Odtwarzacz wieloformatowy OPPO-BDP-103 - rekomendacja Audio Video. Test Blu-ray 3D OPPO BDP-103EU
Odtwarzacz wieloformatowy OPPO BDP-103EU uzysał rekomendację specjalistycznego magazynu Audio Video. Według Filipa Klupy, który przeprowadził test Blu-ray OPPO BDP-103 trudno byłoby wskazać drugi odtwarzacz Blu-ray 3D w zbliżonej cenie, o równie dużych możliwościach – tak pod względem jakości dźwięku i obrazu oraz w kwestii funkcjonalności i możliwości technicznych – jednocześnie!


Sony wypuszcza filmy Blu-ray `Mastered in 4K`, dedykowane na kino domowe 4K, telewizory 4K i projektory 4K
Firma Sony ogłosiła, że na wiosnę wypuści serię filmów Blu-ray `Mastered in 4K`. Jest to specjalnie przygotowany materiał FullHD, zgrywany ze źródła 4K o wysokim bitrate i poprawionej jakości. Wydanie to jest w specjalności dedykowane dla urządzeń obsługujących rozdzielczość 4K - takich jak na przykład projektor 4K Sony VW1000. Można jednak odtwarzać je też posiadając zwykły odtwarzacz Blu-ray, producent gwarantuje, ze nawet wtedy widoczna będzie znaczna poprawa jakości. Z tego formatu skorzysta każdy kto posiada kino domowe 4K.


Recenzja OPPO BDP-105EU, wyróżnienie Home Cinema Choice! Test OPPO BDP-105
Najnowszy wieloformatowy odtwarzacz OPPO BDP-105EU otrzymał wyróżnienie "Home Cinema Choice: Reference Status". Recenzja autorstwa Richarda Stevensona nie pozostawia złudzeń: 'OPPO BDP-105 jest najważniejszą ewolucją formatu Blu-ray od czasu kiedy został on wynaleziony. Czemu? OPPO posiada niezliczoną ilość wejść, odtwarza niemal każdy format płyty, może dekodować niemal każdy znaczący format muzyczny na ziemi i oferuje poziom kontroli głośności na wszystkich zewnętrznych źródłach za pomocą pilota. '. Zobacz jak przeprowadzony został test OPPO.


Recenzja OPPO BDP-103EU. Najbardziej polecany odtwarzacz Blu-ray przez AVForums! Wieloformatowy odtwarzacz Oppo BDP-103
Nowoczesny wieloformatowy odtwarzacz OPPO BDP-103 opisuje recenzja Steva Withersa z AVForums. Według niego najnowszy odtwarzacz Blu-ray jest wspaniałą kontynuacją perfekcyjnego OPPO BDP-93EU, z jeszcze większą ilością funkcjonalności takich jak rozdzielczość 4K, konwersja 2D do 3D, dwurdzeniowy procesor i rozszerzone funkcje sieciowe. Dzięki temu Oppo BDP-103EU wyróżniony został oznaczeniem 'Highly Recommended' co znaczy, że jest to wysoce polecany odtwarzacz.


Sony VPL-HW50ES projektor roku 2012 w cenie powyżej 3000 dolarów! Sony HW50 - najlepszy projektor
Rzutnik Sony VPL-HW50ES to najlepszy projektor w cenie powyżej 3000 dolarów według popularnego portalu Home Theater Hi-Fi. Projektor Sony HW50ES znalazł się w zaszczytnym gronie wyróżnionych tytułem najlepsze produkty 2012. Ten niezwykle jasny projektor to jedno z najnowocześniejszych urządzeń na rynku, co potwierdza ta nagroda.


Projektor Sony VPL-HW50ES polecany przez AVForums! Recenzja projektora Sony VPL-HW50
Rzutnik Sony VPL-HW50ES został polecony w teście portalu AV Forums. Jak czytamy w recenzji napisanej przez Stephena Withersa, Sony VPL-HW50 może wygenerować fantastycznie szczegółowy obraz, który prawdziwie oczarowuje. Ten sam poziom jakości odnosi się do obrazu 3D. Nowy projektor Sony HW50 to niezwykła jasność, jakość obrazu oraz pełna detali głębia 3D.


