Testy projektorów: Optoma H78 - test w magazynie Home Cinema
Jeszcze "ciepły" test projektora do kina domowego z klasy wyższej - Optoma H78, zamieszczony w angielskim magazynie Home Cinema. Czy w klasie wyższej można znaleźć projektor kinowy atrakcyjny cenowo? Przeczytajcie recenzję, a sami się przekonacie!


Testy projektorów: Projector Central przedstawia grupowy test 7 budżetowych projektorów DLP do kina domowego
Pod lupę wzięto 7 najpopularniejszych projektorów budżetowych DLP o rozdzielczości 854x480. Przetestowano takie projektory jak: BenQ PE5120, InFocus SP4805, NEC HT410, Mitsubishi HC100, Optoma H27, Optoma H31 (Optoma H30A) oraz Toshiba MT200. Jakie są wnioski i rezultaty testów? Zobacz sam!


Test ekranu Stewart FilmScreen GrayHawk w magazynie Home Theater
Jak w łatwy sposób polepszyć zarówno czerń oraz jakość i odwzorowanie kolorów? Wystarczy zastosować odpowiedni ekran! Przedstawiamy test ekranu ramowego Stewart Luxus Deluxe ScreenWall oparty na powierzchni GrayHawk.


Czy rzeczywiście mój projektor potrzebuje dobry ekran projekcyjny?
Stosunkowo często spotykamy się z sytuacją, kiedy użytkownik posiada wysokiej klasy projektor, a wykorzystuje białą ścianę albo niskiej jakości ekran, bagatelizując jego znaczenie w systemie. Pytanie, czy takie rozwiązanie jest racjonalne?


Wyróżnienie dla odtwarzacza Denona DVD-2910
Odtwarzacz DVD Denona DVD-2910 został doceniony w angielskiej prasie specjalistycznej.


Testy projektorów: Optoma H57 - recenzja w magazynie "Audio"
... Gdybym nie znał możliwości urządzeń Optoma w zakresie kontrastu, pewnie byłbym zaszokowany. Ale ponieważ spotkałem się już kilkukrotnie z projektorami tej marki (tańszymi od H57), to teraz oczekiwałem czegoś olśniewającego. H57 dysponuje tak znakomitym kontrastem, że usiadłem z wrażenia. Moje dzieci też. Bajki prezentowane są za pomocą soczystych i dynamicznych barw, w których wypełnienie znakomicie bilansowane jest ostrością konturów i właściwymi odcieniami….


Nagrody i wyróżnienia - projektor Optoma ThemeScene H30A!
Jeden z najlepszych projektorów do kina domowego w swojej klasie cenowej - Optoma ThemeScene H30A.


Projektory do kina domowego – klasa wyższa i High-End
Projektory tak samo jak auta różnią się silnikami, wyposażeniem, komfortem jazdy no i oczywiście ceną. Możemy kupić auto zrywne i szybkie, ale słabo trzymające się drogi, niebezpieczne i o niskim komforcie jazdy. Wybór oczywiście zawsze jest w rękach klienta, lecz musi on być świadomy na jaki produkt się decyduje.


Targi ISE (Integrated Systems) Chiny 2005
Podczas targów ISE odbywających się w dniach 27-29 kwietnia wystawiała się amerykańska firma Stewart Filmscreen. Pokazano m.in. „wygięty” ekran (curved screen) pracujący z dwoma projektorami firmy Digital Projection.


Wizyta w salce kinowej Faroudji
Jak wygląda salka prezentacyjna do kina domowego u jednego z największych producentów zajmujących się przetwarzaniem obrazu? Sami zobaczcie...


Ekskluzywne ekrany Stewarta w Polsce
Światowy lider w kategorii najlepszych, a zarazem luksusowych ekranów projekcyjnych jest już obecny na rynku Polskim. Nasza firma stała się oficjalnym i zarazem wyłącznym przedstawicielem legendarnej firmy Stewart Filmcreen na terenie Polski.


wyświetlono pozycje od 326 do 336 z 336 ilość stron: 14
 «    11   12   13   [ 14 ]   
« na początek   « poprzednie 10     

.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.