Kontrast projektora
Kontrast projektora jest najczęściej jednym z najważniejszych parametrów decydujących o wyborze projektora do kina domowego. Czy rzeczywiście powinien być on wyznacznikiem jakości projektora?


Dlaczego warto kupować w Cinematic?
Jeśli zastanawiasz się, czy warto zdecydować się na zakup produktu lub usługi w naszej firmie - zobacz w czym tkwią nasze mocne strony i co nas odróżnia od konkurencji...


Ekrany projekcyjne firmy Stewart - magazyn Audio Video
W najnowszym, wrześniowym magazynie Audio Video ukazał się artykuł poświęcony ekranom do kina domowego. Co powinnismy wiedzieć i czym należy kierować się przy wyborze. Artykuł powstał w oparciu o recenzję ekranu Stewart ScreenWall Deluxe z powierzchią GrayHawk.


Loewe Individual
Loewe wprowadza nową serię telewizorów LCD oferując niezwykle szerokie opcje konfiguracji, zarówno pod względem technologii jak i wzornictwa.


TI informuje o nowym układzie DLP 1080p
Texas Instruments informuje o nowym układzie DLP przeznaczonym dla projektorów 1 oraz 3-chipowych.


Screen Goo - Test farb projekcyjnych do kina domowego w serwisie ProjectorCentral
Jeden z najbardziej poważanych serwisów internetowych związanych z tematyką kina domowego przetestował najpopularniejsze i najbardziej znane ekrany na rynku amerykańskim. Wśród nich znajdują się także farby projekcyjne Screen Goo.


Screen Goo - nowy produkt na naszym rynku
Do naszej oferty trafia nowy produkt, który jest skierowany do wszystkich tych, którzy chcą mieć projektor z dużym obrazem o doskonałej jakości, a niekoniecznie akceptują instalację ekranu w swoich pomieszczeniach. Są to specjalistyczne powierzchnie ekranowe w postaci płynnej kanadyjskiej firmy Goo Systems.


Ekrany projekcyjne firmy Stewart
W najnowszym numerze magazynu Audio-Video 9/2005 znajduje się artykuł opisujący ekrany do kina domowego firmy Stewart. Dowiemy się m.in. o wpływie i znaczeniu ekranu w naszym systemie kinowym.


Najnowszy ranking projektorów - 28.08.2005
Ranking przedstawiający najpopularniejsze projektory do kina domowego na rynku amerykańskim.


ARCAM Diva AVR250 - amplituner do kina domowego, test What Hi-Fi Sound and Vision
Rynek amplitunerów do kina domowego jest zdominowany przez urządzenia japońskie, dlatego tym bardziej ciekawa okazuje się recenzja amplitunera do kina domowego rodem z UK - Arcam Diva AVR250.


Optoma H79 - recenzja nowego projektora firmy Optoma
Przedstawiamy obszerne fragmenty recenzji (test projektora) najwyższego modelu Optoma H79 wyposażonego w chip DarkChip3.


Canal+ Nordic nadaje HDTV
Już wszystko postanowione, od 1 wsześnia skandynawowie mają dostęp do telewizji HDTV w ramach oferty Canal Plus Nordic.


Czy projektor lub telewizor potrzebuje kalibracji?
Niniejszy artykuł polecamy wszystkim, którzy sądzą że dobry projektor, czy też telewizor plazmowy sam z siebie jest w stanie wyświetlić 'wzorcowy' obraz pomimo nieprzemyślanych ustawień poszczególnych parametrów obrazu.


Kino na dużym ekranie
W jaki sposób powinniśmy dobrać projektor i ekran do kina domowego, tak aby ze sobą tworzyły idealną konfigurację? Na to pytanie stara się odpowiedzieć UltimateAV.


Projektor Optoma H57 testowany w DVD video magazyn
Projektor do kina domowego Optoma H57 stał się chyba ulubionym obiektem testów. Za każdym razem jego recenzja jest entuzjastyczna. Nie ma wątpliwości, że jest to referencyjny projektor w swojej klasie cenowej!


Nowy projektor 3-chipowy DLP ze stajni Sim2
Sim2 przedstawił nowy projektor z serii Grand Cinema Line. Jest to 3 chipowy projektor DLP o rozdzielczości 1280x720 bazujący na układach HD2+ DarkChip3. Model posiada symbol C3X.


Prezentacja: projektory do kina domowego firmy Optoma z serii ThemeScene!
W dniach 13-29.07 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na prezentację projektorów do kina domowego DLP firmy Optoma. Będziecie Państwo mogli porównać na własne oczy projektory: Optoma H30A oraz Optoma H57.


Najnowszy ranking pupularności projektorów - 17 lipca 2005
Największy serwis internetowy ProjectorCentral poświęcony projektorom publikuje listę najpopularniejszych projektorów do kina domowego. Zobaczmy jakie projektory obecnie cieszą się największym zainteresowaniem...


Specjalna oferta na eksluzywne plazmy Loewe Spheros!
Prestiż i niezwykły komfort. To cechy najlepiej ilustrujące linię wzorniczą Spheros, zaprezentowaną z okazji 75-lecia Loewe. Teraz telewizory plazmowe Spheros 42 w super ofercie!


Brytyjska SKY przygotowuje się do nadawania HDTV
Sieć telewizyjna SKY nadająca na terenie Wielkiej Brytanii uruchomiła serwis internetowy dotyczący telewizji HDTV. Jest to oczywiście potwierdzenie informacji, że Brytyjczycy już wkrótce będą mogli cieszyć się z dobrodziejstw nowej techniki.


"Superwizja w dobrej cenie" - projektor Optoma ThemeScene H57 - test w AudioVideo
Optoma zdążyła już nas przyzwyczaić do tego, że prawie każdy jej projektor kinowy staje się wzorcem w swojej klasie cenowej. Tym razem obiektem zachwytów jest Optoma H57.


Najnowszy ranking pupularności projektorów na rynku USA.
Największy serwis internetowy ProjectorCentral poświęcony projektorom publikuje listę najpopularniejszych projektorów do kina domowego. Zobaczmy jakie projektory obecnie cieszą się największym zainteresowaniem...


Amerykanie wybierają kino domowe zamiast tradycyjnego kina.
Jak wynika z badań przeprowadzonych w USA przez agencję Associated Press oraz serwis AOL News amerykanie wolą oglądać filmy w domu niż w kinie.


Testy projektorów: projektor High-End InFocus ScreenPlay 777
Rzadko można spotkać się z recenzją projektora do kina domowego kosztującego powyżej 100.000 zł. Zobaczmy co na ten temat ma do powiedzenia redaktor brytyjskiego Home Cinema Choice.


Testy projektorów: InFocus ScreenPlay 7210 w magazynie Audio-Video
Wyśmienita jakość obrazu, rozdzielczość 720p, kompaktowe rozmiary i bezpretensjonalna stylistyka – wszystko to w cenie znacznie niższej niż jeszcze rok temu. Następca projektora SP7205 to coś więcej niż tylko udany model.


wyświetlono pozycje od 301 do 325 z 336 ilość stron: 14
 «    11   12   [ 13 ]   14     » 
« na początek   « poprzednie 10       na koniec » 

.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.