OPPO BDP-105 - Produkt Roku 2012 według hometheaterhifi.com
Najnowszy topowy odtwarzacz multiformatowy OPPO BDP-105EU zdobywa wyróżnienie Produkt Roku 2012! Według hometheaterhifi.com OPPO BDP-105 to nie tylko najlepszy wieloformatowy odtwarzacz, ale wręcz najlepszy produkt roku 2012. Jest to doskonały wybór, chwalony w prasie branżowej, ale to wyróżnienie tym bardziej potwierdza jego wspaniałą jakość.


Odtwarzacz OPPO BDP-105EU - polska recenzja. Test portalu highfidelity.pl
Jak pisze Wojciech Pacuła z polskiego portalu High Fidelity OPPO BDP-105EU to naprawdę dobry odtwarzacz Blu-ray. Jego podstawową wartością jest dobry dźwięk z każdym formatem oraz nieprawdopodobna funkcjonalność. Oprócz płyt CD, SACD, DVD, DVD-A i BD odtworzy także płyty DVD i DVD-R z plikami audio! Ten topowy odtwarzacz wieloformatowy dobrze pokazuje, co da się zrobić w ramach struktury dużej, wcale nie audiofilskiej firmy, byleby ludzie za nią stojący wiedzieli, co robią.


Projektor 4K Sony VPL-VW1000ES zdobywa tytuł "Projektor roku 2012/2013"
Zdaniem organizacji EISA zajmującej się tematyką audio-video i zrzeszającej w swoich kręgach redaktorów i specjalistów z całej Europy - projektor kinowy 4K Sony VPL-VW1000ES jest najlepszym rzutnikiem w klasie HIGH END jaki pojawił się w sprzedaży w sezonie 2012/2013. Uwagę specjalistów zwróciła wysoka rozdzielczość 4K, doskonały kontrast i naturalny, niezwykle realistyczny obraz. Projektory kinowe SONY od lat uchodzą za najlepsze w swoich kategoriach cenowych, tym razem SONY wyznaczył nowy rozdział wprowadzając projektory 4K 3D pod domowe strzechy.


Wieloformatowy odtwarzacz OPPO BDP-105EU zdobywa wyróżnienie "Hi-Fi News Outstanding Product"! Najwyższej klasy Blu-ray.
Według jednego z najważniejszych branżowych magazynów: Hi-Fi News, OPPO BDP-105EU to najlepszy wieloformatowy odtwarzacz Blu-ray na rynku. Jak stanowi recenzja, jego niezwykłe możliwości sieciowe, wybitna jakość audio oraz wideo, mnogość wejsć i wyjść a także liczba obsługiwanych formatów stanowią o jego sile na rynku. To najlepszy sieciowy odtwarzacz multimedialny jaki testowaliśmy - podsumowuje gazeta.


Projektor Sim2 Nero wybrany na produkt roku 2012 CEPro. Sim2 NERO 3D – najlepszy projektor roku 2012.
Znany portal o elektronice – Cepro.com, jak co roku wybrał 12 najlepszych produktów ubiegłego roku. Wśród wyróżnionych znalazł się również najwyższej klasy projektor 3D Sim2 Nero. Według portalu, Sim2 Nero to przełomowy projektor, którego jakość obrazu można porównywać do rzutników klasy high-end, jednak jego niska cena stawia go w znacznie lepszej pozycji.


OPPO BDP-105EU - test hometheaterhifi.com
Jak pisze John Johnson dla portalu hometheaterhifi.com, OPPO BDP-105EU to już nie tylko odtwarzacz Blu-ray o fenomenalnej jakości audio i wideo, ale wręcz sieciowy serwer multimediów, centrum kina domowego, multimedialny kombajn umożliwiający odtwarzanie Blu-ray, DVD, SACD itd. Jest wyposażony w niezliczoną ilość wejść, sterowanie z poziomu wielu urządzeń, a jakość audio to poziom audiofilski. Ten odtwarzacz OPPO wynosi sprzęt audio-video na całkiem nowy poziom.


