instalacje - systemy wizjiJak powszechnie wiadomo, większość z nas najlepiej przyswaja informacje za pomocą wzroku. To właśnie ten zmysł gwarantuje efektywne zapamiętanie informacji. Nie bez powodu prezentacje multimedialne stały się podstawowym środkiem przekazu podczas szkoleń czy wykładów, podobnie jak filmy instruktażowe. Projektor multimedialny i ekran projekcyjny to wręcz podstawowe wyposażenie sali szkoleniowej czy salki konferencyjnej. Oferujemy szeroki zakres urządzeń projekcyjnych, z których każdy wybierze akurat ten system wizji, który spełnia jego potrzeby.

System wizyjny - instalacja AV

W naszych instalacjach wykorzystujemy następujące urządzenia:

  • projektory multimedialne (rzutniki multimedialne) o różnej mocy i zastosowaniu

Począwszy od małych przenośnych urządzeń, poprzez duże projektory instalacyjne o olbrzymiej mocy świetlnej.

  • ekrany projekcyjne

Ekrany montowane do ściany lub sufitu, a także przenośne na statywie lub duże ramowe ekrany przenośne typu FastFold.

  • monitory plazmowe, telewizory plazmowe, telewizory LCD

Niezwykle pomocne i przydatne w miejscach, w których liczy się jakość przekazu wizualnego. Znakomite rozwiązanie w recepcjach budynków biurowych, szlakach komunikacyjnych.

  • wizualizery

Umożliwiają wyświetlenie notatek, wykresów, foliogramów, oraz małych przedmiotów na ekranie, za pośrednictwem projektora.
 

  • tablice

  • tryptyki

  • flipcharty

 

Wszelkie zapytania prosimy kierować drogą telefoniczną, lub za pomocą poczty elektronicznej.

.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.