Brytyjska SKY przygotowuje się do nadawania HDTV


W pierwszej fazie serwis ma przygotować potencjalnych klientów na nadejście nowej ery telewizji. Objaśnia podstawowe hasła dotyczące HDTV.
Już od dłuższego czasu mówiło się, że SKY chce wkroczyć w rynek HDTV. Start planowany jest w roku 2006, co do dokładniejszych terminów, jeszcze nic oficjalnie nie wiadomo. Co wiadomo, to fakt, że widzowie będą mogli się cieszyć z wysokiej jakości obrazu przy transmisjach meczy Premiereships.

Zainteresowanych odsyłamy do serwisu SKY HD: http://hd.sky.com/

.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.