instalacje - systemy sterowaniaSystemy zintegrowanego sterowania pozwalają na zarządzanie wszystkimi urządzeniami systemu audio-wizualnego w danym pomieszczeniu lub obiekcie. System sterowania domem pozwala na wygodną obsługę multimediów i elektryki w pomieszczeniu, co znacznie usprawnia pracę i polepsza komfort w danym obiekcie.

Za pomocą panelu dotykowego mamy możliwość pełnej kontroli nad oświetleniem, ekranami, żaluzjami, klimatyzacją, odtwarzaczami DVD, windą do projektora, a także innymi urządzeniami. Sterowanie może także odbywa odbywać się za pomocą specjalnej klawiatury lub pilota.

System sterowania Control4

Pełna elastyczność systemu oraz możliwość dowolnej konfiguracji pozwala na dostosowanie go do indywidualnych potrzeb.

Szerokość zastosowania systemów zintegrowanego sterowania jest olbrzymia:

  • sale konferencyjne i prezentacyjne,

  • centra kongresowe,

  • sale wykładowe i szkoleniowe,

  • centra rozrywkowe i wycieczkowe,

  • salony kina domowego,

  • domy i rezydencje. 


 

Wszelkie zapytania prosimy kierować drogą telefoniczną, lub za pomocą poczty elektronicznej.

 
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.