Nasza sala prezentacyjnaJako jedni z nielicznych na rynku mamy stały kontakt z najnowszymi urządzeniami do kina domowego.

Możesz u nas nie tylko zakupić projektor, ale także wiele z oferowanych urządzeń zobaczyć na własne oczy.
Z racji na naszą pasję staramy się mieć stały dostęp do nowości i wyrobić sobie własne zdanie na temat projektorów oferowanych na rynku.

proejktory kinowe

W naszej ofercie staramy się zawsze posiadać urządzenia zarówno ze średniej klasy, jak i tej najwyższej. Tym sposobem nawet najbardziej wymagający klient będzie wiedział, że trafił we właściwe miejsce...


projektor video

Pomimo, że wielu budżetowych modeli nie oferujemy, to doskonale je znamy. Staramy się poznać wszystkie ciekawe urządzenia oferowane na rynku. Mając wiedzę na temat projektorów jesteśmy w stanie określić, które urządzenie jest lepsze od konkurencyjnego i dlaczego.

ekrany kinowe

Do projekcji używamy ekranu elektrycznie rozwijanego firmy Stewart, Model A z powierzchnią StudioTek 130 o przekątnej 110" (szerokość 244 cm).
Drugim ekranem jest Stewart ScreenWall Deluxe o przekątnej 100" (szerokość 220 cm) z powierzchnią FireHawk G3 i GrayHawk RS (stosowaną zamiennie).
Dajemy klientowi możliwość zobaczenia obrazu w komfortowych warunkach, przy użyciu najlepszych na świecie ekranów projekcyjnych.


Sytem wizyjny:


Rys: Rzut z góry na salę prezentacyjną (kliknij aby powiększyć)

Wszystkie zależności kątowe i odległości w zakresie wizji są zachowane w oparciu o standard SMPTE EG-18-1994.
Staraliśmy się zadbać o to, aby takie parametry jak:
- odległość w jakiej widz znajduje się względem ekranu
- wysokość na jakiej jest zainstalowany ekran
- linia wzroku widza i zakres widoczności w pionie i poziomie
- jasność obrazu
były dobrane optymalnie zarówno pod względem zalecanych norm i zaleceń, jak i specyfiki naszego pomieszczenia.
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.