InstalacjeInstalacje systemów audiowizualnych – w instytucjach i firmach.

Nasza firma jest w stanie stworzyć projekt sali konferencyjnej dla Państwa i wykonać kompleksową instalację wraz z wyposażeniem w sprzęt audio-wizualny.

Zajmujemy się zarówno kameralnymi salkami konferencyjnymi, jak kompleksowymi instalacjami nagłośnienia i wizualizacji w całych budynkach. Instalacja audio-video zaprojektowana indywidualnie dla każdego klienta to nasza specjalność. Dbamy o klienta od rozmowy wstępnej, przez projekt sali konferencyjnej, aż po instalację i oddanie systemu do użytku. Oferujemy poinstalacyjne szkolenia z zakresu obsługi urządzeń wchodzących w skład instalacji AV - z nami korzystanie z urządzeń audio video jest proste i przyjemne!

Zobacz więcej - obsługa firm i instytucji

tematy powiązane:
sala konferencyjna, instalacja av, instalacja audiowizualna, instalacja audio-wideo, wyposażenie sali konferencyjnej, systemy sterowania, wyposażenie w systemy AV, DSO, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, instalacja projektora, instalacje sali konferencyjnej, wyposażenie sali wykładowej 


Instalacje systemów kina domowego i multiroom – mieszkania i domy prywatne.

Osoby prywatne obsłużymy w zakresie doradztwa, projektu, a także wyposażenia pomieszczeń w systemy audio-wizualne i multiroom. Dysponujemy zarówno odpowiednim sprzętem, jak i doświadczeniem zdobytym przez szereg lat. Dbamy o naszą edukację i rozwój, w związku z czym nasze rozwiązania i propozycje są nie tylko nowoczesne, ale również bazują na najnowszych urządzeniach. Wiedza, jaką zdobywamy za granicą u najbardziej poważanych specjalistów z branży pozwoli nam zagwarantować Państwu najwyższy, światowy poziom usług.

Czy to projekt instalacji audio-video, czy realizacja systemu kina domowego od podstaw - oferujemy fachowe doradztwo, konsultację i indywidualne podejście do każdego klienta. Prace przeprowadzamy z zegarmistrzowską precyzją, dzięki czemu instalacja audio-video, jak i projekt kina są dopracowane do najdrobniejszych szczegółów. Efektem jest wymarzone kino w domu, wyposażone w najlepsze urządzenia. Systemy audio video to nasza specjalność. Zapraszamy na prezentację kina domowego w naszej demonstracyjnej salce kinowej - umożliwiamy klientom zapoznanie się z fantastycznym tematem kina w domu jeszcze przed zakupem.


Zobacz więcej - obsługa klientów indywidualnych

tematy powiązane:
kino domowe, projektowanie kina, sala projekcyjna, kino w domu, salka kinowa, projektory kinowe, instalacja ststemu multiroom, instalacja kina domowego, instalacje multiroom, systemy sterowania, sterowanie oświetleniem, multi-room, inteligentny dom, projektowanie systemów

 
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.