Nowe modele Arcama
Arcam wprowadza dwa nowe komponenty z serii DiVA. Jest to amplituner AVR280, który ma zastąpić model AVR250 oraz odtwarzacz DVD DV135.


Sim2 D80 - projektor high-end
Poniżej przedstwiamy opinie użytkowników na temat projektora do kina domowego firmy Sim2. Opinie pochodzą zarówno od zawodowców, jak i osób rozpoczynających swoją przygodę z kinem w domu. Projektory Sim2 D80 to niewątpliwie początek segmentu High End.


Farby projekcyjne Screen Goo
Wszystkim posiadającym wątpliwości co do jakości farb Screen Goo przygotowaliśmy listę klientów. Lista niezwykle wymagających klientów potwierdzi, że Screen Goo to wybór świadomego klienta...


Jak interpretować wykresy graficzne w testach sprzętu video?
Wielokrotnie, kiedy testowane są projektory, ekrany czy też telewizory spotykamy się z wykresami graficznymi przedstawiającymi możliwości testowanych urządzeń. Co one oznaczają i jak je należy rozumieć?
Postanowiliśmy stworzyć krótki opis w celu wyjaśnienia enigmatycznych dla wielu osób haseł. W naszym opisach wielokrotnie będziemy się odwoływali do poruszanych w tym tekście zagadnień.


Projektor Optoma HD81 "Najlepszym zakupem" wg What HiFi Home Cinema
Przedstawiamy fragmenty recenzji, jaka ukazała się na łamach brytyjskiego magazynu.


Dlaczego obraz z projektorów Sim2 jest lepszy od innych?
Próba wyjaśnienia fenomenu wysokiej jakości urządzeń Sim2 od strony technicznej.


Uchwyty do projektorów Omnimount
W naszej ofercie znajdziecie teraz Państwo uniwersalne uchwyty do projektorów amerykańskiego producenta Omnimount. Charakteryzują się one bardzo dużą elastycznością i solidną konstrukcją.


Epson TW1000 już jest!
W nasze ręce trafiły pierwsze egzemplarze najnowszego projektora do kina domowego - Epson TW1000. To projektor Full HD o rozdzielczości 1080p i nowych panelach LCD...


Optoma HD73 - nowy projektor DarkChip3 w ofercie ThemeScene
Na początku marca Optoma wprowadziła do sprzedaży nowszą, udoskonaloną wersję swojego projektora HD72i. Nowy model nosi nazwę HD73.


Najbardziej nowoczesny telewizor LCD już dostępny w naszej ofercie!
Długo oczekiwany telewizor LCD Loewe Individual Compose 46" nareszcie trafił do oficjalnej sprzedaży. Jest to najbardziej zaawansowany technologicznie produkt na rynku telewizorów LCD. Rozdzielczość Full HD 1080p, a ponadto zintegrowany dysk twardy umożliwiający nagrywanie audycji w formacie HD...


Sim2 na targach branżowych ISE 2007 w Amsterdamie
Na przełomie stycznia i lutego 2007 w Amsterdamie Sim2 przedstawił swoją aktualną ofertę na projektory do kina domowego.


Ekran Stewart Firehawk G3 - "Gorący produkt"
Specjalistyczny serwis ProjectorReviews przyznał swoją nagrodę dla znakomitego ekranu firmy Stewart z najnowszą powierzchnią FireHawk G3 stworzoną z myślą o projektorach FullHD 1080p.


Sim2 HT3000 przewodzi stawce - najlepszy projektor zdaniem Hi-Fi Choice
Polska edycja magazynu Hi-Fi Choice / Home Cinema przyznała projektorowi Sim2 HT3000 najwyższe możliwe odznaczenie - "Produkt referencyjny". Ponadto redakcja oceniła projektor jako "Najlepszy Zakup". Po raz kolejny potwierdzona została najwyższa jakość modelu HT3000.


Sim2 D80 - projektor High-End w okazyjnej cenie!
Okazja - od 15.02.2007 rewelacyjny projektor Full HD 1080p w dużo niższej cenie. Cena poprzednia wynosiła 49.999 zł brutto. Nowa cena wynosi 37.999 zł brutto! Jest to obecnie najbardziej atrakcyjnie wyceniony projektor 1080p klasy High-End...


Farby projekcyjne Screen Goo, czyli ekran własnej roboty.
Przedstawiamy jeden z pomysłów na samodzielne wykonanie profesjonalnego ekranu niewielkim nakładem finansowym. Rewelacyjna jakość obrazu i świetne wykonanie, zobacz sam.


LOEWE Individual 46’ Compose Full-HD+ już wkrótce dostępny
Na początku marca będzie dostępny największy telewizor LCD z matrycą o rozdzielczości full HD (1920 x 1080). Jest to jednocześnie pierwszy telewizor zgodny z europejską normą EICTA: HDTV.


Nowe amplitunery Harmana Kardona z wejściami HDMI
Harman Kardon nową serię amplitunerów wyposażył w wejścia HDMI. Zaczynając już od modelu AVR245 a kończąc na AVR 745.


Sim2 zwiększa swoją dominację w segmencie High-End
Według najnowszego raportu opublikowanego przez Quixel Research, Sim2 po raz kolejny zdominował listę najlepiej sprzedających się projektorów w segmencie powyżej 10.000 USD. Do grona chętnie kupowanych modeli z serii C3X dołączył najlepszy projektor 1080p (wg. What Hi-Fi Sound & Vision) - Sim2 HT3000.


Sim2 na targach CES 2007
Podczas tegorocznej edycji targów CES 2007 odbywających się w dniach 8-11 stycznia. Sim2 przedstawił swoją aktualną ofertę. Najlepszy projektor z oferty Sim2 HT5000 został uznany za „gwiazdę wystawy”.


Nowa seria "V" USHERA
Wraz z początkiem stycznia USHER wprowadza do sprzedaży nową serię zestawów głośnikowych o nazwie V.


Telewizor plazmowy Hitachi 42PD9700 - rzut okiem
Byliśmy ciekawi jak fabrycznie ustawiony jest telewizor plazmowy Hitachi 42PD9700. Sprawdziliśmy co mają do zaoferowania poszczególne tryby projekcji i jak wygląda naturalność obrazu tej popularnej plazmy.


CE PRO wybrał projektor Sim2 HT3000 najlepszym projektorem roku 2006!
Branżowy serwis poświęcony branży audio-wizualnej CE PRO uznał Sim2 HT3000 za najlepszy projektor, jaki miał premierę w roku 2006.
Po raz kolejny projektor ten zdobywa najwyższe wyróżnienie i uznanie w oczach zawodowców!


Sim2 HT3000 - najlepszy projektor Full HD 1080p!
W najnowszym, styczniowym numerze magazynu What Hi-Fi Sound & Vision odnajdziemy test projektorów Full HD 1080p. Najwyżej oceniony przez redakcję został projektor Sim2 HT3000!


Promocja świąteczna - telewizory LCD Loewe
Mamy specjalną ofertę na telewizory z serii Xelos i Concept. Zobacz szczegóły...


Sim2 D80 - prezentacja projektora DLP High End 1080p
Proponujemy krótki rzut oka na najnowszy i zarazem najtańszy projektor Full HD 1080p z oferty włoskiego producenta Sim2.


wyświetlono pozycje od 226 do 250 z 336 ilość stron: 14
 «    1   2   3   4   5   6   7   8   9   [ 10 ]     » 
« na początek       następne 10 »   na koniec » 

.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.