» produkty » Amplitunery » końcówki mocy
 Marantz MM7055
Wielokanałowa końcówka mocy Marantz MM7055 stanowi idealne uzupełnienie procesora Marantz AV7005. 140 W na każdym z 5 kanałów, wejścia audio XLR i magistrala D-Bus to niejedyne atuty tego wzmacniacza. Końcówka mocy Marantz MM7055 działa z obciążeniem 8 omów.

Końcówka mocy Marantz MM7055 to 5- kanałowy system z tegorocznej rozszerzonej oferty wzmacniaczy głównych firmy Marantz. Opierający się na technologii stosowanej w MM8003 i wykorzystujący dokładnie tą samą ramę konstrukcyjną, Marantz MM7055 zapewnia potężną moc 140W RMS przy obciążeniu 8 omów dla każdego z kanałów, podczas gdy technologia szerokopasmowego prądowego sprzężenia zwrotnego swobodnie przenosi najwyższe częstotliwości z nośnika Super Audio CD. Dzięki temu MM7055 doskonale radzi sobie również z formatami DTS-HD Master Audio oraz Dolby True HD. Efekt? Wyjątkowa równowaga w tonach i obrazowaniu, szybkość i dynamika. MM7055 oferuje również wejścia audio XLR, wyzwalacze DC oraz magistralę D-Bus firmy Marantz do zdalnego włączania / wyłączania systemu. To jest moc i wygoda, która zapiera dech w piersiach.

Specyfikacja techniczna

moc 5 x 140 W przy impedancji 8 omów
miernik mocy na okrągłym wyświetlaczu
obwód prądowego sprzężenia zwrotnego
zbalansowane wejścia
pozłacane terminale głośników
wejścia wyzwalacza prądu stałego
Magistrala Marantz D-Bus
dostępny w kolorze czarnym

 


cena: kontakt

Zobacz inne produkty:

Marantz MM7025
Marantz AV7701
Marantz AV8801
Marantz MM8077


.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.