Projektor Sony VPL-HW50ES - profesjonalne kino domowe FullHD 3D
INFORMACJA PRASOWA:
Wraz z końcem roku firma SONY wprowadza do swojej oferty najnowszy projektor 3D kina domowego - SONY VPL-HW50ES. Rzutnik, który ma zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających miłośników kina w domu. Oferujący doskonałej jakości obraz 2D i 3D. Wysoka jasność, doskonały kontrast zarówno podczas projekcji tradycyjnych filmów jak i materiałów 3D. Doskonałe połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnej cenie. Sony VLP-HW50 to projektor Video wyróżniający się na tle konkurencji.


Jaki projektor do kina domowego w klasie podstawowej?
Projektory kinowe w przedziale cenowym do 15 000 zł cieszą się największą popularnością. Jest to jednocześnie najbardziej aktywny segment rynku, w którym każdy z producentów projektorów kinowych stara się mieć swojego reprezentanta. No, może z drobnym wyjątkiem firm specjalistycznych, które swoje podstawowe modele pozycjonują nieco wyżej. Jaki projektor na chwilę obecną jest najciekawszą pozycją? Który projektor powinien Państwa zainteresować? Postaramy się przedstawić faworytów na bazie ciekawego testu porównawczego przeprowadzonego w Niemczech. Niniejszy tekst powstał na bazie tłumaczenia tekstu oryginalnego opublikowanego na łamach serwisu Take Off Media, a szeroko komentowanego na forach niemieckich.


Nowe oprogramowanie w wersji beta dla odtwarzaczy OPPO BDP-103EU/105EU
Producent odtwarzaczy Blu-ray OPPO wydał kolejną wersję oprogramowania dla odtwarzaczy z rodziny BDP-10x. Oprogramowanie jest jeszcze w wersji beta.


OPPO Remote na iOS już na iTunes
Już od pewnego czasu na rynku obecna jest aplikacja OPPO Remote Control na systemy Android. Jeśli chcieliśmy jednak sterować swoim odtwarzaczem za pomocą naszego iPoda, iPada lub iPhona to niestety musieliśmy obejść się smakiem, aż do teraz. Od 11 grudnia aplikacją OPPO Remote mogą cieszyć się również posiadacze urządzeń Apple.


Dni otwarte Sim2 26.11-01.12 - zapraszamy!
Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się Państwo czy obraz z dobrej klasy projektora zapewnia wysoką jakość obrazu oraz jak ma się jakość obrazu projekcyjnego do efektu wielkiego telewizora 85 – 103” – serdecznie zapraszamy na naszą prezentację. Do zaprezentowania mamy jeden z najgorętszych projektorów 3D klasy High End - Sim2 M.150. Pierwszy na świecie projektor 3D LED II-generacji. Doskonała jakość obrazu 2D i 3D. Stworzony z myślą o pomieszczeniach kinowych i telewizyjnych. Drugim projektorem będzie Sim2 Crystal 35, projektor z klasy średniej, doskonale sprawdzający się w instalacjach w salonie, jasnych pomieszczeniach oraz przy pracy z dużymi ekranami, których szerokość dochodzi do 300cm w podstawie.


Projektor 3D 4K Sony VPL-VW1000ES - informacja prasowa
Projektor Sony VPL-VW1000ES z nagrodą EISA – rozdzielczość 4K po raz pierwszy w domu. Sony VPL-VW1000ES to przede wszystkim spełnienie marzeń o przeniesieniu rozdzielczości 4K z kinowej sali do domu. Po raz pierwszy projektor oferuje natywną rozdzielczość 4K (4096 x 2160 pikseli) czyli czterokrotnie więcej niż FullHD.


Najnowsza aplikacja do sterowania OPPO za pomocą smartfona lub tabletu z Androidem
OPPO udostępniło użytkownikom kolejną aplikację do sterowania odtwarzaczami Blu-ray OPPO za pomocą urządzeń z system Android. Aplikacja jest do pobrania w internetowym sklepie Google Play.


