Nowe kable HDMI w ofercie Wireworlda
Wireworld wprowadził do swojej oferty serię kabli HDMI: Island. Kable współpracują z sygnałem Full HD 1080p i są najcieńszymi dostępnymi na rynku kablami HDMI.


Sim2 C3X EVO - prezentacja projektora
Projekcja na ekranie o szerokości 250cm przy włączonym oświetleniu? Żaden problem...oczywiście dla projektora Sim2 C3X EVO. Zobacz w czym tkwi siła najchętniej kupowanego projektora klasy High End w USA.


Nowy subwoofer Velodyne - MicroVee
MicroVee to najmniejszy subwoofer tego amerykańskiego producenta. Jednak możliwości są ogromne...


Loewe Connect – nowa rodzina TV Loewe
Loewe wprowadza kolejne, nowe rozwiązanie multimedialne - Loewe Connect.


Prezentacja projektorów Sim2 w Chinach.
W Chinach odbyła się konferencja Sim2 połączona z pokazem najnowszych urządzeń w ofercie producenta. Zobacz jak może wyglądać konfiguracja marzeń.


Test subwoofera Velodyne SPL-1000R
Velodyne to amerykański specjalista od subwooferów. Jak wypadł test modelu ze średniej półki?


Pierwsze recezje użytkowników najnowszego projektora 1080p - Sim2 HT380.
Na najpopularniejszym forum internetowym dotyczącym m.in. projektorów kinowych pojawiła się pierwsza recenzja użytkownika najnowszego projektora ze stajni Sim2 – HT380. Z racji na bardzo rozbudowaną ofertę projektorów kinowych Sim2, przypomnijmy że HT380 to najtańszy w ofercie projektor 1080p II generacji wyposażony 2 najnowsze technologie projekcyjne – pełne koło Brilliant Color oraz Unishape.


Test amplitunera Arcam AVR280 w magazynie AudioVideo
W czerwcowym numerze magazynu AudioVideo przetestowano najnowszy i jednocześnie jeden z najtańszych amplitunerów Arcama. Jednak zawsze w przypadku tej marki, możemy spodziewać się audiofilskiego dźwięku.


Sim2 D10 - rzut okiem na najnowszy projektor Sim2.
Pierwsze wrażenia po teście pierwszego budżetowego projektora w ofercie włoskiego producenta sprzetu High End do kina domowego.


Ekrany Stewarta najlepsze!
Magazyn branżowy "Inside track" badający rynek dealerów działających w branży audio-video w USA po raz kolejny udowodnił, że produkty Stewart są pod każdym względem najlepsze!


Sim2 D80 wzbudza podziw i uznanie w Home Cinema Choice
Projektor Full HD 1080p - Sim2 D80 wzbudził podziw w redakcji brytyjskiego magazynu Home Cinema Choice. Redakcja oceniła go maksymalną możliwą oceną - 5/5 gwiazdek.


Nowości od Sim2 - projektory Sim2 D10 i HT380
Oferta Sim2 jest najpawdopodobniej najbogatsza spośród wszystkich producentów projektorów kinowych na rynku. Pod koniec lipca witamy 2 kolejne nowości - budżetowy projektor 720p i kolejny już w portfolio projektor 1080p. Co ciekawe oba wykorzystują najnowsze rozwiązania Texas Instruments - Brilliant Color. Tym samym wyposażone są w całkowicie nowe koło barwne RGBCMY.


Amerykańskie Stowarzyszenie Aktorów wybiera projektory Sim2 do swojego nowego centrum
Amerykańskie Stowarzyszenie Aktorów z siedzibą w Los Angeles wybrało firmę Sim2 na dostawcę urządzeń do wszystkich sal kinowych znajdujących się w nowo otwartej siedzibie organizacji. Centrum aktorskie będzie prowadziło szkolenia, seminaria, a także pokazy filmowe przeznaczone dla osób należących do branży.


