Najnowsza aktualizacja oprogramowania OPPO z obsługą polskich napisów - wersja beta
Zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami, OPPO uwzględniło sugestie naszych klientów i w tej wersji aktualizacji oprogramowania pojawiła się możliwość wyświetlania polskich znaków przy plikach filmowych. Dzięki temu użytkownicy nie będą musieli dodawać napisów do plików za pomocą zewnętrznych programów. Oprogramowanie posiada status wersji beta.


Zestawienie najpopularniejszych marek AV - czyli jakie rozwiązania są najczęściej wybierane i stosowane w UK, a jakie w USA.
Do napisania niniejszego artykułu skłoniły nas 2 raporty, jakie ukazały się w ostatnim czasie w prasie branżowej. Brytyjski Magazyn integratorów AV „SVI” opublikował w wydaniu majowym listę najlepszych zdaniem redakcji oraz firm instalacyjnych urządzeń ze świata AV. W tym samym czasie amerykański serwis CePro opublikował listę najchętniej wybieranych przez integratorów w USA marek. Możemy się dowiedzieć i porównać, co instalatorzy za oceanem proponują swoim klientom oraz jakie rozwiązania sobie najbardziej cenią. W zestawieniu amerykańskim znajdziemy wiele produktów i rozwiązań, które są niezwykle rzadko spotykane na rynku polskim, a niektóre z nich wręcz są nieznane. Zachęcamy do zapoznania się z krótkim opisem – co słychać na rynku profesjonalnych instalacji audiowizualnych. Na poniższym porównaniu widać również jak duża jest w dalszym ciągu przestrzeń dzieląca rynek profesjonalnych instalacji AV w Europie a USA.


Rekomendacja magazynu The Perfect Vision - OPPO BDP-95
Prezentujemy fragmenty testu odtwarzacza Blu-ray OPPO BDP-95, który ukazał się w amerykańskim magazynie audio-video "The Perfect Vision". OPPO staje się "najlepszym zakupem" niezależnie od klasy urządzeń, bije na głowę konkurencję sprawiając, że jest możliwe oferowanie wysokiej jakości dźwięku, doskonałej jakości video - a to wszystko w niewiarygodnie atrakcyjnej cenie. Najlepszym podsumowaniem testu jest opinia redaktora: "Jeśli możesz sobie na niego pozwolić, powinieneś umieścić OPPO na samym szczycie swojej listy. Jeśli stać Cię na droższy sprzęt, powinieneś i tak rozważyć na poważnie zakup OPPO. Jest aż tak dobre!".


Wybór redakcji magazynu Audio-Video dla OPPO BDP-93EU - rewelacyjnego Blu-ray!
"Amerykańskie Oppo zmieniło politykę. Swoje znakomite odtwarzacze Blu-ray postanowiło wysyłać w świat. Tym bardziej byliśmy niecierpliwi, chcąc sprawdzić, co potrafi jeszcze „ciepły” następca entuzjastycznie ocenianego modelu BDP-83" Zapraszamy do zapoznania się z fragmentami testu opublikowanego na łamach majowego wydania Audio-Video. Pełny tekst dostępny w wersji drukowanej magazynu, który można nabyć już w salonach prasowych i kioskach. Zapraszamy...


Nowy projektor Sim2 Crystal 35 – przyjrzyjmy się bardzo atrakcyjnie wycenionemu urządzeniu ze stajni Sim2.
Sim2 Crystal 35 może być alternatywą dla projektorów klasy JVC X3/X7. Jest mocną pozycją w segmencie 20 -30 000 zł. Posiada bardzo oryginalny wygląd, gdyż obudowę można zamówić w kolorze białym lub czarnym. Jest ona w połysku i dość łatwo dostosowuje się do nowoczesnego wnętrza. Urządzenie jest solidnych rozmiarów i po wzięciu w ramiona daje do myślenia, że nie jest to zabawka. Z drugiej strony jest sporo mniejszy od olbrzymich projektorów serii X ze stajni JVC. Różnice w obrazie są dość spore, zatem skupmy się na tych najważniejszych. Odniesiemy się do nowej serii projektorów JVC, ponieważ to najmocniejszy zawodnik w swoim segmencie.


