Instalacja projektora - PC World Komputer
Kolejny ciekawy artykuł został opublikowany na łamach magazynu PCWK oraz serwisu WWW firmy IDG, tym razem o sposobach montażu projektora...


Rekomendacja magazynu Sound & Vision dla projektora Sim2 HT3000
"Poczułem, że umarłem i poszedłem do nieba kina domowego." Przeczytaj, dlaczego redaktor w ten sposób wyraża się o projektorze...


Sim2 HT3000 - Referencyjny projektor zdaniem Home Cinema Choice
Brytyjski magazyn poświęcony zagadnieniom kina domowego udzielił najwyższej oceny projektorowi Sim2 HT3000. To pierwszy projektor Ful HD w ofercie producenta. Produkt uzyskał nie tylko status "Referencyjnego projektora", ale także "Najlepszy zakup". Zobacz więcej...


Wszystko o ekranach - PC World Komputer
Na łamach magazynu PCWK oraz serwisu WWW firmy IDG można odnaleźć bardzo interesujący artykuł poświęcony ekranom projekcyjnym...
Ekrany do projekcji to produkty proste jedynie w teorii. W praktyce mają różne charakterystyki, przeznaczone są do różnych zastosowań i w dużym stopniu decydują o jakości wyświetlanego obrazu.


What Hi-Fi - nagrodzony projektor Sim2 HT305E
W najnowszym wydaniu What Hi-Fi? odnajdziemy recenzję nowego projektora Sim2. Po raz kolejny producent potwierdził swoją klasę.


Cinematic na AudioShow 2006
Podczas tegorocznej edycji Audio Show zaprezentowaliśmy zwiedzającym ideę "kina w domu". Główną atrakcją był projektor Sim2 C3X w wersji Lite.


Prezentacja ekranu VariVision - Projecta
VariVision jest inteligentnym, wysokojakościowym i elektrycznie sterowanym ekranem, który automatycznie dostosowuje się do wybranego formatu obrazu - 4:3 TV/Video, panoramiczny 16:9 oraz 2,35:1 kinematoskop. Inne opcje mogą zostać zaprogramowane przez użytkownika.


Projektor Sim2 C3X najlepiej sprzedającym się projektorem High-End.
Firma Quixel Research opublikowała raport podsumowujący sprzedaż projektorów do kina domowego w segmencie High End. Po raz kolejny najlepszym okazał się projektor Sim2 C3X. Co jest istotne, po raz trzeci urządzenie znajduje się na pierwszym miejscu listy. Pierwsze dwa miejsca na liście najgorętszych projektorów II kwartału roku 2006 przypadły kolejno modelom C3X oraz C3X Lite.


Ekrany Stewart FilmScreen na targach CEDIA 2006
Największe targi elektroniki użytkowej CEDIA 2006 miały swoje miejsce w połowie września. Nowe projektory zaprezentowali wszyscy liczący się producenci na świecie. Niewielu zwróciło uwagę jednak na jakie ekrany projektory wyświetlały obraz.


Nowa seria ekskluzywnych telewizorów Loewe Individual Compose
Loewe wprowadza serię Individual Compose z myślą o zintegrowanych systemach kina domowego.


Stewart przedstawia nową powierzchnię projekcyjną
Stewart przedstawia FireHawk G3 1080P: pierwszą na świecie powierzchnię projekcyjną specjalnie zaprojektowaną dla projektorów wysokiej rozdzielczości 1080p!


Optoma EP1690 - panoramiczny projektor dla biznesu
Optoma wprowadza nowy projektor biznesowy przystosowany do wyświetlania obrazu w formacie 16:10 lub 16:9.


Magazyn Electronic House przyznaje nagrody "Produkt Roku 2006"
Redakcja wybrała z oferty producentów najciekawsze i najlepsze urządzenia do kina domowego.


Optoma ThemeScene HD72i oraz InFocus IN76 najlepsze w teście Home Cinema Choice.
W sierpniowym wydaniu magazynu Home Cinema Choice pojawił się grupowy test projektorów z przedziału cenowego 6.000-12.000 zł. W teście udział wzięły : Panasonic PT-AE900, InFocus IN76, Sony VPL-HS60, Optoma ThemeScene HD72i, a także Hitachi PJ-TX200.


Nowe projektory ze stajni Sim2
Przedstawiamy zapowiedzi 2 nowych projektorów do kina domowego, które mają pojawić się w ofercie Sim2 do końca 2006 roku. Jeden z nich będzie zaprezentowany podczas targów IFA w Berlinie.


Screen Goo na stoisku Electronics Arts
Firma Electronics Arts podczas targów E3 wykorzystała do projekcji materiałów reklamowych ekran wykonany za pomocą farb projekcyjnych Screen Goo.


Brytyjskie Stowarzyszenie Filmowców wybiera projektor Sim2 C3X
Spośród szerokiego grona pretendentów, Sim2 C3X został wybrany na projektor do głównej sali kinowej stowarzyszenia. Projektor współpracuje z ekranem typu "curve" o szerokości 275 cm. Zestaw wykorzystywany jest do prezentacji filmów, szkoleń a także zamkniętych projekcji przeznaczonych dla krytyków.


Nagrody EISA rozdane!
EISA (European Imaging and Sound Association) to największa na rynku europejskim organizacja zajmująca się szeroko pojmowaną promocją urządzeń audio-video.


Projektor Sim2 C3X nr 1 w segmencie High-End
Sim2 C3X jest najchętniej kupowanym projektorem w klasie High-End na rynku amerykańskim. Od ostatniego kwartału zeszłego roku nieprzerwanie króluje na liście najpopularniejszych modeli.


Nowości w ofercie włoskiego producenta High-End Sim2
Nowe, niesamowite projektory do kina domowego: Domino 35 (720p, HD2+), HT305E (720p, DC3), HT3000 (1080p, DC3). Zobacz szczegóły!


Projektor Mitsubishi HC3000 otrzymuje rekomendację The Perfect Vision
Amerykański magazyn branżowy poświęcony sprzętowi Audio Video - The Perfect Vision przyznał swoją rekomendację - projektorowi Mitsubishi HC3000.


Najnowsze informacje na temat premiery Blu-ray!
Dochodzą do nas kolejne informacje na temat opóźnień związanych z wprowadzeniem do sklepów odtwarzaczy Blu-ray. Przeczytaj jak wygląda obecna sytuacja...


Loewe w doborowym towarzystwie
W warszawskim salonie Daimler Chrysler 23 maja odbyła się prezentacja najnowszych modeli telewizorów Loewe, w tym przedstawiciela limitowanej serii Individual 32 Selection Limited Edition Swarovski.


Optoma pokazuje publicznie nowy model - HD81
Podczas targów Infocomm Optoma pokazała swój najnowszy projektor - Optoma HD81. Projektor był pokazywany w wersji przed-produkcyjnej. Wersja finalna może się nieco różnić...


Limitowana seria Loewe Individual - Swarovski
Loewe wprowadził specjalną limitowaną serię telewizorów Individual 32 Edition I. Wyjątkowość tej edycji to obudowy ozdobione kryształami legendarnej firmy Swarovski zajmującej się ekskluzywną biżuterią.


wyświetlono pozycje od 251 do 275 z 336 ilość stron: 14
 «    [ 11 ]   12   13   14     » 
« na początek   « poprzednie 10       na koniec » 

.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.