Odtwarzacz OPPO BDP-105EU w srebrnej wersji kolorystycznej!


Wkrótce odtwarzacze OPPO BDP-105EU będą dostępne również w srebrnej wersji kolorystycznej. Specyfikacja oraz cena odtwarzacza w srebrnym kolorze  jest taka sama jak odtwarzacza w czarnej wersji kolorystycznej. Nie ma natomiast na dzień dzisiejszy planów uruchomienia produkcji w srebrnej wersji modelu OPPO BDP-103EU.

Ograniczonej liczby egzemplarzy spodziewamy się na początku lipca, natomiast w ciągłej sprzedaży odtwarzacze powinny pojawić się w sierpniu. Tych, którzy chcą mieć pewność, że będą jednymi z pierwszych posiadaczy OPPO BDP-105EU w kolorze srebrnym zachęcamy do zakupu w przedsprzedaży. Więcej informacji na naszej stronie:
http://www.oppo-bluray.pl/news/przedsprzedaz-oppo-bdp-105eu-silver.html

.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.