Dostawa OPPO BDP-95EU
Z nieukrywaną przyjemnością pragniemy poinformować wszystkich zainteresowanych, że długo oczekiwany odtwarzacz Blu-ray 3D OPPO BDP-95EU jest już na naszym magazynie. W dniu dzisiejszym (czwartek) pierwsza dostawa zawitała do Polski. Wszyscy zainteresowani zakupem modelu BDP-95EU lub BDP-93EU proszeni są o kontakt. Osoby, które wcześniej zadeklarowały swoją chęć zakupu i wpłaciły zaliczki otrzymają maila ze stosowanymi informacjami. Wysyłka odtwarzaczy ruszy w poniedziałek 18.04. Wszyscy zainteresowani, którzy chcieli dokonać zakupu za pobraniem lub wstrzymali się z zakupem do czasu aż fizycznie będziemy mieli model BDP-95EU – zapraszamy do zakupu!


Projektory kinowe 2011 - który najlepszy do twojego domu?
Przedstawiamy Państwu obszerne fragmenty testu który został przeprowadzony przez redakcję magazynu Kino Domowe / PC World Komputer i polegał na wybraniu najlepszego projektora do kina domowego roku 2011. W teście wziął udział m.in. najnowszy projektor JVC DLA-X9 o niebywałym kontraście i możliwości projekcji 3D. Zobacz szczegóły testu. Projektor otrzymał najwyższe wyróżnienie - najlepsza wydajność, dla najlepszej jakości obrazu.


Sim2 Mico 40 zyskuje rekomendację magazynu Home Cinema Choice
Brytyjski magazyn poświęcony tematyce kina domowego - Home Cinema Choice opublikował w wydaniu styczniowym znakomitą recenzję projektora LED Sim2 Mico 40. Projektor zyskał doskonałą ocenę 5/5 i rekomendację "znakomity projektor w swojej cenie", co przy klasie High End jest bardzo wysoką pochwałą. Zapraszamy do recenzji.


Nowe głośniki w ofercie amerykańskiej firmy Polk Audio.
Firma Polk Audio jest jednym z wiodących na świecie producentów i konstruktorów zestawów głośnikowych do zastosowań domowych (kino domowe / multiroom), multimediów, Car audio oraz łodzi. Producent ma na swoim koncie ponad 45 patentów oraz wyróżnień za innowacyjność technologii, wysoką jakość i wzornictwo. Wraz z początkiem roku 2011 przedstawia nowe, innowacyjne produkty które mogą umilić nasze codzienne funkcjonowanie.


Sim2 świętuje swoją 15 rocznicę prezentując nowe modele w ofercie.
Włoski producent wysokiej jakości projektorów kina domowego, świętuje swoją 15 rocznicę podsumowując swoją dotychczasową działalność i przedstawiając nowe modele, które wkrótce trafią do sprzedaży. Vice Prezes Sim2 USA Alberto Fabiano podczas specjalnej trasy po Ameryce odwiedza specjalistyczne firmy instalacyjne informując o nowościach.


Nowości w branży instalacyjnej audio-video, czyli targi Integrated Systems Europe 2011.
Na początku lutego 2011 ekipa z naszej firmy wzięła udział w międzynarodowych targach instalacyjnych – Integrated System Europe 2011 w Amsterdamie. Ta cykliczna impreza pozwala spotkać się producentom urządzeń i systemów audio-wizualnych oraz sterowania ze swoimi dystrybutorami oraz instalatorami z całego świata. Podczas targów mają miejsce specjalistyczne szkolenia oraz kursy. Chętni mogą poszerzyć swoją wiedzę i uczyć się od najlepszych w branży. Dla nas oprócz specjalistycznych szkoleń i konferencji istotne było poznać ofertę producentów, aby nie tylko „być na czasie”, ale również mieć możliwość obcowania z najnowszymi urządzeniami audiowizualnymi. Dodatkowym atutem targów jest możliwość wymiany doświadczeń i omówienia różnego rodzaju problematycznych zagadnień instalacyjnych.


Jesteśmy po dostawie z Oppo - modele OPPO BDP-93EU są już dostępne
Wszystkich zainteresowanych zakupem prosimy o składanie zamówień poprzez serwis poświęcony produktom OPPO - Oppo-bluray.pl. Zapraszamy !


