Sim2 SuperLumis - nasze pierwsze wrażenia
Do naszej firmy zawitała prawdziwa gwiazda jeśli chodzi o projektory kina domowego - Sim2 SuperLumis. Ten projektor to absolutny szczyt możliwości i jakości, jaką może zaoferować urządzenie do domowej rozrywki. Poniżej opisujemy w kilku zdaniach nasze wrażenia i odczucia po spędzeniu czasu sam na sam, z tym wyjątkowym projektorem kinowym. Urządzenie ma jedną zasadniczą wadę – po obejrzeniu go w akcji nie będziemy chcieli wrócić do oglądania obrazu z niższej klasy urządzenia. Projektor otwiera nam oczy na to, jak może i powinien wyglądać dobry obraz kinowy.


Znakomita recenzja projektora Sim2 SuperLumis w serwisie Home Theather High Fidelity
Zapraszamy do przeczytania obszernej recenzji referencyjnego projektora Sim2 SuperLumis przygotowanej przez redakcję serwisu Home Theather High Fidelity. Jest to o tyle ciekawe, że wkrótce ten projektor będzie u nas gościł podczas "dni otwartych Sim2". Osoby zainteresowane obejrzeniem w akcji tego cuda oraz potencjalnych zainteresowanych ewentualnym stworzeniem kina w oparciu o to cudo - prosimy o kontakt. Wkrótce więcej informacji o dniach otartych. Projektor klasy High End do dedykowanych salek kinowych.


Sony VPL-HW55ES zwycięzcą testu kwietniowego wydania What Hi-Fi Sound and Vision
Z przyjemnością informujemy, że dostępny w naszej ofercie projektor Sony VPL-HW55ES zwyciężył w teście projektorów w najnowszym wydaniu brytyjskiego magazynu What Hi-Fi Sound and Vision. Okazał się on najlepszy na tle konkurencji Panasonica PT-AT6000E, Epsona EH-TW9200W oraz InFocus IN5144a. Warto również nadmienić, że Sony wygrało z dwukrotnym zwycięzcą plebiscytu w poprzednich latach. Jakim? Dowiesz się czytając szczegółową recenzję w rozwinięciu artykułu. Zapraszamy!


Promocja Sim2 - "Zimowe Igrzyska Soczi 2014 z najlepszymi"
W okresie od dnia 3 lutego 2014 do 31 marca 2014, przy zakupie projektorów Sim2 kultowy odtwarzacz Blu-Ray OPPO w prezencie! W zależności od modelu projektora Sim2, będzie to BDP-103D lub BDP-105D.


Sony na czele peletonu. Sony VPL-VW500ES najlepszym projektorem wg brytyjskiego magazynu “Home Cinema Choice”
W świątecznym wydaniu Home Cinema Choice, recenzent John Archer zachwyca się możliwościami nowego projektora Sony. Projektor został uznany za najlepszy zakup w swojej klasie cenowej, co potwierdza nagroda "Best Buy". Zapraszamy do przeczytania recenzji.


OPPO BDP-105D - nowość w ofercie producenta
Z końcem stycznia 2014 do sprzedaży trafia nowy odtwarzacz OPPO BDP-105D. Jest on udoskonaloną wersją wersji BDP-105EU rozszerzoną o procesor obrazu Darbee oraz zmodyfikowany układ USB DAC.


Jest już w naszych rękach – długo oczekiwany projektor 4K Sony VPL-VW500ES
Jeśli chcielibyście sobie lub swojej kobiecie zrobić prezent na święta – mamy znakomitą propozycję. Możecie już zamówić najnowszy projektor 4K o którym głośno w świecie AV. Gorący produkt, który rozgrzewa serca i emocje – Sony VPL-VW500ES. Pierwszy na świecie tej klasy, domowy projektor do kina o rozdzielczości 4K, czyli 4096 x 2160. Do tego, co dla wielu zapewne równie ważne jak sama rozdzielczość – w niewiarygodnie atrakcyjnej jak na obecne standardy cenie. Mówimy oczywiście o projektorze klasy Premium, który może nie przyprawić o ból głowy tak dużej populacji jak wcześniejszy model.


Projektor kina domowego - Sony VPL-VW1100ES
Firma Sony zaprezentowała swój najnowszy projektor do kina domowego, który został stworzonym na potrzeby instalacji niestandardowych. Sony VPL-VW1100ES 4K łączy w sobie funkcje projektorów domowych 4K VPL-VW500ES i VPL-HW55ES Full HD 3D.


Procella Audio w japońskim studio do post produkcji.
Procella Audio ceniona jest w branży za liniowość, precyzję i dynamikę. Cechy które są niezbędne w sytuacjach, gdzie ważna jest prawidłowa reprodukcja dźwięku. Stąd też nie powinna dziwić decyzja szefów technicznych japońskiego studia zajmującego się nagrywaniem post-synchronów i efektów specjalnych. Salka w której zainstalowano Procella P6 wraz z 2 subwooferami Procella Audio P15 jest głównie używana do odsłuchu dialogów nagrywanych podczas prac nad filmem i audycjami telewizyjnymi.


