele 3LCD pozwalają na osiągnięcie wysokiej jakości obrazu oraz głębokiej czerni - jak na urządzenia w tej klasie cenowej. Zastosowanie efektu interpolacji klatek sprawiło, że nawet najbardziej dynamiczny obraz jest płynny i wolny od artefaktów.

Epson EH-TW9000W jest jednym z pierwszych projektorów przeznaczonych do kina domowego, umożliwiającym bezprzewodową transmisję obrazu FullHD w trybie 2D, jak i 3D. Możliwe jest to dzięki specjalnie skonstruowanemu nadajnikowi, transmitującemu materiał filmowy wprost do projektora. W celu rozpoczęcia transmisji bezprzewodowej, wystarczy wpiąć źródło do nadajnika, ustawić nadajnik naprzeciwko projektora,  a następnie wybrać w projektorze źródło Wireless HD.

Grafika poniżej przedstawia sposób, w jaki odbywa się poprawna transmisja materiału filmowego z wykorzystaniem technologii Wireless HD.

Do nadajnika możliwe jest podłączenie odtwarzacza Blu-Ray, komputera PC lub laptopa za pomocą przewodu HDMI. Dzięki temu możliwe jest oglądanie ulubionych treści bez utraty jakości obrazu oraz bez konieczności stosowania przewodów pomiędzy źródłem a projektorem.

Podwojona częstotliwość odświeżania z 240Hz do 480Hz sprawia, że uzyskujemy jaśniejszy i przyjemniejszy dla oczu efekt 3D. Z kolei dzięki podwyższonej jasności obrazy 3D są znacznie jaśniejsze niż w przypadku innych projektorów FullHD 3D klasy podstawowej.


PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.

 

 


prywatne kino
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.