Schowaj swój telewizor
Prezentujemy nowoczesne i bardzo efektowne sposoby instalacji sprzętu AV, dzięki którym możliwe jest idealne wkomponowanie urządzeń w wystrój oraz funkcjonalność pomieszczenia. Firmy Future Automation i Ad-Notam oferują rozwiązania automatyki pozwalające na całkowite usunięcie telewizora lub projektora z zasięgu wzroku, gdy nie jest on używany. Sceny rodem ze szpiegowskich filmów akcji, w których ekrany wyjeżdżają z podłogi, biurka, czy zza obrazu są teraz możliwe do zrealizowania w rzeczywistości w Twoim domu!


JVC DLA-X9 nagrodzony przez organizację CES
18 listopada 2010 roku organizacja CES wybierająca co roku najbardziej innowacyjne produkty w 35 kategoriach odznaczyła tym tytułem projektor JVC DLA-X9. CES Innovations Design and Engineering Awards jest znakiem rozpoznawczym dla najlepiej zaprojektowanych produktów w kategorii elektroniki konsumenckiej.


Oppo BDP-93 EU już wkrótce...aktualizacja
W związku z olbrzymim zainteresowaniem i częstymi pytaniami na temat dostępności i ceny nowego modelu Oppo BDP-93 EU postaramy się wyjaśnić kilka najbardziej intrygujących kwestii. Stan aktualny na 21.12.2010.


JVC – pierwsze na świecie projektory 3D odznaczone certyfikatem THX® 3D Display Certification
9 listopada firma JVC wraz z organizacją THX poinformowała, iż ich najnowsze modele projektorów JVC DLA-X9 oraz DLA-X7 przeszły niezwykle rygorystyczne testy akredytacyjne, co oznacza, że są pierwszymi na świecie projektorami 3D ready, które otrzymały prestiżowy certyfikat THX 3D.


Zmiany w ofercie farb Screen Goo
Producent farb Screen Goo wprowadził zmiany w swojej ofercie. Zmiany dotyczą m.in. nazewnictwa farb – 'CRT White' została zastąpiona przez 'Reference White', 'Digital Grey' przez 'High Contrast', 'Ultra Grey' przez 'Max Contrast', natomiast 'Digital Grey Lite' został wycofany z oferty. Zostały również zmienione nazwy typu farby - z 'Basecoat' na 'Reflective Coat' oraz z 'Topcoat' na 'Finish Coat', co wg producenta ma lepiej odzwierciedlać właściwości farb. My pozostajemy przy nazewnictwie ‘podkładowa’ i ‘właściwa’. Skład farb pozostaje ten sam, co producent podkreślił pozostawiając kody określające rodzaj porduktu, łatwo więc można sprawdzić odpowiedniki. Nowością w ofercie są zestawy składające się z farby podkładowej i właściwej, które można zakupić w korzystniejszej cenie niż pojedynczych farb wchodzących w skład zestawu. W ofercie pojawiła się również farba podkładowa Max Contrast (Ultra Grey), która dotychczas występowała tylko jako właściwa.


Sim2 Grand Cinema Mico 50 - najlepszym projektorem roku zdaniem EISA
Europejskie zrzeszenie specjalistów związanych z branżą audio-video EISA przyznało coroczne nagrody dla najciekawszych i najlepszych zdaniem organizacji urządzeń sezonu 2010-2011. Uznano, że obecnie najlepszym projektorem kina domowego jest Sim2 Grand Cinema Mico. Oferuje on zdumiewającej jakości obraz w niemal perfekcyjnymi kolorami i imponującą czernią uzyskiwaną m.in. dzięki technologii Dynamic Black. Ten 1-chipowy projekt wykorzystuje jako źródło światła nową technologię diod ledowych RGB o żywotności około 30 000 godzin. Do prawidłowego działania tym razem nie było potrzebne kolorowe koło kolorowe. Wyeliminowano je zastępując 3 diodami w kolorach: czerwony, zielony oraz niebieski. Technologia LED zapewnia natychmiastowy start oraz wyłączenie urządzenia, z najwyższą jakością obrazu, która z czasem nie ulega stopniowej degradacji. Rezygnując z potrzeby okresowej wymiany lampy, projektor Sim2 Mico 50 nie tylko staje się przyjazny ekologicznie, ale także oferuje oszczędności. Inżynierowie pomyśleli także o instalacji projektora w nietypowych warunkach, stąd możliwość doboru kilku różnych wersji obiektywów różniących się właściwościami rzutowania.