Sony przenosi emocje z sali kinowej do domu
Podczas targów IFA 2013 Sony przedstawiło dwa wiodące projektory kina domowego, projektor 4K VPL-VW500ES i projektor Full HD 3D, VPL-HW55ES. Oba projektory zostały zaprojektowane z myślą o instalacji w domowej sali kinowej. Mają na celu dostarczenie obrazu w kinowej jakości w domu dzięki przełomowej technologii Sony. na szczególną uwagę zasługuje Sony VPL-VW500ES, który jest obecnie najtańszym projektorem 4K na świecie!


Referencyjny produkt - czyli recenzja Sim2 Super Lumis w brytyjskim wydaniu grudniowego numeru Home Cinema Choice.
Przedstawiamy poniżej fragmenty recenzji najnowszego projektora w ofercie Sim2, modelu Super Lumis. Super Lumis jest udoskonaloną wersją flagowego modelu Lumis 3D-S, który przez wiele lat uchodził za wzorzec obrazu zarówno w 2D jak i 3D. Było to marzenie większości posiadaczy systemów kina domowego zainstalowanego w salonie jak i domowych salek kinowych. Przez długi czas Sim2 pracowało skrycie udoskonalając swój flagowy model. Rezultatem tych prac jest Super Lumis. Jeszcze lepszy, jeszcze jaśniejszy i jeszcze droższy. Zapraszamy do obszernych fragmentów recenzji projektora z magazynu Home Cinema Choice ..


Projektor 4K - prezentacja Sony VPL-VW500ES
Prezentacja najnowszego projektora 4K ze stajni SONY. Rzutnik 4K w cenie dobrej klasy projektora 1080p - Sony dokonało przełomu oferując tak nowoczesną technologię w tak dobrej i atrakcyjnej cenie. Każdy właściciel salonu z ekranem projekcyjnym lub sali kinowej doceni wysoką jakość obrazu.


OPPO BDP-103D – pierwszy na świecie odtwarzacz Blu-ray z technologią Darbee
Jeden z największych na świecie producentów odtwarzaczy Blu-ray, zdobywca m.in. tegorocznej nagrody EISA dla najlepszego odtwarzacza Blu-ray roku 2013/2014, poinformował że podpisał umowę z firmą DarbeeVision na wykorzystanie technologii Darbee w najnowszym odtwarzaczy Blu-ray – modelu OPPO BDP-103D.


Praca w Cinematic - Opiekun produktów AV
Poszukujemy pełnej zapału osoby która pomogłaby nam w rozwoju firmy. Szukamy zaradnej osoby, która nie boi się wyzwań, jest chętna do pracy i nauki. Głównym zadaniem na niniejszym stanowisku będzie pozyskiwanie nowych klientów i zapewnienie wsparcia technicznego dla oferowanych produktów.


Nowe modele w ofercie Sim2 –Sim2 SuperLumis i Cinemaquatrro
W najnowszym portfolio firmy Sim2 pojawiły się 2 nowe modele przeznaczone do instalacji w średnich i dużych salkach kinowych. Urządzenia, które po raz kolejny podnoszą poprzeczkę, która była i tak dość wysoko założona. Pierwszy model to Sim2 SuperLumis – 3 chipowy projektor 1080p 3D TripleFlash o genialnej jakości obrazu, dysponujący jasnością 3800 – 5000 ANSI Lumen. Drugi to Sim2 Cinemaquatrro – projektor DLP 4K 3-chipowy o jasności 10 – 25 000 ANSI Lumen przeznaczony do dużych i bardzo dużych prywatnych salek kinowych. Oba modele przeznaczone do instalacji domowych.


Prestiżowa nagroda EISA 2013-2014 za najlepszy odtwarzacz uniwersalny dla OPPO BDP-103EU!
Odtwarzacz OPPO BDP-103EU zdobywa nagrodę EISA 2013-2014! Europejska organizacja EISA zrzesza 50 czasopism poświęconych tematyce sprzętu elektronicznego i multimediów z 20 krajów. W czerwcu każdego roku redaktorzy naczelni spotykają się i decydują, który z opisywanych przez nich produktów zasługuje na niezwykle prestiżową nagrodę EISA. Gremium to uznało, iż najlepszym uniwersalnym odtwarzaczem jest OPPO BDP-103EU!


Kup projektor Sim2 Lumis / M.150 i odjedź na skuterze!
Chciałbyś zrobić sobie prezent i jednocześnie dla swojej bliskiej osoby? Nic prostszego. Właśnie uruchamiamy akcję promocyjną, w ramach której każdy klient nabywający nowy projektor Sim2 z serii Lumis 3DS lub M.150 otrzyma w prezencie legendarny skuter Vespa. Promocja dotyczy 2 najpopularniejszych w swojej klasie urządzeniach. Lumis - idealny do dużych ekranów i dedykowanych pomieszczeń kinowych, M.150 - idealny do niewielkich ekranów i instalacji w pokojach telewizyjnych i salonach. 2 pieczenie na jednym ogniu - zyskujesz rewelacyjny projektor i możliwość obdarowania bliskiej osoby! Akcja trwa od lipca do końca sierpnia 2013! Projektory kinowe klasy High End.