Złoty medal dla BDP-103EU od HDfever z Francji!
"OPPO ponownie zdołało nas zaskoczyć tym wspaniałym odtwarzaczem z mnóstwem nowych usprawnień i innowacyjnych rozwiązań: 2 wejścia HDMI, wejście kompatybilne z MHL, ulepszenia układów cyfrowych i analogowych oraz za zdecydowanie najszybszy i najbardziej precyzyjny napęd na rynku." - Nicolas Bécuwe z HDfever


Cinematic na targach AudioShow 2012. Warszawa 10-11 Listopad 2012.
W tegorocznej edycji targów AudioShow 2012 które będą miały miejsce w Warszawie w dniach 10-11.11.2012 Cinematic zademonstruje najnowszy odtwarzacz OPPO model BDP-103EU. Odtwarzacz będzie partnerem dla systemu kinowego składającego się m.in. z najnowszego projektora firmy Epson, modelu TW9100W oraz aktywnych zespołów głośnikowych Esonus 1.


OPPO BDP-103EU ze złotem! Recenzja Franka Doorhofa, właściciela htforum.nl
Pierwsze tygodnie obecności OPPO BDP-103EU na rynku przyniosły pierwsze wyróżnienie - jest to "Gold status" renomowanego holenderskiego forum htforum.nl. Złoto przyznał sam właściciel forum, Frank Doorhof. Nowy odtwarzacz Blu-ray OPPO BDP-103EU został doceniony za referencyjną jakość obrazu, audiofilski dźwięk, szerokie funkcje sieciowe i bezkonkurencyjną ogólną jakość produktu. Ten odtwarzacz uniwersalny kontynuuje tradycję OPPO i najpewniej zdobędzie rynek jak jego poprzednik. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem recenzji.


Nowe projektory 3D firmy JVC - premiera modeli X35 / X55R / X75R / X95R
Japońska firma JVC przyzwyczaiła nas do corocznych premier swoich projektorów kinowych 3D. Tym razem producent zaskakuje nas wprowadzając nowy model - JVC DLA-X55R, który jest pośrednim rozwiązaniem pomiędzy najtańszym JVC DLA-X35 a znacznie droższym JVC DLA-X75R. Tym razem doskonale została zagospodarowana luka w ofercie projektorów. Uzyskujemy wysoki kontrast, technologię 3D i 4K w rozsądnej cenie.


Sim2 M.150 to najlepszy projektor LED 3D - test avforums
Nie od dziś wiadomo, że projektory Sim2 to produkty doskonałej jakości, regularnie zdobywające wyróżnienia renomowanych czasopism i serwisów branżowych. Tym razem projektor 3D LED Sim2 M.150 został wyróżniony statusem referencyjnym przez redakcję serwisu avforums.com. Rzutnik LED włoskiej firmy został okrzyknięty jako najlepszy projektor LED 3D, zarówno ze względu na oszałamiającą jakość projekcji, jak i żywotność lampy na poziomie 30 000 h i estetyczny design oraz zastosowane komponenty najwyższej jakości. Zapraszamy do przeczytania fragmentów recenzji!


Nowe modele OPPO - BDP-103EU i BDP-105EU
Po niemal dwóch latach królowania na rynku odtwarzaczy Blu-ray, OPPO zapowiada oficjalnych następców wielokrotnie wyróżnianych modeli BDP-93EU i BDP-95EU. Nowe modele OPPO BDP-103EU i BDP-105EU to uniwersalne odtwarzacze, obsługujące formaty: Blu-ray, Blu-ray 3D, DVD-Video, DVD-Audio, Super Audio CD (SACD), HDCD i CD. Wyposażone zostały dodatkowo w trzy porty USB, a także obsługę sieci przewodowych i bezprzewodowych, dzięki czemu możliwe jest odtwarzanie sieciowe popularnych formatów audio i wideo (np. AVCHD, MKV video, WAV i FLAC) oraz zdjęć. Przyjmujemy już zamówienia na OPPO BDP-103EU!


wyświetlono pozycje od 26 do 50 z 336 ilość stron: 14
 «    1   [ 2 ]   3   4   5   6   7   8   9   10     » 
« na początek       następne 10 »   na koniec » 

.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.