Test projektora Optoma HD81 w magazynie Kino Domowe
W czerwcowym wydaniu magazynu KD znajdziemy recenzję projektora Optoma HD81. Prezentujemy fragmenty tekstu. Całość znajduje się w wersji drukowanej lub elektronicznej, dostepnej na serwisach IDG...


Słynne kable audio-video firmy WireWorld w naszej ofercie.
Nasza oferta okablowania została powiększona o kable legendarnej już firmy WireWorld.


Epson TW1000 nagrodziny przez magazyn "Kino Domowe"
W czerwcowym numerze czasopisma znajduje się test projektora Epson EMP-TW1000. Redakcja nagrodziła urządzenie przyznając mu 2 tytuły: "najlepszy zakup" oraz "rekomendacja Kina Domowego".


Kino w domu - Zapraszamy na pokaz!
Serdecznie zapraszamy do zaprzyjaźnionego salonu audio na pokaz sprzetu do kina domowego. Zobacz jak może wyglądać i brzmieć kino w Twoim domu...


Nowe projektory w portfolio Sim2
Włoski producent high-endowych projektorów do kina domowego i kina cyfrowego po raz kolejny jako pierwszy w branży wprowadza nowe rozwiązania technologiczne i zastosowuje je w najnowszych produktach.


Optoma HD81 - test projektora DLP 1080p
Fragmenty najnowszej recenzji projektora Optoma ThemeScene HD81, która ukazała się na łamach majowej edycji magazynu Audio-Video. Przeczytaj fragmenty.


Projektor Epson TW1000 - test projektora w magazynie Audio Video
Fragmenty recenzji projektora LCD Full HD Epson EMP-TW1000. Tekst pochodzi z najnowszego wydania magazynu 5/2007.


Kalibracja za pomocą płyty Digital Video Essentials - kontrast. Część 2
Kolejna część pomocy w jaki sposób korzystać z płyty do kalibracji telewizorów i projektorów. Tym razem tematem przewodnim jest kontrast.


Specjalistyczny magazyn niemiecki HEIMKINO zachwala projektor Sim2 D80
W najnowszym wydaniu magazynu HEIMKINO 5/2007 znajdziemy test projektora Sim2 D80. Specjalistyczne pomiary i szereg testów, skłoniły redakcję do przyznania projektorowi specjalnego wyróżnienia i tym samym umieszczenia go w klasie referencyjnej. Zwrócono szczególną uwagę na znakomity stosunek jakości do ceny - oceniając go na "bardzo dobry".


Optoma podbija USA
Marka Optoma znalazła się w pierwszej trójce sprzedawanych w USA projektorów. Producent ten został najwyżej oceniony przez tamtejszych dilerów w 2 kategoriach - "Produkt" oraz "Cena/jakość". Coroczne badanie po raz 11 przeprowadził wśród amerykańskich resellerów niezależny instytut badawczy Pacific Media Associates.


Test najdroższego projektora w naszej ofercie – Sim2 HT5000
Brytyjski magazyn What Hi-Fi Sound & Vision otrzymał w swoje ręce jeden z najlepszych i najbardziej zaawansowanych projektorów na świecie, 3-chipowy projektor DLP 1080p. Zobacz jaka była reakcja redakcji magazynu na ultra – highendowy model.


Ushery V-601 wyróżnione w Audio Video
Usher przyzwyczaił nas do tego, że wszystkie jego produkty są niezwykle dopracowane pod każdym względem i otrzymują bardzo dobre recenzje wśród recenzentów prasy specjalistycznej jak i odbiorców. Nie inaczej jest w przypadku najmniejszych zestawów nowej serii V - głośników V-601. Model ten został wyróżniony w ostatnim numerze AudioVideo.


wyświetlono pozycje od 201 do 225 z 336 ilość stron: 14
 «    1   2   3   4   5   6   7   8   [ 9 ]   10     » 
« na początek       następne 10 »   na koniec » 

.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.