Odtwarzacz OPPO BDP-105EU w srebrnej wersji kolorystycznej!
Wkrótce odtwarzacze OPPO BDP-105EU będą dostępne również w srebrnej wersji kolorystycznej. Specyfikacja oraz cena odtwarzacza w srebrnym kolorze jest taka sama jak odtwarzacza w czarnej wersji kolorystycznej. Nie ma natomiast na dzień dzisiejszy planów uruchomienia produkcji w srebrnej wersji modelu OPPO BDP-103EU.


„Etyczny haker” tworzy aplikację na platformę Android umożliwiającą sterowanie Control4 głosem
Niecodzienna sytuacja, w której użytkownik zachwycony działaniem swojego systemu sterowania, postanawia poznać go lepiej a w konsekwencji tworząc oprogramowanie zwiększające jego możliwości. Mitch Greenfield stworzył pierwotnie na swoje potrzeby aplikację za pomocą której może głosem sterować automatyką domową. Obecnie aplikacja jest dostępna dla wszystkich użytkowników systemu Control4.


Ciekawe projekty – kino pod gwiazdami
Postanowiliśmy stworzyć odrębną sekcję opisującą ciekawe i nietypowe instalacje systemów audio-video. Znajdą się tu głównie opisy projektów kinowych i nagłośnienia wielostrefowego – multiroom. Na pierwszy ogień idzie sala kinowa, projekt który nazwaliśmy „kino pod gwiazdami”. Dedykowane pomieszczenie kinowe w którym nacisk został położony zarówno na wygląd, efektowne elementy potwierdzające charakter pomieszczenia, bezpieczeństwo działania systemu, komfort obsługi jak i oczywiście sama jakość dźwięku i obrazu.


Wyróżnienie "Wybór redakcji" Audio-Video dla odtwarzacza OPPO BDP-105EU
W najnowszym kwietniowym numerze magazynu audio-video znajdziemy test odtwarzacza OPPO BDP-105EU. Redakcja przeprowadziła test odtwarzaczy wieloformatowych porównując Cambridge Audio Azur 752BD z OPPO BDP-105EU. OPPO z łatwością pokonało rywala zyskując nagrodę „Wybór redakcji Audio-Video”.


Fotele kinowe - zbytek, czy niezbędne wyposażenie pomieszczenia kinowego?
Decydując się na budowę salki kinowej we własnym domu warto zastanowić się chwilę na czym widzowie będą siedzieli? Czy zwykła kanapa i fotele ze sklepu meblowego będą odpowiednie i zapewnią komfort dla widzów podczas 2-godzinnego seansu filmowego? Warto poświęcić chwilkę nad zastanowieniem się, czy dedykowane fotele kinowe nie są czasem ważniejsze od niektórych elementów nad którymi debatujemy godzinami, decydując się na budowę sali kinowej w domu?


Przedwzmacniacz kina domowego Marantz AV8801 i końcówka mocy Marantz MM8077. Nowa jakość kina domowego
Firma Marantz od dawna znana jest ze świetnych rozwiązan kina domowego, takich jak na przykład przedwzmacniacze kina domowego czy końcówki mocy. Procesor kinowy Marantz AV8801 i końcówka mocy Marantz MM8077 to dwa nowe modele, które kontynuują chlubną tradycje marki. Dzięki tym rozwiązaniom nasze kino domowe nabierze nowego wyrazu.


Wymień swój stary projektor na SIM2!
Nie jesteś zadowolony ze swojego obecnego projektora? Chciałbyś zamienić na nowy, ale nie wiesz co zrobić ze swoim starym projektorem? Uruchamiamy specjalną akcję promocyjną - "wymień swój stary projektor na nowy Sim2". Oddaj nam swój stary projektor, a otrzymasz atrakcyjną ofertę na nowe projektory Sim2. Oferta skierowana dla najbardziej wymagających miłośników kina. Poznaj szczegóły akcji promocyjnej...


Eutelsat uruchamia pierwszą transmisję w rodzielczości 4K! Telewizja UltraHD przez satelitę
Firma Eutelsat, wiodący operator satelitarny w Europie postanowiła być częścią rewolucji UltraHD. W tym celu uruchomiła pierwszy kanał demonstracyjny o natywnej rozdzielczości 4K. Telewizja UltraHD już ruszyła i transmitowana jest z satelity EUTELSAT 10A. Jest to wspaniała wiadomość dla posiadaczy takich urządzeń jak np. projektor 4K Sony VPL-VW1000ES.


wyświetlono pozycje od 1 do 25 z 336 ilość stron: 14
  [ 1 ]   2   3   4   5   6   7   8   9   10     » 
    następne 10 »   na koniec » 

.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.