Nowe projektory Runco serii Signature na nowo definiują hasło „luksusowe kino w domu”.
Premierowe modele Runco SC-50d oraz SC-60d oferują rozwiązania 3D w zaciszu domowej Sali kinowej. Tym samym uzupełniają serię najlepszych projektorów kinowych z legendarnym SC-1 na czele. Projektory tej serii oferują najlepsze kinowe doznania i dostępne są dla najbardziej wyrafinowanych instalacji domowych. Obie konstrukcje korzystają z technologii 3xDMD DLP w rozdzielczości 1080p oraz 2 lamp UHP. Posiadają na wyposażeniu zewnętrzny procesor Runco Digital High-Definition (DHD) odpowiadający za obróbkę sygnału video. W zestawie opcjonalnych akcesoriów znajdziemy kilka soczewek an amorficznych umożliwiających projekcję w formacie 2.35:1.


Serwer filmowy oraz muzyczny firmy DF Solutions
W naszej ofercie pojawia się nowe rozwiązanie przeznaczone do dystrybucji dźwięku i obrazu w obrębie jednego budynku. Rozwiązanie doskonale sprawdzające się nie tylko w domach i rezydencjach, ale także hotelach i pensjonatach. Serwery multimedialne pozwalają na natychmiastowy dostęp do kolekcji filmów i muzyki w dowolnym miejscu o dowolnej porze.


Obsługa serwera muzycznego Russound SMS3 za pomocą panela dotykowego Philips Pronto
Artykuł opisuje przykład zastosowania panela Philips Pronto TSU 9800 do sterowania serwerem muzycznym Russound SMS3. Po zaprogramowaniu systemu Pronto, Russound SMS3 zyskuje na prostocie obsługi i komforcie użytkowania. Na ekranie pilota zyskujemy pełen podgląd zawartości i możliwość obsługi jednostki SMS3.


Znany reżyser wybrał SIM2!
Francis Ford Coppola, reżyser i scenarzysta, zdobywca 5 Oskarów, znany twórca filmowy, którego dzieła to m.in. trylogia "Ojciec Chrzestny" oraz "Apokalypse Now", wybrał projektor SIM2 HT5000 do swojego kina w studiach Zoetrope. W związku z ogromnymi innowacjami jakie wprowadziła technologia Blu-ray i 3D oraz potrzebą dostarczenia tychże formatów dla swoich produkcji, twórca po długich poszukiwaniach wybrał projektor HT5000. Urządzenie zachwyciło artystę jakością obrazu, bardzo dobrym odwzorowaniem kolorów.


Dostawa Oppo
Niniejszym informujemy, że jesteśmy po dostawie odtwarzaczy Oppo BDP-83. Wersja Oppo BDP-83SE pojawi się na magazynie 2.04.2010. Wszystkich zaintresowanych zakupem prosimy o kontakt.


Najnowszy projektor LED Sim2 Mico - referencyjny zdaniem Trusted Review
Sim2 MICO 50 to jeden z pierwszych na rynku projektorów wykorzystujących nowe źródło światła - trzy diody LED. Urządzenie zostało przetestowane przez brytyjski magazyn TrustedReview i wprowadziło w zachwyt całą redakcję. W stosunku do konkurencyjnych projektorów pracujących w technologii LED, obudowa jest jeszcze większych rozmiarów. Wnętrze zaś zawiera najbardziej wyrafinowane rozwiązania ze świata optyki i elektroniki. Takiej precyzji nie spotkamy w konkurencyjnych modelach. Każdy, nawet najdrobniejszy szczegół został przemyślany i dopracowany do perfekcji. W ten sposób Sim2 utwierdził w przeświadczeniu, że wysoka jakość wymaga wyrafinowanej technologii, a ta musi niestety kosztować...


CEDIA: Home Cinema Design Workshop
Miło nam donieść, że nasza firma jako jedyna z Polski brała udział w szkoleniu zorganizowanym przez najbardziej prestiżową organizację zrzeszającą najlepsze firmy instalacyjne na świecie – CEDIA. Szkolenie dotyczyło najlepszych praktyk stosowanych podczas projektowania, budowy i kalibracji profesjonalnych systemów kina domowego.


wyświetlono pozycje od 101 do 125 z 336 ilość stron: 14
 «    1   2   3   4   [ 5 ]   6   7   8   9   10     » 
« na początek       następne 10 »   na koniec » 

.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.