» produkty » Amplitunery » końcówki mocy
 Marantz MM7025
2-kanałowa końcówka mocy Marantz MM7025 oferuje 140 W na kanał. Stereofoniczny wzmacniacz mocy MM7025 doskonale współpracuje z 5-kanałową końcówką mocy MM7055 i procesorem Marantz AV7005.

MM7025 to doskonały, 2-kanałowy wzmacniacz główny, oferujący 140W RMS przy obciążeniu 8 omów na kanał. Może być używany w konfiguracji AV, aby nadać przednim kanałom wzmocnienie efektu drżenia lub po prostu, aby stworzyć zaskakujące efekty poprzez rozszerzenie istniejącego systemu stereo. A ponieważ technologia MM7025 jest taka sama, jak w przypadku MM7055, łączenie tych urządzeń jest szybkie, wydajne i proste dla użytkownika. MM7025 umożliwia także elastyczną konfigurację zgodną z preferencjami użytkownika. I, tak jak jego większy brat MM7055, MM7025 posiada nowy elegancki wyświetlacz, złącza XLR, wejścia wyzwalaczy DC oraz magistralę D-Bus firmy Marantz.

Specyfikacja techniczna

- moc 2 x 140 W przy impedancji 8 omów
- miernik mocy na okrągłym wyświetlaczu
- obwód prądowego sprzężenia zwrotnego
- zbalansowane wejścia
- pozłacane terminale głośników
- wejścia wyzwalacza prądu stałego
- Magistrala Marantz D-Bus
- dostępny w kolorze czarnym

 


cena: kontakt

Zobacz inne produkty:

Marantz MM7055
Marantz AV7701
Marantz AV8801
Marantz MM8077


.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.